Slovenija
39662 ogledov

Scanje po vratih in tožbe. Miha Šalehar zapira svoj center.

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 07:51 24.marec 2023.

    Miha se še ni naučil, da mora zadevo zapeljati tako, da se jo je uradno spomnil lokalni šerif, glavna faca za šankom. Vasi imajo svoje zakonitosti. če ni vznikla ideja pri njih, ruši. Kadar pa, pa bo lokalni šerif naredil ...prikaži več vse, da ti uniči tvojo pošteno kupljeno zemljo in bo vozil mimo vseh zakonov ter ti uničil posest. Moje izkušnje nekaterih vaških okolij.

    • rd2dmk2 14:33 24.marec 2023.

      kaj čes kakec1575 dons smo na vasi ažurni, se učimo od žabarjev in totih mariburčanov.. lubinecije so biznis, pa smučarija, pa zipline v kranju, pa..glaping tu pa tam. zakaj bi samo mestni škrici prišli na vas, pa bi kar vsi ...prikaži več mogli na kolena past. smo pripravljen it v španovino pa tud mi imet kakšnega poršeja, ne samo v mestni škrici.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:44 24.marec 2023.

    Podeželje ima svoje zakonitosti in center moči v Ljubljani prav gotovo ne daje nekih razlogov za vzajemno ljubezen.. Šola torej za Miheca, ki ga je treba kot človeka ceniti, je pač nadstandarden, kar podeželski živelj (še) ni..

    • Avatar Leon
      Leon 08:02 24.marec 2023.

      Podeželje ima svoje zakonitosti in glavarje ,ki odločajo o vaših navadah in razvadah . O tem odločajo vaški župnik in birt .

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 08:47 24.marec 2023.

      Ti vaški vplivneži so večinoma preteklost, le v kakšni janšistični vukojebini ima še župnik glavno besedo....Bolj sem mislil na to, da so ljudje na podeželju bolj prizemljeni in manj podlegajo "mainstreamovskemu" nakladanju..

    • Avatar Leon
      Leon 10:02 24.marec 2023.

      Ne boš verjel koliko vpliva imajo župniki na podeželju . To je dokaz ,da so kmetje tudi pogovorno kmeti . Namesto mreže proti toči nosijo denar župniku za molitev dobre letine .

  • edvard9 08:38 24.marec 2023.

    Prvo bi poskrbel za stik z lokalnimi prebivalci in zgladil stare zamere.če jim je pa prvo ponujal opcijo z lakirnico je pa rezultat pogajanj tukaj.Dober primer postavitve takega parka je na Koroškem, kjer jim vse lepo štima.So pa prišli vlagatelji ...prikaži več iz mesta in lepo predstavili svojo vizijo lokalcem,hkrati pa vzeli na znanje njihove predloge.

    • Ejsi_Disi 12:54 24.marec 2023.

      Nisi ravno razumel Šaleharjevega zapisa, kajne? Pa odprto je bilo od 2016.

  • Matjaž Kotnik 11:24 24.marec 2023.

    Pri slovencljih je vedno tako, da bi vsi bi radi turizem in napredek, samo po MOJEM pa že ne.Kako se lahko v ostalih deželah vse dogovorijo in v korist celotne skupnosti vse lahko na naredijo. Je rekel, raje luknjo v ...prikaži več koleno, kot pa da boste po mojem vozili.

  • Avatar Leon
    Leon 07:10 24.marec 2023.

    V Sloveniji je nekomu zelo stalo ,da se dogajajo takšne stvari . Tudi preko trupel .

  • rd2dmk2 09:33 24.marec 2023.

    ja no hecno dva članka z podbno tematiko na tem portalu eden je obupal po enem letu, no drugi je mal zmagal po 5 letih.. dragi moji.. veste takole je :zakaj bi nek prišlek pokasiral, sam zato ker ima idejo. ...prikaži več veste foušija je huda reč, in slovenec raje prenese da miljon tujcev ga krade po malem, ker ne občiti da bi ti tujci bogateli na njegov račun,kot da bi z enim na pol domačinomskupaj oba bogatela, ,ne to negre, al sam jest kleni bučkasti domačin ,pa novi prišlek nič.

  • Kmodri 18:11 24.marec 2023.

    Saj bo lahko delal na radiju!

  • Soljatar 14:08 24.marec 2023.

    kva pa rine tip ke k ni treba....doma bi bil pa je...

    • rd2dmk2 14:36 24.marec 2023.

      soljatar, kaj pa ti rineš tja ker ti ni mesto. ostan na njivi. mogoče boš zdej postal koristen kot ptičje strašilo.

  • Pepe007 09:32 24.marec 2023.

    Služba v javnem podjetju te ne pripravi na posel v realnem okolju. Predvidevam, da se je do lokalcev obnašal malo pokroviteljsko, pa je dobil porcijo nazaj, potem pa v jok in drevo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.