Slovenija
184 ogledov

S tožbo nad fejsbukovce

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Šaban Bajramović 11:19 27.september 2011.

    Roberta koliko denarja si zopet prejela, da trosiš te laži! Kmalu tudi tebe čaka porcija! Brez skrbi!

  • McClain 06:51 27.september 2011.

    ko vidis kako bogati so tile pistotniki ( z malo) in da placujejo delavce manj od minimalke,stvar sploh ne potrebuje dodatnega komentarja. Kapitalizem najnizje in najbolj podle stopnje.

  • Andrej Kovačič 08:35 27.september 2011.

    Razkrinkani Sintal profila ni več?

  • Stolp 09:25 27.september 2011.

    Pahor je še. Njegova mafija tudi. Žal,...

  • Sarajevo 13:48 27.september 2011.

    MA KAJ KOMPLICIRATE..... GREŠ DELAT V SCT, VEGRAD, MURA, KJER SEM BILA TUDI ENO LETO ZAPOSLENA PA BOSTE VIDELI KAJ SE PRAVI NEVIDNI DELAVEC?SICER PA IMATE V KOPRU PODJETJE PRIMORJE IN UPAM! DA SE NE PONOVI MURA?

  • sweet 13:54 27.september 2011.

    ja,najbolš je met tak odnos....ni čudn da tko delajo z nami,če pa takile kot ti dobesedno opravičujete izkoriščanje!!!!!!!!!!!!!!!

  • sweet 14:04 27.september 2011.

    vem da velik ljudi tud komentira kaki so varnostniki,pa da prvi stisnejo rep med noge ko zagusti......te ljudi sprašujem,če bi oni nosil svojo glavo naprodaj za borih 500€ na mesec?? ne bi,ker nobeden ni nor!!!!!!!!!!!!!

  • belina.zukic 15:22 27.september 2011.

    Tudi jaz sem opazil, da profila ni več. Vseeno podpiram delavce in upam, da ne bodo obupali...

  • belina.zukic 15:24 27.september 2011.

    Ja seveda, uporabljamo uniformo zaradi narave dela, nato pa nam zaračunajo obrabnino halooooo?

  • tojeto 22:31 27.september 2011.

    Vsi sam kričite, nihče pa ne napiše da plača . kakršna je - ni noben mesec zamudila, . Zarad par pametnjakovičev bo trpelo 1700 zaposlenih.Slovenski sistem, NAJ ŠE SOSED OSTANE BREZ DELA

  • Tuzlo 11:33 30.september 2011.

    Kraja se ne razume še posebno ne če je varnostnik. In ni opravičila. Trgovci najamemo varnostnike, da preprečijo krajo ne pa, da sami izvajajo.Enostavna kmečka pamet in pika.

  • Niko_K_ 00:20 27.september 2011.

    "Zanika neizplačevanje regresa, a potrjuje, da morajo delavci, če gredo iz podjetja v dveh letih, plačati obrabnino delovnih oblek."...Saj to ne moreš verjeti. Kot delavci v zgodnjem kapitalizmu, ki so morali plačati popravilo lopate, še preden se je ...prikaži več zlomila... Zdaj sem se pa zadržal, da ne bi napisal par zares grdih besed....

  • smito23 07:22 27.september 2011.

    A ni na celjskem Sintalu direktorica ga.Senica, naklonjena krščanski NSi? Torej tista stranka, pri kateri so jih polna usta morale in poštenja, ona pa brani ta nagnusni kapitalizem izkoriščanja delavcev? Naj se malo poizve, kako dotična kadrira, meni je šlo ...prikaži več na bruhanje, ko sem izvedel...Pa Hilda Tovšak (Vegrad) je bila tudi SKD, krščanska stranka in desna roka Peterleta...Jap, takšni so krščanski demokrati v Sloveniji...polna usta dobrote, v resnici pa kruti grabatorji kapitala za ceno četudi človeških življenj.Sramota!Pošteni delavci Sintala, le pogumno v javnost s tem okrutnim ravnanjem teh krščanskih danerečemkaj, naj pride resnica na dan!

  • mirko 07:36 27.september 2011.

