Svet
2619 ogledov

S selfijem sprožil plaz hudih kritik

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Grillo 16:55 12.avgust 2018.

... na FB. Ob pregledu njenih fotografij sem ugotovil, da mi vizualno ni privlačna. Prvi dve fotografiji mi je sicer poslala že maja 2007 in na le-teh je precej bolj simpatična kot na slikah na FB.

• Grillo 17:09 12.avgust 2018.

... pri dekletih pa bi zaslovel kot "tisti, ki punce osvaja preko sms sporočil." Lahko bi vedel, da ženske ne znajo držati jezika za zobmi in bi to sčvekala svojih prijateljicam.

• Grillo 17:07 12.avgust 2018.

Za konec pa še o tvoji "pomoči" pri spoznavanju deklet. Ponujal si mi telefonske številke svojih bivših deklet. Ti to resno? Tvoje ostanke naj bi pobiral? Bil z dekleti, s katerimi si si izmenjeval telesne tekočine? Dal si mi št. ...prikaži več Anje Žarn. Nisem je kontaktiral. Ti res misliš, da bodo dekleta padla na sms sporočila od tipov, ki jih ne poznajo? In jaz naj bi ji natvezil da sem jo nekje videl, čeprav to ni res? Mislim da bi hitro ugotovila da lažem. Kaj misliš, kaj bi sledilo? Skenslala bi me,...

• Grillo 17:12 12.avgust 2018.

Pa uspelo mi je dobiti telefonsko od Kaje. Rekel si da hodi z Danijem Špilerjem. Marko, zresni se. Ena intelektualka, pridna srednješolka in študentka ter glasbenica da bo hodila z razpečevalcem mamil, po domače dilerjem?

• Grillo 16:54 12.avgust 2018.

... ne bi s tega nič bilo. Tudi ne vem zakaj si ji lagal. Zakaj si se ji predstavil kot Jan. Ni mi jasno. Poleg tega bi se ustavilo pri tem, če bi se sploh kdaj videla. Ugotovil sem da ...prikaži več med Brežicami in Rogaško Slatino ni avtobusne povezave. Tja je sicer možno priti z vlakom, toda okoli riti v žep, skozi Zidani most in Celje. Pa še ta pelje le ob delovnikih, torej od pon do petka. Tedaj pa sem bil v Ljubljani in srečanje med tednom ne bi prišlo v poštev. Predlani sem jo s pomočjo znanke našel...

• Lion007 15:47 06.junij 2018.

Če ni nikjer placa, mora pa salfije delat na železnici.

• Grillo 16:49 12.avgust 2018.

Marko Kovačević iz Brežic, sedaj stanujoč v Ljubljani. Prvi telefon sem dobil že septembra 2000, toda ti tega nisem povedal ker si tečen. Stavim da bi me ves čas klical, je res? Kar se pa Petre tiče se ona ne ...prikaži več piše Colnarič, temveč Colnerič. Konec oktobra 2000 sem na računalniku izbrisal vse, kar sem vedel o njej. Preprosto sem se odločil, da nočem nič imeti z njo. Spomladi 2007 sem prišel v stik z njo in izvedel, da je ravno takrat spoznala prvega fanta kar pomeni da tudi če bi jo kontaktiral...

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.