Slovenija
135874 ogledov

Možno je tudi izplačilo turističnega bona v denarju

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam50 16:44 18.junij 2020.

    Naslov 100% zavajajoč,tisto izplačilo je le povračilo ,ker na nekem mestu ni možno direktno vnovčiti bona in moramo storitev plačati ponudniku z gotovino,on pa le izda potrdilo računa na furs in uporabnik dobi povrnjene stroške do vrednosti bona......

  • Avatar praufo
    praufo 20:57 18.junij 2020.

    počasi, do konc leta je še čas in po večini so vsi zakoni napisani z luknjam , namenoma ali nenamenoma ... po mojem drži prvo, ... kot sem že napisal , vsake nočitve se ne more kontrolirat, gre pa za ...prikaži veča birokratsko zadevo, s tem ko podpišeš nek papir, si prijavljen kot gost, čeprav tega ne koristiš ... tako kot siva ekonomija deluje, bo tudi tole ... malo je sicer rizično za nekatere, treba je zaupat in tvegat, pa se splača ... upam , da nič ne kapirate

    • kapibara1 21:58 18.junij 2020.

      Kaj si hotu povedat.. ' Bi rad skešeral bin- Kako ??

    • Avatar praufo
      praufo 22:07 18.junij 2020.

      pa kaj sem jest? svetovalna služba za črne posle? znajdi se sam, al pa povprašaj frende

    • kapibara 08:20 19.junij 2020.

      @ prau- na zdaj si pa užaljen.. Jest vem da si ga bom dal skaširat tako, da ga bodem kar uporabil.. Dobil regres+ dobil bon+ na dopust pa tudi hodim.. kaj boljšega..

    • Avatar praufo
      praufo 13:56 19.junij 2020.

      zakaj pol sprašuješ, če ti nič ne manjka ? želim ti prijeten dopust ... vsak ima svojo glavo in svojo rip in vsak naj se rešuje kakor ve in zna v tej nepošteni mafijski državi

    • kapibara1 21:16 19.junij 2020.

      Nepoštena je že vse od 45 naprej...

    • Avatar praufo
      praufo 14:54 20.junij 2020.

      ja kaj je vse nepošteno ... živimo v mafijski državi in pošten človek je največji siromak, ki ga ta gnila država molze do konca ... sploh ne vem zakaj bi bil pošten, če živim v taki državi

  • Brane Kacjan 17:07 21.junij 2020.

    V tem članku nekdo sprašuje: Ali lahko bon izkoristim za vikend paket s polpenzionom? Odgovor avtorja članka, je zapisan tako: Ne, bon velja le za nočitev, ali nočitev z zajtrkom!??? Kaj pa je nočitev z zajtrkom? Ni Polpenzion? Ali to ...prikaži večo poomeni v vseh turističnih ponudnikih je bon samo za nočitve, brez hrane? :) KB https://www.vsikuponi.si/19285/romanticni-wellness-vikend-v-dvoje.html

  • darja32 12:08 19.junij 2020.

    Lahko je deliti denar,ki ni tvoj. Tako (misli) sds nabira predvolilne točke. Raje bi reševali podjetja,ali pa zgradili domove za ostarele in mlade družine.

    • kapibara 12:55 19.junij 2020.

      Oni še niso zagonili 75 miljonov za domove, kar so prejšni naredili, pa nič pokazali..

    • Avatar praufo
      praufo 20:54 19.junij 2020.

      se strinjam darja, talajo bombončke ki so jih plačali državljani, tole po mojem koriščeno mogoče kakšne 1/3 prebivalcev, zelo bogati se s tem ne bodo ukvarjal, revnih , oz. takih na robu za sprot, je pa od 300 do 500.000 ...prikaži več0 ... seveda se ta lažniva oblast tega zaveda, zato so pa namenoma postavli pogaj "nočitev+fruštik" ... to je čisto zajebavanje folka in nima veze z reševanjem turizma

    • kapibara1 21:15 19.junij 2020.

