Šport /sport/zimski-sporti
44959 ogledov

S tem je Janus dokončno izgubil Prevčevo zaupanje

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:05 26.marec 2018.

    Pero je pussy,ki si rešuje svojo kožo.Goran ni kriv,če Pero namesto skokov rajš filozofira,da bo užival v skokih in,da bo naslednjič vse špilalo etc?Kolkor pa smo vidli v zadnji sezoni je Pero daleč od forme iz prejšnjih let in je ...prikaži več samo odžiral mesto mlajšim boljšim skakalcem.Zdej,ko se menja trener se je pa zbal,da ne bo več v A ekipi,saj so mladinci precej boljši od njega,no še zmerej pa lahko doma v uni Vukojebini prodaja kostne in omarce?

    • Buča Pepa 11:02 26.marec 2018.

      Bedak

    • tomaz 11:31 26.marec 2018.

      Ko je bil Pero na vrhuncu pa Janus ni bil slab, al kako. Tud fuzbalerji so zamenjali trenerja pa so ravno tako izgubili. Saj fantje so dobri, redno so pri točkah, ne morejo pa vedno biti prvi. Ni pa prav, ...prikaži večav, da svoja neizpolnjena pričakovanja potem obešajo na ramena Janusa ali pa na opremo.

    • Žurnalček 11:57 26.marec 2018.

      Od kdaj mularija menja trenerja ! Jasnič se bi pa lahko že zdavnaj spoku , razen če ne misli umreti na zvezi ! Janus je dosegel najboljše rezultate i pika ! Menjajte druge, ne pa njega in ta malga !

    • dragec 12:19 26.marec 2018.

      Pero, naravnaj možgane

  • Fucky 12:58 26.marec 2018.

    1. Zamenjal je smuči 2. Zamenjal bo trenerja 3. Mogoče bo zamenjal še brata.... Kdaj bo ugotovil, da bo potrebno zamenjati babnco, da bo spet stari Pero. Odkar mu ta sere po glavi, gre vse navzdol....

    • stanci 17:47 26.marec 2018.

      Imaš kar prav glede babnice, se mi zdi. Samo malce prepozno, se mi tudi zdi... Kar se pa tiče Janusa in Grilca sta pa kar dober tandem. Sta že večkrat dokazala... Kar se pa tiče Jasniča se pa tudi strinjam, ...prikaži več da že predolgo meša "drek" na zvezi. 20let nazaj je težil Peterki, da mu je čisto zmešal glavo, da se poba ni več pobral. Kasirajo denar na njihov račun, njim puščajo drobtinice...

    • Tupamaros 11:47 27.marec 2018.

      Tipično za Slovence. Iskanje vzroka težav v drugih namesto pri sebi.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 18:03 26.marec 2018.

    Glede na vse kar so do sedaj povedali je jasno zgolj to da se je Janusu ob vnašanju novih petelinov v kurnik zgodil upor starejših skakalcev. Za vse pa so krive kokoši.

  • Tupamaros 12:46 26.marec 2018.

    Če javna hiša ne deluje uspešno se ne zamenja pojstelj ampak zamenjaš kurbe.

  • tomaz 18:22 26.marec 2018.

    Peter pozablja da ga je na vrhunec pred leti pripeljal prav Janus. Danes, ko je mal slabše, a še vedno dobro, se pa za svoja neizpolnjena pričakovanja išče krivce povsod drugje, samo v sebi ne. Saj zato pa je A ...prikaži več pa je A in B, da se iz B vzame tistega, ki je trenitno v formi, saj nenazadnje je Damjan od tam prišel letos. Ne vem kaj Kranjc jamra, pa že ni na skakalnicah dosegel norme. Za Janusa me pa ne skrbi, Avstrijci bi ga sprejeli z odprtimi rokami.

  • stanci 17:35 26.marec 2018.

    Skoki so velika specifika. Enkrat gre, drugič pač ne. Ironija je ta, da večkrat ne veš zakaj ti gre, še večkrat pa ne veš zakaj ti ne gre... Treniraš ko nor pa nič. Potem manj pa kar naenkrat gre... Potem ...prikaži več misliš, da ni treba toliko trenirat pa spet ne gre... Pa pride vmes "glava" pa potem še manj veš in postaneš nesiguren sam vase. Takrat pride na vrsto trener, psihologi itd.

  • Lavdan 15:10 26.marec 2018.

    Da Polance malo uran heca je opravičljiv, a ne vem kaj je s Sevci. Biti trener v tejle naši državi je najbolj je..ena služba od vseh. Enkrat te kujejo v nebo, drugič te tlačijo v drek, pa če si kriv ali pa ne..

  • butaletz 15:50 26.marec 2018.

    P.Prevc bi lahko bil tudi tiho...

  • Mani 07:39 27.marec 2018.

    Dve zmagi, dvakrat stopničke v ekipni tekmi in še kar nekaj vrhunskih uvrstitev fantov pa to je po moje fantastično, ampak zdaj bomo najuspešnejšega tenerja menjali..., v ženskih skokih pa že vsa leta le povprečni rezultati pa vse mirno, resnično dvojna merila!!!

  • antitrust 21:02 27.marec 2018.

    Prevc je pa zgubu naš zaupanje...

  • smuc 13:15 28.marec 2018.

    Jaz sem Petru verjel toda ko je za svoje neuspehe okrivil naše smuči, pa mu več ne verjamem, ker tudi na tujih ni bil nič boljši.

  • Polhar 14:40 26.marec 2018.

    Kaj pa, če bi zamenjal še spol?

  • leonardo 15:31 26.marec 2018.

    Peter Prevc je naredil in dosegel vse, kar je lahko, tako da ga ne jeb..., če ni v najboljši formi. Janusa sem vedno rad gledal s svojimi varovanci ampak, ko je zajamral Kranjc pa se mi je zasral. Ja, ne ...prikaži veče moreš se tako obnašati. Kdo pa je pripomogel k bronasti medalji, če ne Kranjc in Domen? Torej, zakaj ga je Janus veliki odpikal?

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:10 26.marec 2018.

      Janus jih je odpikal,ker v A ekipi niso dosegal rezultatov,v B ekipi pa mladincev dobrih kolkor češ.Kranjc bi rad do 65 leta vlekel sadove minulega dela?Mislm,da ne bi bil problem uvrstit jih v A ekipo,če bi mel rezultate,tko so pa ...prikaži več v celinskem pokalu skakal,kot ene mone,žal,taka je realnost.

  • franc09 23:11 26.marec 2018.

    Prevcu je skupina okoli Janusa, vsi ki ga sexaj zagovarjajo, uničila kariero. Vedno novi materiali so tudi Slatnarjeve smuči, ki jih poleg nekaj naših fantov, ki so jih za bogato provizijo, trenerji na.teg.nili., uporabljajo samo neki tretjerazredni skakalci.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.