Magazin /magazin/vip
21149 ogledov

S temi težavami se sooča Ana Roš

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 09:49 20.oktober 2022.

    Bedno,ne dam za 2x2cm rogljiček 5€!!!

  • rd2dmk2 08:23 20.oktober 2022.

    žabarji bodo kmalu nehali hodit tja.. treba je it enkrat dvakrat, da se pobahaš pred sosedi, potem pa nazaj v hofer po dva dni star kruh.. seveda se bodo našli primerki, ki bodo tja zahajali, sej se najdejo tudi taki ...prikaži veči da gredo "jesti" oziroma si ogledovat pomazane krožnike. za potešit lakoto tele sodobne mišelinke niso, pa naj si bo želodec ali pa oči. glede trajnostnega turizma pa. 4, 5 in ducat hodni meniji, tolk talarjev in pribora, gor pa en slab grižljaj. samo pomivalni stroj je kontent.

    • kapibara 08:45 20.oktober 2022.

      Opisano+ Zadetu u NULO. Kot na Sinjski Alki: UUuuuuuu sssrrriiiddduuuuu

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:21 20.oktober 2022.

    Ampak res samo reklamo ji delate. A dobite za objavo en rogljiček za plačilo? Slabši ste kot oni s Trstenjakove.

  • 4krogci 18:13 20.oktober 2022.

    Mores bit pa hudicevo omejen, da gres preplacvat kruh in pekovske izdelke…se posebej ko so pekarne na vsakem vogalu. No ja vazno da se pogockas pred stacuno al pa v njej!

  • Avatar šentjurčanka
    šentjurčanka 15:52 20.oktober 2022.

    Zakaj pol ,vse pomoci drzave?Dodatki,(brezplacna kosila,energetski vavcerji),ce je "lova do krova".

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:35 20.oktober 2022.

    Prav vse komentarje ste mi pobrali! ;) Tudi meni se zdi, da pač če hočeš biti trendi moraš probat ta precenjen kruh. Me pa res zanima zakaj ji mediji posvečajo toliko časa? Pošilja v pisarne sveže pecivo?

  • djdj 18:43 20.oktober 2022.

    Ne vem kako je s zaščito imen pekarn. Sam že 15 let zahajam v drugo Pekarno Ana. Jim bom omenil, naj jo tožijo.

  • sebastjan1 02:22 21.oktober 2022.

    Kok vam je plačala za bedno samoreklamiranje?😂

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.