      O zajebavanju govorijo NE pristaši bona.. Jest ga bodem z veselejm unovčil.. škoda ker ne morem še tvojega..

    • Avatar praufo
      praufo 14:57 20.junij 2020.

      ja sej ga bom jest tud , če ne bo šlo drugače, bom pa šel ležat v nek hotel na frišne rjuhe, ves prešvica, zjutrej se bom pa nažiral ... vsaj en dan al pa dva, da rešim turizem slovenistana

  • ode 09:17 18.junij 2020.

    Izplačilo v gotovini? Evo, pa smo tam. Nazadnje se bo ugotovilo, da so šli miljoni osebam, ki niso šli nikamor, še najmanj pa v kak planinski dom. Iz evidence bo razvidno, da so invalidni starčki letovali na Kredarici.

    • kapibara 11:54 18.junij 2020.

      tA INVALIDNI STARČEK BO MORAL NAJPREJ PLAČATI IZ SVOJEGA ŽEPA.. POTLEJ DOBI PA VRNJENO OD fus-A.. čE SO PA ŠE TLEKE MAHINACIJE (na Kredarici), NAJ JIH PA MAJO.... P.S - Sorči ; ne bom spreminjal.. .-(

  • kapibara1 22:03 18.junij 2020.

    Motri me to, da ljudje dobijo Bon + Regres, pa od regersa NOČEJO NIČ prispevati turistični panogi.. Lani pa cel regres v turizem..Pustimo upravičeno prikrajšane..!!

  • Avatar Žare Dolenc
    zare 18:43 18.junij 2020.

    Moja sestra podari bon najini mami, ona pa potem njenega in sestrinega meni. 🤔🤔🤔

    • kapibara1 22:00 18.junij 2020.

      NE !!! Bereš kar ti paše-dojameš! Bon isti se prenaša SAMO 1x.. Ti mami, ona NE MORE tvojega šenkat naprej..!! Lahko pa svojega, kar je vaga vaga..

  • Zikollino 08:45 18.junij 2020.

    Ne želim ničesar zastonj ... če mi kdorkoli karkoli podari, ga tožim ...

    • janez.zalaznik 08:52 18.junij 2020.

      Tudi splošno dohodninsko olajšavo dobite vsako leto zastonj ...

    • Zikollino 08:55 18.junij 2020.

      Si butl ne? Kar dobim nazaj je to, kar sem čez leto preveč plačal ... in Slovenia only ...

    • janez.zalaznik 09:18 18.junij 2020.

      Ne govorim o vračilu dohodnine, ampak o splošni olajšavi, torej znesku, od katerega ne plačate dohodnine. Sicer pa menim, da nisem butl.

    • Zikollino 10:15 18.junij 2020.

      Olajšava ... že sam naziv pove vse ... tudi vaše razmišljanje ...

    • kapibara 11:55 18.junij 2020.

      @ zilko- evo, tole črno barvo za pisanje si dobil džabe.. podarjeno in jo z veselem koristiš

    • kapibara 11:55 18.junij 2020.

      @ ziko- A greš v petek popoldne na kolo.. ??

    • Avatar praufo
      praufo 21:01 18.junij 2020.

      zikollino, pred mnogimi leti si dobil certifikat podarjen od države, pa verjetno nis nikogar tožil ... jest bi z veseljem tožil mojstre, ki so tako nepravično razdelili premoženje države

    • Zikollino 09:13 19.junij 2020.

      Bom razložil ... sam sem za leto 2019 plačal par jurjev (cca.7K€) davkov ... zdaj bi mi zmeneta rada 'podarila' 200€ kot bombončke, da bodo ukradli milijončke ... turizmu oz. gospodarstvu se pomaga iz tistih prej navedenih že plačanih davkov ...prikaži več ... skratka ... ne dovolim, da mi kdorkoli, karkoli podari, ob tem pa se nasmiha, saj ve, da so podarjene lizike za osle, ki so znova na ledu ...

