Magazin /magazin/vip
105881 ogledov

Sanjski moški: Gregor pustil službo, odpravlja se v ZDA!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lazanja365 13:05 01.junij 2021.

    ''Lahko potrdim, da sem pustil službo v Leku'' - Če bi bil zaposlen v Leku bi lahko pustil službo v Leku. Ker si bil zaposlen v čistilnem servisu Lombar d.o.o. si službo pustil tam. To da je čistilni servis Lombar ...prikaži več zunanji izvajalec za podjetje Lek ne pomeni, da si zaposlen v leku, še manj, da si farmacevt in ne vem kaj še vse. Vsako delo, ki ga opravlja človek pošteno je častno, samo ne pa bučk prodajat

  • Majazmaja 10:59 01.junij 2021.

    'Počasi se odločam, kaj bi v življenju želel početi.' -> res sanjski moški, ki pri 31. ne ve, kaj želi delati v življenju ...

    • bi_ba 11:54 01.junij 2021.

      Meni deluje kot ena velika zguba brez poklica. Le kaj naj bi delal?

    • Majazmaja 11:57 01.junij 2021.

      Do zdaj je v Leku pomival epruvete in čistil laboratorij, predstavljali so ga pa kot 'uspešnega moškega, ki dela v razvoju farmacevtskega podjetja.' Potem so se pa na njegovo nesrečo oglasili zaposleni ...

  • TistoPravo 10:26 01.junij 2021.

    Kaj boš pa z slovensko parcelo in morebitno izbranko slovenko, če nisi še odločen. Kriza, in taki bi imeli družino

  • Ender3 13:20 01.junij 2021.

    Tip je samovšečen, narcis, ki mu presežek testosterona ne koristi. Naj odide z enosmerno vozovnico, tukaj ga ne bo nihče pogrešal. Luzer misli, da bo v Ameriki uspel morda, če bo čistil v Maskovi Tesli.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:56 01.junij 2021.

    Ha ha a ni izbral nobene? Kako presenečenje. Itak se ve da je gej. Kaj naj počne z bejbo.

    • Majazmaja 11:07 01.junij 2021.

      Tip niti slučajno ni gej ... Problem pri njem je, da ni razrešil Ojdipovega kompleksa.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 15:35 01.junij 2021.

      Majazmaja mogoče si celo ti bližje resnici.

  • david01 17:28 01.junij 2021.

    Bravo Gregor... Moje sonce si, ki prežene oblake. Moja svetla zvezda, ki kaže poti....ti si moje sonce aaaaaaaaaa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.