Slovenija
13 ogledov

Sam odšel h Klemenčiču

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ennanova 10:50 23.avgust 2013.

    Jaz sem najbolj primerenZakaj potem gospod trdi, da je najbolj primeren človek za mesto predsednika uprave Luke Koper? Trdi lahko zato, ker je dovolj narcisoiden, da ne opazi, kako smešne so njegove trditve, ali pa zato, ker je povsem ...prikaži več preračunljiv, kar pomeni, da sicer ve, kako smešno je njegovo izjavljanje, vendar obenem ve tudi to, da so ljudje večinoma zadržani in da ne bodo niti opazili, …http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1124-jaz-sem-najbolj-primeren

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 14:08 22.avgust 2013.

    Kaj mu je pa rekla,ti ti kakani Gašper ti.Vsak idijot ve da Zoki in Popovič lobirata.Oba imata ogromno zemlje pri Luki Koper.Mater božjo ,kaj bomo plačevali izgradnjo Luke ta dva bizgeca pa kasirala,pa verjetno tudi Bratuškova in Mišič nebosta praznih rok.

  • jocif 14:10 22.avgust 2013.

    Ona je drugačna, ona je ABSOLUTNO PROTI političnemu kadrovanju, le svojega pajaca Velova iz Kranja je "pomotoma" posadila na nov direktorski stolček. Banda!

  • allstarr111 14:39 22.avgust 2013.

    Wellcome to MEXICO, le da ni trupel na cesti, ostalo je enako.

  • colibri 15:28 22.avgust 2013.

    welcome to burkina faso. na vrsti je prodaja vseh državnih zemljišč na območju luke kopergrafistu in s tem ankaranu preprečiti dostop do luke.

  • Ronald Reagan 20:28 22.avgust 2013.

    tudi ta bodo...nič bat...podobnos bo popolna

  • zztop 20:47 22.avgust 2013.

    Sam je šel k Klemenčiču!! Pa ti niso normalni. Vsi govorijo, od Klemenčiča , Bratovškove Jankovič in ostala zgaga , kako ni primeren način in ne pravi človek ta butalc ( sorry žalim Butalce). ampak to sam glumijo za nas ...prikaži več -rajo. No v torek bo enoglasno sprejet za šefa in pol noben ne bo meu nič za kvakat. To še je bolj zlobno, kot, če bi priznali , da je to korupcija in politično kadrujejo . gnide ene! EVO DAM 10 € ZA NJEGOVO DISKREDITACIJO. POVEJTE MI RAČUN :)

  • 1111 21:34 22.avgust 2013.

    Alenka, Alenka...ta kastrat te je pokopal !!

  • sprehajalec 22:20 22.avgust 2013.

    Novi obrazi je bilo slišati spomladi. Evo vam nova-stara balkanska faca. Je pa človek tako preprost, da je za nasmejat. Simplicus Simplicisimus, Sveta preproščina, kot je dejal Jan Hus nekoč na grmadi, ko je starka prinesla butarico za odpustek.

  • dragec 07:49 23.avgust 2013.

    za to faco ĐĐ Mišić bi prekmurci rekli - KOZOĐEBEC

  • Veteran 14:15 22.avgust 2013.

    Bratuška, kaj kokodakaš, saj veš, da je podprt s strani Jankovića, Popovića in ne na koncu tudi od PS. Ti si predsednicea vlade in imaš trenutno to moč. da preprečiš imenovanje Mišića, seveda če hočeš. Bratuška zato ne srenevedaj se ...prikaži več in ne govori populistično!!

  • Šemefuky 23:45 22.avgust 2013.

    Kaj bi lahko Gašpar Gašpar počel pri protikurupcijski komisiji na lastno pobudo v zvezi z LukoLuko in da so ga tam sprejeli, sprejeli in z njim zgubljali in izgubili čas mi ni jasno, mi ni jasno. A je to že ...prikaži več kakšen političen, političen AUKN pa ne vem. A nimajo nič, nič bolj pametnega za početi, početi.

  • privat 21:08 25.avgust 2013.

    kaj laže ta gašapar...jaz sem 1000 krat bolj primeren!! Fora pa je da se pri meni nebi kradlo ali uvažalo delovno silo če so več kakor sposobni naši delavci!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.