Zdravje /zdravje/otrok
83 ogledov

"S tem ji je zaprl pot preživetja"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 16:46 28.marec 2017.

    "Ob visoki preživnini 600 evrov na mesec in ob povprečni plači, ki je skupaj z malico in prevozom znašala 1.000 evrov, je družina živela skromno, a lepo." Oprostite, ampak TRIČLANSKA DRUŽINA s 1600 € mesečnih dohodkov (nikjer ni omenjen otroški ...prikaži več dodatek?) pa res mora dobro shajati! Ne le to - ob takšnih dohodkih se da tudi kar nekaj prihraniti za hude čase! O tem pa bi seveda mati MORALA razmišljati takrat, ko je denarja bilo dovolj! In zakaj pravzaprav ne bi smeli biti otroci dodeljeni očetu, ki očitno nima nobenih problemov glede financ?

  • Pepe007 15:57 28.marec 2017.

    Ni mi čisto jasno, kaj je narobe s tem, da bi bil skrbnik otrok oče, ki je očitno v primernem gmotnem položaju.

  • antitrust 16:58 28.marec 2017.

    Janez_tudi jaz sem se vprašal isto ?!

  • brencl47 17:46 28.marec 2017.

    Na žalost so to vse posledice neživljenske zakonodaje in drugih predpisov, katero kreira in vsili redeča kamarila SD-ja!

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 21:56 28.marec 2017.

    Eni zgleda da obsojate preden preberete - trenutno je njen edini prihodek preživnina - zato ker te poslanske riti ne morejo uštimat plačilne politike v Sloveniji, in ta mamica se je znašla v tem neplačilnem breznu. Ona sploh plače ne ...prikaži več dobiva več, oziroma polovično za par mesecev nazaj.

  • miho 15:54 28.marec 2017.

    Tukaj je treba reševati problem birokracije, tj. sprostiti sredstva in ukiniti neumnost, da zaradi enega nakazila večje vsote denarja izgubiš pravico do pomoči, ne pa zbirati dodaten denar. Ok, za nujno silo ja, ampak potem rešiti problem. Tudi na sodišču, ...prikaži več če je treba. In iti do ustavnega sodišča in ugotoviti, da je kakšen naš predpis v neskladju z ustavo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.