Svet
13395 ogledov

S polic umaknili vse tuje izdelke

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 09:14 24.avgust 2017.

    Ni problema.Trgovin in volitev kjer ni izbire se pač izogneš. Izbira dobro opremljenih trgovin je na razpolago. Ogromno jih je.

  • Tine123 14:42 24.avgust 2017.

    Spet LGTB želi več umazancev iz arabije.... na tak nači so se lotili sedaj marketinga?

  • Ivo 09:50 24.avgust 2017.

    Neumno razmišljanje po mojem mnenju. Meni je dovolj en sam izdelek, če vem, da je izdelan na neškodljiv način...

    • Notsocommon 10:52 24.avgust 2017.

      Me zanima ja. Cena tega enega izdelka brez konkurence bi bila taka da bi ga ti lahko samo gledal na polici, privoščiti si ga pa ne bi mogel brez kredita. Med tem ko ga danes kupiš za drobiž. Poglej si ...prikaži več malo koncept konkurence in kaj se zgodi če je ni.

    • Ivo 12:09 24.avgust 2017.

      Koncept konkurence je slovenske delavce izenačil s kitajčki, ki delajo za evro na dan, samo da naši zaenkrat še dobijo cca. 15€/dan. Vse bližje smo Afriškim delovnim razmeram. Že sedaj videvam mulčke, stare 14 let, kako mešajo strupene barve in ...prikaži več rišejo črte po cestišču, še malo in bodo v rudnikih. Ne mi s.r.at s konkurenco, prosim.

    • Ivo 12:11 24.avgust 2017.

      Če se nameravaš pameten delat, mi prosim navedi državo kjer vlada popolna konkurenca in blaginja med prebivalci.

    • Notsocommon 14:58 24.avgust 2017.

      To kar ti omenjaš je problem korupcije ne pa konkurence. Ta dva koncepta nimata nič skupnega sicer.

  • Bizgec 20:10 24.avgust 2017.

    S tem so hkrati pokazali tudi kako slabo podpirajo nemške proizvajalce dobrin.

  • Milan Novak 14:02 24.avgust 2017.

    Pametni bodo bojkotirali takšne trgovine !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.