Magazin /magazin/vip
45924 ogledov

Sanjski moški: To se je po šovu zgodilo med Gregorjem in Anjo

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:23 05.julij 2021.

    Kdor je to gledal, je ista budala kot tisti, ki se je prodal za dva tedna morja s cepljenjem!!!

  • primoz22 11:04 05.julij 2021.

    a nimaste druzga za pisat??še dobr da je tega sranja pofukanga konc

  • radsemastimzmesom 08:30 05.julij 2021.

    Tale sanjski moški, Gregor, se je sicer v šovu pokazal kot čustven, spoštljiv človek, AMPAK, ga njegovi spontani odzivi in dejanja v zadnjih oddajah šova izdajajo, da le ni tako popoln, kot se želi tekom šova pokazati. Tale Tjaša ga ...prikaži več je super opisala, res je "tečkica" in vesel sem, da ji ne bo potrebno prenašati njegovih muh, njegovo zahtevo po večnem potrjevanju naklonjenosti do njega, dotikov. Enako sem vesel za Anjo. Obe sta super punci in si vsaka izmed njiju zasluži moškega, ki ju ...

    • radsemastimzmesom 08:30 05.julij 2021.

      ... bo spoštoval in ne bo mislil le nase, na svoja čustva in svoje potrebe.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 18:02 05.julij 2021.

      Res je, punci mladi in naivni, on izkušen žrebec v najboljših letih, v katerega se res ni težko zatrapati. Je pa na prvi pogled pri njem vse preveč popolno.

    • tizla0704 23:09 05.julij 2021.

      Ta majmun ce bi biu popoln ne bi isku zenske po tvju..sam tok..jebali vas teli zlizani showi..slovenija zbud se pizda..a zdej nam ze to ufuravate..smeh prsezem..nabijem vas na kurac jst mal..i pop tv i un tv in ta tv..debili prfuknjeni..s ...prikaži več kom se ci ibadate jad i ste majke mi

    • tizla0704 23:09 05.julij 2021.

      Mehicanka76 to ce ti je popoln model rajs se obes prosm te

    • radsemastimzmesom 09:12 06.julij 2021.

      Res je Mehičanka, kar pravi tizla, slabo si gledala. Tip ima neko motnjo, ki jo je sicer v šovu poskušal skriti, vendar ga je Tjaša na koncu dobro pogruntala, zato se mu ni popolnoma odprla in je okoli sebe naredila ...prikaži več "zid" in se mu izmikala. Pomoje tip ni "tečkica", ampak je dosadan na pas mater in si bo zelo težko našel žensko, s katero bo dlje časa zadovoljen. On bi se lizaril, objemal z obema, čeprav je takrat že vedel, da na koncu ne bo nobene izbral?!? A je to normalno?

    • radsemastimzmesom 09:12 06.julij 2021.

      Sicer pa glede na to, da so ga na koncu začela motiti leta, čudno da ni do finala pripeljal npr. Nine R, ki je njegovih let in si želi družine ad hoc.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 14:26 06.julij 2021.

      Punce, a to ste ve, ki vas je sanjski moški odpikal v oddaji?

    • radsemastimzmesom 14:32 06.julij 2021.

      Hahah, dalec od tega, kot je tudi on dalec od izkusenega zrebca, drugace se ne bi tako obnasal v sovu in po sovu. To je mojih 50 centov.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 14:54 06.julij 2021.

      radsemastimzmesom sanjski moški te je na nek način prizadel, drugače tvoji komentarji ne bi bili tako kot so.

    • radsemastimzmesom 19:30 06.julij 2021.

      Prizadel me ni, le zakaj bi me? Nimam nobenih povezav z njim, samo komentiram, tako kot komentiras ti. Spostujem tvoje mnenje, ampak imam na drugi strani tudi svoje mnenje. Gledem na to, da se strinjam s tabo, da so punce ...prikaži več bile naivne, to se ne pomeni, da so one na kakrsenkoli nacin vplivale name.

    • radsemastimzmesom 19:30 06.julij 2021.

      Ce povem, da ga je Tjasa na koncu skuzila in ocitno zgradila med njima zid, to ne pomeni, da me je on kakorkoli prizadel. Zelim le povedati, da se meni dozdeva, da zna biti mozakar, glede na njegovo ravnanje, precej ...prikaži več samovsecna in tezka oseba, ne glede na to, da se je v oddaji trudil kazati v drugi luci - kolikor so pac prikazali.

  • tizla0704 23:06 05.julij 2021.

    Jebala te ljubezn te jebala..isces zenske po tvju..popisam ti se na ljubav

  • tim6 22:19 05.julij 2021.

    Da verjames temu nakladanju moras biti vsaj toliko butast kot petkovi kolesarji🤣🤣🤣🤣

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.