Slovenija
66 ogledov

SDS kazensko ovadila RTV Slovenija

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:21 11.maj 2016.

    In državljani bodo čudežno z veseljem plačevali prispevek da bi videli tud najbolj nesmiselne seje al kaj?

  • Avatar olor
    olor 15:54 11.maj 2016.

    Gospod Janša, kdo pa vas in vam podobnih gleda na TV? Ukinejo na tretji program in prihranili bodo nekaj.

  • dragec 15:59 11.maj 2016.

    SMRT JANŠISTOM -FAŠISTOM

  • Johan Spohan 20:40 11.maj 2016.

    Saj ima firer svojo televizijo in naj se tam prikazuje 24 ur.

  • Pepa 06:31 12.maj 2016.

    A so premal Jajota kazal?

  • Plavi-mil 12:39 12.maj 2016.

    V vsaki normalni državi bi sledila kazenska ovadba za grožnjo s smrtjo, ker pa mi nismo normalna država se to ne bo zgodilo, pa tudi uredništvo Žurnale ne bo reagiralo na grožnje.

  • h3o 14:19 12.maj 2016.

    ja, tale butec drgec zagotovo zasluži batine.

  • Avatar Leon
    Leon 14:43 12.maj 2016.

    Ja,ampak JajoTV ne prejema narodne podpore !

  • dragec 15:36 13.maj 2016.

    No, res je ugotovitev,tvoja je res primerna. spreminjam in pravim - naj živijo janšisti, nacisti, belogardisti, kolaboracionisti, domobranci, NSi ovci, SLS ovci,NSLS ovci, in celotna desnica, naj živi JJ in SDS, naj zmagajo na predčasnih volitvah, naj v SLO ponovno ...prikaži več zaživi janšizem. Kaj praviš, boljše je,ne???

  • dragec 15:37 13.maj 2016.

    Res se zasluži, in ti ga kar nabutaj

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:36 12.maj 2016.

    Nekaj je če rečeš smrt fašizmu, nekaj popolnoma drugega je pa če rečeš smrt janšistom. Tle ne ciljaš na smrt ideologije ampak na smrt ljudi. Jz ne maram Janše ampak tak nivo komentiranja je pa strašljiv. Sj veš da s ...prikaži več tem pomagaš desnici ane? Slovenci imamo radi žrtve pa to. In ti ustvarjaš iz Janše žrtev.

  • Zmago 18:17 21.maj 2016.

    Saj oni tudi prejemajo podpore, ne oni nas kar enostavno ............ ORUBIJO !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.