Magazin /magazin/vip
86756 ogledov

Salome nad Bizovičarja in Zrneca: "Se še vedno smejita svoji zlobi?"

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 09:09 20.april 2021.

    Oh Salome, vedeti bi morala, da se vse grdobije in privoščljivosti plačajo. Mogoče ne takoj ampak vedno. Takšnega ponižanja gotovo nisi doživela kot ga sedaj doživlja Bizovičar s svojimi reklamami v Hofru. Nisem edini ko preklopim, ko ga " afno" ...prikaži več" zagledam na ekranu. Vidiš, to je ponižanje. Ti si se pretolkla on tolče svoje ponižanje sedaj!

    • rd2dmk2 10:12 20.april 2021.

      se strinjam. reklama za Hofer mi je tako nagnusna, da mi postane slabo vsakič že ko se peljem mimo te štacune. zakaj kdo ne najame ladota za reklamo za hlevski gnoj. bazen že ima (po hofer ceni ), sam še ...prikaži več not skoči lado, pa nafilamo bazen do roba z gnojem.

    • Decko 11:13 20.april 2021.

      Reklama za Hofer je ZAKON

  • pesnik51 08:24 20.april 2021.

    kaj je Salome, a je zmanjkalo pozornosti?

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:02 20.april 2021.

    Aha spet želi pozornost. Zakaj sploh novinarji nasedate takim samopromocijam. Bravo za Zrneca in Bizovičarja.

  • Decko 11:13 20.april 2021.

    Salmonela

  • kapibara1 12:55 20.april 2021.

    Nenad, mene pa zanima, kaj ti oče pravi na to tvojo bruko..

  • sam1 13:31 20.april 2021.

    Tja na Rab naj spoka,pa mu bodo povedali kdo je.....

  • Albatroz 19:01 20.april 2021.

    Salome je za večino tisto ki nežna niti slovenskega jezika in se želi nekaj uveljavljati na osnovi starih grehov, sprejel je kaj je hotel z mediji pa si prislužil tako kritike kot pohvale.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:06 20.april 2021.

    Salome je ena strašno fejst babnica, z bolj pošlihtano podstreho, kot jo večina izmed nas.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.