Slovenija
17854 ogledov

S takim zamikom gledate televizijo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 11:48 24.julij 2018.

    dobri stari analogni signal, ki ga žal skoraj ni več

    • kzupanc 09:44 25.julij 2018.

      Se strinjam. Sicer ne zagovarjam vrnitve na analogni signal, ampak ohranjanje direktne distribucije digitalnega signala prek zemeljske antene (DVB-T). Optična in ostala omrežja so super. Ne razumem pa, zakaj ne podpirajo mnogo enostavnejšega in racionalnejšega distribuiranja domačih lokalnih programov prek ...prikaži več sistema oddajnikov. Oddajnik odda signal za vse sprejemnike v območju dosega, internetna TV (IPTV) pa zahteva za vsakega svojo pasovno širino.

    • Avatar praufo
      praufo 12:54 25.julij 2018.

      ha, dobro vprašanje, predvsem za politike, ukinitev signala proplus iz zraka, ... ko že omenjaš oddajnike, spet vprašanje za politike in za komisijo, koliko je rtv oz. država investirala v oddajnike in koliko je vse skupaj izkoriščeno, najbrž samo za ...prikaži več rtv, da ne govorimo da imamo v državi 10x preveč optike (neizkoriščene), pa še, pa še ... biznis je na prvem mestu, pozabi racionalnost

  • CharlySheen 07:30 24.julij 2018.

    Vsaj pri prenosu nogometnih tekem svetovnega prvenstva letos ni šlo za nekajsekundni zamik, ampak nekajminutni. S kolegom, ki je bil na morju v Dalmaciji in je tekmo gledal na TV v nekem lokalu, jaz pa na mojem TV doma (T-2), ...prikaži več, sva govorila po telefonu, ko se je zaslišalo vpitje ob golu, ki sem ga jaz na mojem TV videl šele kake 4 minute (!!!!) kasneje.

  • Darko Štojs 08:45 24.julij 2018.

    Vsi ponudniki od Telekoma,A1,T-2 imajo časovni zamik trenutno je preko zemeljske antene najhitrejši prenos ali pa na kakšni stavnici kot je Bet365 je tudi vse hitro

  • tomaz 10:33 24.julij 2018.

    Prvi zamik nastane, tako kot piše zaradi pretvorbe signala (analogni, digitalni, full HD), za kar procesor pač rabi določen čas. V Lan sistemih (Telemach in nekateri drugi operaterji) imajo v frekvenčnem spektru stalno prisotne programe, potem zamikov ni več. V ...prikaži več več. V sistemih IP (T-2, siol in podobni. pa imajo video na klic. torej mi pošljemo s pritiskom na daljincu v njihovo bazo, kateri program hočemo gledati in v bazi se ta program potem pošlje nam in tudi tu potem nastane zamik.

  • Rafaeluss 09:27 24.julij 2018.

    Vse to sem opazil ker včasih naložim na prenosnik, telefon in tablico, res razlike, nisem pa vedel zakaj, sedaj pomirjen. 😇

  • miho 08:26 24.julij 2018.

    Najneverjetneje!

  • kzupanc 09:46 25.julij 2018.

    Če je res (kar sploh ne verjamem!!!) stalno rezervirana pasovna širina za VSE naročnik eIPTV, potem je to hmmm precej (zelo) neracionalen način. Ampak, tega niti pod razno ne verjamem.

    • thetech 00:34 27.julij 2018.

      Ja vsak naročnik dobi določeno pasovno širino. V čem točno je problem?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.