Slovenija
20 ogledov

SDS le 4 odstotke za SMC

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 19:25 26.oktober 2014.

    SDS-u podpora spet zrasla. To me spominja na ping pong.

  • rogixl 20:44 26.oktober 2014.

    Tole mi je podobna zgodba kot s Potočnikom. Bil je vse skozi visoko na lestvici, vendar nihče ne ve zakaj. Ne vem s čim si Fajonova to zasluži. Morda s spletkarjenjem v EU parlamentu.

  • Avatar Zala
    Zala 23:52 26.oktober 2014.

    Teče kokoš Tanja in za njo petelin, si misli kokoš Tanja: "Tečem še en krog, da ne bo mislil, da sem lahka deklina."

  • mph 23:57 26.oktober 2014.

    Ne skrbi, slovenski narod je zmešan, ampak toliko pa spet ne. To delajo ankete za ustvarjanje mnenja, če pa so podatki resni, pa sem nekje prebral, da verjetno klicarijo po vasicah, kjer so domobranci pretežno doma. :-)

  • mph 23:59 26.oktober 2014.

    Potočnik who? :-) Ja, to mi je večni misterij, NIHČE v Sloveniji nima pojma kaj počne, kje počne, nič se od njega in njegovih "prispevkov" naši državi objavi ... in je stalno na vrhu. Razumel pa bi, da bi bili ...prikaži veči Peterle, Zver, ... na dnu, glede na izjemno angažiranje blatenja lastne države in se pojavljajo povsod.

  • jezero 07:09 27.oktober 2014.

    Zavija z očmi, bi pa takoj postala komisarka, pa če bi šla preko trupel. Vse za Slovenijo, pravi. Ne, za svojo rit. Mnogo slabša je od Bratuškove.

  • Ferluci 09:53 27.oktober 2014.

    Dvomim, če je kdo sploh še lahko slabši od Bratuške. Lahko se ji približa, to pa drži.

  • Izudin 22:08 26.oktober 2014.

    Da Fajonova, ki je samo marioneta, in predvsem skrbi za svojo rit, tako visoko kotira ... Ni čudno, da je kot je, ljudje "palijo" samo na "simpatične pojave" in ne na reference. To ženšče je na primer sprva glasovalo za ...prikaži več subvencije rediteljem bikov za bikoborbe, pozneje si je pa premislila oz. se je kao zmotila pri glasovanju, ko je videla, da nekateri naši poslanci niso podprli tega, Vajgl in Šoltes na primer.

  • Tupamaros 10:29 27.oktober 2014.

    Ha ha ha! Kaj šele bo ko bo moral izvesti še druge naloge pod prisilno upravo Evropskekomisije. Žal pač ni več predsednik vlade samostojne in suverene države. Sicer pa ne sodeluje v tekmovanju v všečnosti ampak v zelo resni zadevi, ...prikaži več Populisti tipa Židan za državo niso uporabni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.