Magazin /magazin/vip
4582 ogledov

S tem se danes ukvarja Mark Žitnik

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miki1234 14:50 14.april 2018.

    le še en prodajalec megle več ...

  • Lovebites 15:25 14.april 2018.

    Ana,mentalno stanje se odraza na tvojih zmazkih.Zakaj ne napises o tem pedrajslu(homosreksualcu),kako besposoben "poslovnez" je bil in na koncu pristal v osebnem stecaju,pa se s prestiznimi znamkami se je tako veselo preseraval.Ccccc.Zdaj pa nateguje folk na suho.Ce je tako pameten,a ...prikaži več sam sebi ni znal "svetovati"o svojem "poslovnem(ne)uspehu. Pa pamza izpostavlja za to,da pokasira kak€.Nima za burek.Da vidimo,kdaj me boste brisali.Kot S Koreja.Vi lahko prbijate,mi pa ne smemo pisat resnice.

  • Lovebites 15:43 14.april 2018.

    In ne pisat o nekem kodeksu in bontonu.Da ne govorimo o vasem analfabetizmu in rubriki"prijavite napako",kjer bralci igramo vase lektorje,ker ste nepismeni,objavljate fake (fuck)news in se konstantno norcujete iz nas in nas imate za neumne.Posiljujete nas z islamom,elektricnimi avtomobili in ...prikaži več pisete nestrokovne clanke o avtomobilih itd ker imate neizobrazene pisune,ki nimajo nic skupnega z objektivnim in raziskovalnim novinarstvom.Pa korektnosti nimate.Brisete vse,kar vam ne sede.

  • Majazmaja 11:48 17.april 2018.

    Osebni trener za dušo - a to resno al kaj? Ne me j. A zdaj, ko se brez fromalne izobrazbe takile mešalci megle ne smejo več reklamirati kot psihoterapevti, se imenujejo pa tako? Pomoje ne bo biznisa. Naj se loti ...prikaži več kakšnega resnega dela, če ne bo še en osebni stečaj. Pa naj se neha šlepat po medijih preko otroka - to je najnižja oblika medijske prostitucije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.