Slovenija
1335 ogledov

SDS: Posledice napada na Grimsa so dokumentirane

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 16:52 10.januar 2023.

    Kdo vam laže ?!.. Največji kreteni na politični sceni...Grims se je prehladil, ko je nekdo tekel mimo njega in to mu je ubilo še zadnje sive celice....Res moraš biti skrajni zarukanec, da si simpatizer takšne butalske stranke..

    • Avatar VINOVERITAS
      VINOVERITAS 15:23 11.januar 2023.

      Na avtobusu je zadnjič nekdo prdnil, potem mi je bilo slabo, ko sem hotel izstopit se mi je zaradi slabosti zvrtelo in sem pri izhodu iz busa padel!!!!! Ker sem si polomil rebra in dobil zastrupitev , se sprašujem koga ...prikaži več naj tožim???? Al šoferja, ker je spustil na bus nekoga ki prdi, ali avtobusno firmo????? Prdca tako al tako ne bodo našli!. Prosim pomagajte bom vam hvaležen, hvala v NAPREJ!!!!!!🍇🍇🍇🍇🍇🍇

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 15:38 11.januar 2023.

      No, to je preprosto, če ni bilo napisa "prdenje prepovedano", je kriva firma...

  • Boris 16:44 10.januar 2023.

    Joj ko bi slikali še malo više, bi lahko dodali beg možganov ...

  • Svobodnež 17:57 10.januar 2023.

    Kje se je pa Grims okužil z Münchhausen-ovim virusom? Ta ga že lep čas močno drži v krempljih.

  • Avatar Leon
    Leon 18:34 10.januar 2023.

    Sedaj je uradno potrjeno ,da je bolnik .

  • jakec42 16:51 10.januar 2023.

    Ja kakšno škodo pa mu je naredil pljunek

    • robi2107 07:00 11.januar 2023.

      Počeno 13. rebro na srednji strani. Pa čir se mu z dvanajsternika razširil na trinajsternik. Da možganskih poškodb niti ne omenjam.

    • leonardo 07:37 11.januar 2023.

      Jakec, skozi plašč, obleko in kožo na hrbtu mu je bacil prišel do pluč. Matr, tega človeka je treba najt, saj bo okužil celo Slovenijo.

  • Kmodri 18:19 10.januar 2023.

    Grimsova pravljica....

  • MaloNor 17:08 10.januar 2023.

    Prav zanima me, kako se dokumentira, nekaj česar ni.

  • Pierre 17:58 10.januar 2023.

    Kakšna je razlika med Afriko in Slovenijo? V Afriki je Burkina Faso, pri naj pa jo je Grims faso...

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 18:23 10.januar 2023.

    Grims naj gre raje h psihiatru po potrdilo, da je nor, hehehe.

  • Cccc 18:36 10.januar 2023.

    Ni mi jasno kako je "dobil" atipično pljučnico, a ni on sam že po definiciji atipična pljučnica

    • smoljo 21:59 10.januar 2023.

      Od zdaj bo grimsova plučnica poimenovanje za atipično

  • Avatar @narhist
    @narhist 19:06 10.januar 2023.

    Če bo Branko še take stresal, ga bom, zaradi bolečin povzočenih od neustavljivega krohota, primoran sodno preganjati.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 19:48 10.januar 2023.

    Grimsa se ne bi nihče niti s palico dotaknil, kaj šele z roko. Njegovo laž pa zagovarjajo le tisti, ki so mu natvezili, kako naj se predstavi pred javnostjo kot žrtev.

  • popokatopetl 17:06 10.januar 2023.

    Tudi pljuvanje je popolnoma nesprejemljivo (kar se mene tiče "retorika" Grimsa in njegovih precejkrat prav tako). Bi bilo pa fer pokazat dotične posnetke.

  • Ender3 21:52 10.januar 2023.

    Ne samo, da je na stopnicah staknil atipično pljučnico, sam živi v leto 1933. Še kdo dvomi, da je potreben takojšnega zdravljenja. Sicer pa, vsa sekta, ki si dovoli takšne manipulacije z javnostjo.

    • leonardo 07:41 11.januar 2023.

      Ender, o ja, nekaj ljudi mu bo pa vseeno verjelo. Jaz mislim, da mu je bela miška preskrbela atipično pljučnico. Te pa zdravijo na Polju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.