Avto /avto/iz-druge-roke
36197 ogledov

S tem lahko tudi pri nas uradno nadomestite halogenke

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dyane6LC 12:14 21.november 2022.

    Nobeden pa ne napiše, da tista hladilna rebra zadaj onemogočajo zaprtje žarometa z originalnim pokrovom...

  • Sivi 13:58 21.november 2022.

    Sem jih preizkusil. Dobro, da sem jih naročil prek spleta in jih lahko vrnil, ker ni to to. V mokrem se z njimi vidi slabše kot s halogenkami. Kot da moker asfalt veliko bolj vpije njihovo svetlobo. Tudi v širino ...prikaži več svetijo manj kot halogenke. Edino kar drži je, da (v suhem) nesejo dlje, kar pa bolj malo koristi, ker gre glavnina snopa v daljavo, robovi ceste pa so slabo osvetljeni. Raje ostajam na dobrih halogenkah za 10% cene.

  • Buča Pepa 09:20 23.november 2022.

    Osram H4 led 150 EUR, montaža in priprava papirjev 60 EUR, potrditev homologacije 35 EUR Vseeno malo predrago!

  • peter4 21:18 21.november 2022.

    Zadnjih 8 let uporabljam Osramove Cool blue in cool blue intens. Sem zadovoljen razen z življenjsko dobo. Menjam vsako leto pred tehnicnim. Ker drzijo 1 leto in 1 mesec. Leva in desna manj kot 1 mecec razlike.

  • Boris 09:07 21.november 2022.

    Kaj pa življenska doba ? Osramu se mora kar smejat, verjetno več kot par tisoč ur, proti standardnih 20.000 ur pomeni, da so lahko LEDice precej bolj navite in vroče, kar je super, lahko svojo škart robo prodajajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.