    Kaj se bojiš, koga, mogoče Pistotnike? Jaz se jih ne. Lahko napišem prav vse, kar je resnica, pa naj gre dokazovat na sodišče, da nisem govoril resnice. Kot bivši zaposlen v Sintali v Mariboru, lahko povem da so ti varnostniki ...prikaži več tako hinavsko izkoriščani, da človek verjet ne more. Nadure morajo na komando opravljat, če ne, se jim tri ali šest mesečna zaposlitev za določen čas ne podaljša. In s tem jim non stop grozijo. Nadur sploh ne dobijo plačanih, ker pravijo, da so to fond ur za takrat, ko ne bo dela. In če se slučajno zgodi, da lahko nekdo koristi te ure, jih koristi, kot običajno uro. Torej nadure niso več vredne 130%, ali 150%nočne, temveč samo 100%. Največkrat se pa te nadure nikoli ne izkoristijo in se nabirajo do konca leta. V drugo leto se pa nadure ne prenesejo več, ker je baje to novo obračunsko obdobje in jim ta fond dobesedno lastik podjetja ukrade. Delovna inšpekcija je pa največja mafija v naši "pravni" državi, saj so podkupljeni od takih, zato pa ne ukrepajo popolnoma n

  • privat 08:41 27.september 2011.

    naj probajo tožiti,Pahorja ni več...kdo pa bo navodila izrekal sodišču kako naj delajo...danes je nov dan!

  • Sarajevo 09:15 27.september 2011.

    ČAS JE ZA RESNICO. TUDI JAZ SEM BILA NA SINTALU IN SEDAJ PO ENEM LETU VIDIM, DA JE BILA NAPAKA. SEDAJ PRI KONKURENCI JE ŠE SLABŠE. NIMAM REGRESA PLAČA PA VEDNO ZAMUJA. BIVŠI DELAVEC SINTALA NAJ KAR TEŽI ZA ...prikaži več VEČJE PLAČE ISTOČASNO PA NAJ NAPIŠE ZAKAJ JE MORAL IZ PODJETJA ??!! TAKI SO ZA DOB IN SRAMOTA POŠTENIM VARNOSTNIKOM.KAR VZAMEŠ PLAČAJ DRUGIH IZGOVOROV NI, POSEBNO NE ZA VARNOSTNIKA ČEPRAV SI BIVŠI VODJA

  • belina.zukic 13:04 27.september 2011.

    Gospod P. lahko zanika vse kolikor hoče. Veliko varnostnikov se vidi v tem članku, tudi sam sem bil na inšpekciji zaradi številnih nadur, malice (čeprav delaš po cele dneve, ti pripada samo ena malica, tako da drugo moraš dati iz ...prikaži več svojega žepa, kljub mizerni plači, ki jo prejmeš), prevoza (navodila nadrejenega so bila, da me sprejmejo v delovno razmerje edino, če napišem izjavo, da del prevoznih stroškov krijem sam, KER SE NJIM NE IZPLAČA ZAPOSLITI NEKOGA, ki se vozi iz daljše razdalje, še posebno nastane problem, ko nimaš možnosti javnega prevoza in bi ti mogli plačati kilometrino, kar pa je za njih seveda nesprejemnljivo), da ne govorim o dopustu, katerega ne "moreš" koristit zaradi povečanega obsega dela, ta pa vedno nastane zaradi odpovedi varnostnikov, ki imajo dosti takega zaničevanja, tisti ki smo ostali smo potem morali delati za dva, se pravi najprej ne moreš izkoristit dopusta, nato ga v decembru ne smeš koristit, ne smeš ga prenest v naslednje leto, tako da si ga prisiljen pr

  • belina.zukic 13:39 27.september 2011.

    Se čisto strinjam s teboj. Žalostno, da se ljudje nimajo kam obrnit, ker niti delovna inšpekcija, ki bi morala varovati človekove pravice, ne opravlja svojega dela. Sam vem zagotovo, da je bilo kar nekaj prijav na inšpektoratu v zvezi s ...prikaži več Sintalom in niso ukrepali. Kot sem napisal zgoraj, tiski ki so še vedno notri se bojijo za svoje službe, ostali si najdejo druge in na žalost hitro pozabijo, da so jim bile kršene delovske pravice, a prav vsak izmed nas lahko kaj spremeni.

  • Pavel Jerebič 12:46 28.september 2011.

    Takole je---G7 je šla v stečaj-to vsi vemo--iskal sem novo zaposlitev in pot me je zanesla tudi do Sintala--ponudili so mi 750 eur za delo prevoznika gotovine,komplet za vožnjo iz grosupljega,malico in vse dodatke ?????? za orožje,delovno dobo itd.--torej kaj ...prikaži več tu ni res--plače so v totalni pi...,,ne mi govort kar delajte za ta denar,jaz imam na borzi 687 eur

  • Tuzlo 21:13 28.september 2011.

    Sedaj pa vas imam že dosti varnostniki, kaj pa mi trgovci ?? Mi imamo pa bajne plače.Trgovci delamo še veliko več in za isti denar. Nenazadnje pa po Kopru že ptički čivkajo, da v tem žurnalovem članku ne gre ...prikaži več za ure in nadure ampak za krajo. Včasih če si kradel si šel v zapor -- sedaj greš pa na žurnal. Varnostnika so dobili, ker je kradel in upravičeno zaključili delavno razmerje. V tem primeru ima Sintal prav. Plače pa naj vseeno zvišajo in seveda tudi nam trgovcem haha

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.