    • kapibara 12:56 19.junij 2020.

      @ ziko- s čim se obremenjuješ, česar ne bodeš koristil..

    • Avatar praufo
      praufo 13:54 19.junij 2020.

      zikolino, parj jurjev ni 7000€ ... če te prav razumem, kar si napisal ... država vzame in pokrade tam kjer je , torej nekaj maš al si zaslužu in so te obdavčili, kot ta država zna , ki se od ...prikaži več leta 91 ŽAL še ni spremenila tud jajo ti ne bo pomagal, ker je isti kot vsi ostali komunajzerji ... jest vse vzamem, kar dobim zastonj

    • Zikollino 20:07 19.junij 2020.

      Ma glej ... saj sem napisal ... ne mislim, da država 'krade' ... davke in prispevke je treba plačati ... moti me, da nekdo na račun zadoljživosti deli bonbončke, ki jih bomo zopet vsi PONOVNO plačali ... in ... treba ...prikaži veča je pomagati gospodarstvu, le način, ki je milo rečeno, nateg v smislu 'bravo vlada' in volitev v prihodnje, je pamflet ...

    • kapibara1 21:17 19.junij 2020.

      BRAVO Vlada.. plačujemo pa rabote drugih, že vse od 45 naprej..

    • Avatar praufo
      praufo 14:50 20.junij 2020.

      zikolinko, sej si si sam odgovoru, sploh je predhodnik dal odličen komentar ... davki so bili in bodo povsod, čeprav so partizani govorili drugače, se pa vsi strinjamo, da nam ni vseeno kako se to porabi ... in če se ...prikaži več porabi za trošenje po lastni izbiri, zaradi položaja na oblasti in je neprimerno, ja kaj je to potem drugega , kot kraja ... zato pa vzemi vse kar dobiš zastonj

    • Avatar praufo
      praufo 14:53 20.junij 2020.

      na dopust ne hodim, bom iskal variante kako bi mi povrnili tudi v materialni obliki, v skrajni sili grem pa tud ležat, pa fruštkat, tolk da kozlam ... čeprav nisem dopustnik, ker si tega ne morem privoščit, ... ampak kar ...prikaži več država podeli , je treba pograbit ... kdo pa je država? mi smo država

    • Avatar praufo
      praufo 15:42 20.junij 2020.

      sicer pa zikolino, ne vem če si že prišel do spoznanja, da tisti, ki laže, tudi krade , stem ko se dela (načrtna) škoda gospodarstvu in prevsem turizmu, je za njih delitev bombočkov rešitev ... to je čisti blef, ker ...prikaži več je treba poznat strukturo gostov ... in kradejo nam plačane davke, da bodo delili turizmu, čeprav ima turizem svoje goste ... čista natega

    • Zikollino 20:05 20.junij 2020.

      praufo ... vaučarji unovčljivi v državnih (ali v lasti karikirano ... Počivalka) hotelih so nateg, da denar najde svojo pot do blagajne pozicije, torej SDS ... velika igra malog majstora spregledanega ... nam bombončke, njim milijončke ... vsa ostala logika, žal, odpade ...

  • Lavdan 17:37 18.junij 2020.

    Izumiteju teh bonov je treba dati Nobelovo nagrado za neumnost. Denar bi morali dati delavcem v turizmu, ki so zaradi virusa ostali brez dela.

    • gggg 18:40 18.junij 2020.

      In kaj naj s tem denarjem, če se njihova dejavnost ne zažene. Da nisi ti eden tistih, ki bi samo socialne dotacije prejemal, nič pa naredil za izboljšanje stanja.

  • Avatar praufo
    praufo 21:17 18.junij 2020.

    jasno pa je, da bodo tukaj spet igrale glavno vlogo veze ... planinske koče so sploh idealne za to ... le koliko jih imamo po tej državi in koliko inšpektorjev bi rabili do konca leta ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.