Magazin /magazin/vip
24 ogledov

Saša Lendero: Lahko vas je sram!

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 10:37 03.januar 2015.

    Tudi sam podpiram aktivnosti Saše Lendero pri skrbi za zapuščene živali. Samo, da ne poje ali nastopa na televiziji, ker potem pokvari vse tisto, kar njeno dobro srce naredi koristnega za živali. Njeni nastopi pri meni vzpodbujajo negativen odnos do slovenske glasbe.

  • vladek 12:25 03.januar 2015.

    Preveč je lačnih in premrzlih otrok kot živali.V mojem bloku imamo vsako noč pasji koncert.Lahko bi prišla z njimi kakšno zapet.

  • Creeps 11:20 03.januar 2015.

    Nekateri smo pa raje kupili hrano zase,plačali kar se je dalo položnic itd....ne služimo vsi denar s slabo glasbo,da ga lahko pol okol talamo,sej še zase nimamo...lahko je srat s polno ritjo,kajne Saška?...in glede na velikost tvoje,se mi zdi,da te ...prikaži več to zapravljanje za druge ne prizadane glih finančno,ne...

  • Margity Tedea 19:12 11.januar 2015.

    Mislim, saj razumem, da ste eni bedaki in da si ne morete pomagat. Ampak vseeno, no ... Tale članek ni o tem, koliko ona zasluži in kako ona poje. Pač pa o tem, da bi lahko za živlai bolje skrbeli ...prikaži več (ne glede na to, kakšno plačo imamo) in pa da se mora marsikdo še osvestiti o tem, kako je z živalmi potrebno ravnati, še zlasti pa pozimi. In to je vse hvale vredno. Ne samo da jim je pomagala materialno, ker jim pač lahko (tudi jaz pomaga in dajem za živali vska mesec, pač lahko, a ne ...), ampak je še opozorila na problematiko. Vi pa tukaj neka klamfate in ste cinični do amena in seveda eden bolj pameten od drugega. Ker op ne vem kakšni logiki, a če ti njeno petje ni všeč, potem ti ni treba skrbeti za živali ali kaj?Kar se pa tiče lačnih otrok in družin, ki še za svoje otroke nimajo: za zdaj še obstaja ta majčkena razlika (pri nekaterih res ni velika, ampak vseeno ...), da živali ne znajo poskrbeti za svojo kontracepcijo, ljudje bi pa morali znati. Še zlasti če jim

  • Margity Tedea 19:15 11.januar 2015.

    ... gre tako zelo za nohte, da so ti otroci potem na mrzlem in lačni. Mnogi ljudje bi se lahko z malce pameti izognili tistim najhujšim situacijam (zakajimajo najrevnejše družine vedno po 9 ali 15 otrok...?), če je pa v ...prikaži več stiski domača žival, JE VEDNO KRIV ČLOVEK. Otrok lahko vsaj komu potoži, če je lačen, zrzuje in nima osnovnih stvari. Živla pa niti tega ne more. Dejstvo, da nekdo nima denarja, da bi pomagal živalim, še ne pomeni, da je zato upravičen pljuvati po tistih, ki to možnost imajo in skušajo pomagati.

  • se_eden 13:51 03.januar 2015.

    enkrat je en moj sodelavec na podobno vprašanje odgovoril, " na neumno vprašanje, neumen odgovor" in še to, trg je tisti, ki določa ceno in dokler so njeni oboževalci pripravljeni plačati, zakaj ne. in ja, tudi to je družbena odgovornost, ...prikaži več da del tega denarja podari v humanitarne namene, ker se zaveda, da nimajo vsi takšne sreče, talenta v življenju...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.