Slovenija
12926 ogledov

Šarec se je razpisal o davku, ki bi ga moral plačati Kris

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:44 04.oktober 2019.

    Ne vem zakaj bi modrovali,prenakažejo naj denar na humanitarno društvo,ki ima status in je problem rešen!

  • miho 09:40 04.oktober 2019.

    Upam, da bo enako tudi glede morebitnega DDV od SMS sporočil... Prometa je bilo za več kot 3 mio EUR, kar pomeni, da zapade pod DDV zakonodajo verjetno... Ni pa Šarec odgovoren tukaj, odgovorna je garnitura DZ, ki je sprejela ...prikaži več trenutno veljavne določbe v davčnih zakonih glede donacij.

    • mph 16:25 04.oktober 2019.

      Seveda ni kriv in je zelo fer razložil in pozval ustrezne službe k ukrepanju, da do tega ne pride ... ampak nekaterim pride vse prav, da okrivijo njega ali koga drugega.

  • ode 08:27 05.oktober 2019.

    "Kakor denar pride, tako tudi gre" (star slovenski pregovor). Če ta jack pot ne bo obdavčen bo to precedens za vse igre na srečo, v katere ljudje množično prostovoljno prispevajo, zbrani denar pa se nameni eni ali le nekaj izbranim ...prikaži več osebiam, ki morajop od tega potem plačati davek na dobitek. Tudi Loterija Slovenije je humanitarna organizacija, saj večino denarja, ki so ga ljudje prostovoljno prispevali, nameni v humanitarne namene.

  • ode 08:47 05.oktober 2019.

    Organizatorju, oz. pobudniku je treba priznati, da je mojster masovne histerije, v katero je v le nekaj dneh pognal praktično celoten narod, ki je brezglavo ubogal "gospodarja". V bližnji preteklosti je bil to tudi Slobodam Miloševič in še preje Adolf ...prikaži več Hitler. Lahko trdim, da taki ljudje postanejo nevarni, če se jih prej ne zaustavi.

  • Kmodri 13:51 04.oktober 2019.

    Šarec je igralec in igralec bo ostal.

    • Janez_53 14:47 04.oktober 2019.

      On je vsaj igralec. Kaj si pa ti, pametnjakovič? Srbi bi rekli: "Niko i ništa".

    • Kmodri 16:17 04.oktober 2019.

      Jaz sem klen slovenski kmet, ki predeluje čim bol naravno pridelano hrano za mestne otroke. Redno hodim k sveti maši, darujem denar za več maš, da bodo priprošnje nas ovčic, pripomogle k ozdravitvi Gala in Krisa. Kajti Bog bo ozdravil ...prikaži več boge na duši, kot si ti. Danes bom pri molitvi še posebej priporočil tvojo dušo našemu gospodu Bogu. Amen

    • mph 16:24 04.oktober 2019.

      Ma kaj ne poveš @kmdoroi? Nekateri bi mu radi vse pripisali, kar so zakrivili tvoji desnosučni (to sem ugotovil preden sem videl tvojo mašo, čista klasika sicer) pred njim desetletja .... to je bila spet super prilika za napad na ...prikaži več njega, kjer je v njegovi maniri hladnokrvno ugotovil dejstva in postavil na laž lažnivce. Še vedno ostaja med najboljšimi pv do sedaj in enako njegova vlada, ki jo zelo dobro vodi. Daleč od tega pa, da se z vsem strinjam brez rezerve z njim.

    • Kmodri 16:31 04.oktober 2019.

      Mogoče, mogoče, Bog mu bo sodil ali ljudstvo. ko bo ugotovilo kako jih je zapeljal...

    • mph 21:07 04.oktober 2019.

      Misliš ta isti bog, ki je pomoril milijarde z vesoljnim potopom, tudi dojenčke? Ta isti bog, ki je ustvaril virus polia za pohabljat otroke, malarijo in druge smrtonosne bolezni, komarje kot super prenašalce, ...? Nisem prepričan, če bi rad, da mi takšen sodi.

    • Kmodri 12:20 05.oktober 2019.

      To je v rokah vsemogočnega Boga, ki kaznuje človeka za njegove grehe nad materjo Zemljo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.