Slovenija
4955 ogledov

Saj ni res ... Neverjeten predmet dražbe zaradi 400 evrov dolga.

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ode 17:56 28.november 2019.

    Kaj pa živina, ki se prodaja in gliha za ceno na čez ali kilogram žive ali klavne teže. Pa tisti švercarji in rejci psov in mačk v žičnih kletkah. Pa kokoši baterijske reje, ki se, iztrošene, prodajajo po 1 eur ...prikaži več kos? To pa nikogar ne moti?

  • Janez_53 18:13 28.november 2019.

    Ne vem, zakaj zganjajo histerijo, če žival kupiš na dražbi!!! Za večino hišnih ljubljenčkov je treba plačati ceno, ki jo postavi prodajalec. Zelo redki so tisti, ki vzgajajo hišne ljubljenčke iz čistega veselja, ki jih prevzame, ko živali podarijo! Sam ...prikaži več imam zelo rad živali, ampak ko jih ljudje obravnavajo kot enakovredne družinske člane, pa se mi zdi precej blesavo.

  • kladu 10:44 29.november 2019.

    le da vas ni sram...vpršajte jankoviče kako poorihtati dolg...pokvarjene duše

  • Avatar Žare Dolenc
    zare 00:48 29.november 2019.

    Kdorkoli že je, ta, katermu rubijo 400€. Prepričan sem, da bi se z upnikom lahko dogovoril za obročno poplačilo terjatve pa četudi po 20€ v dveh letih.

  • Naklonsky 19:39 28.november 2019.

    Torej bi v kitajskih restavracijah postregli 's čutečimi bitji v omaki' namesto z mesno-bambusovimi kroglicami ...

  • cogocogo 17:21 28.november 2019.

    vsi ti vladniki in posranci niso vredni crknjene podgane,,zame so živali boj čuteča bitja kot vsi ti politični stvori,,upam da vsi ki imamo radi živali te osebke nikoli ne volimo ,,živali so izredno čuteča bitja žal pa ti politiki niso ...prikaži več niti malo ,,krutost in pokvarjenost sta jim edina vrlina,no še pohlep po denarju in oblasti,,fuj kao se mi ti stvori gabijo,,

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 21:22 28.november 2019.

    Sodišče zelo rado pleni tuje premoženje,v glavnem nepremičnine in prodaja na dražbi po 4x do 5x nižji ceni.Kupci pa v glavnem odvetniki,tožilci,oni sami,prijatelji...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.