Slovenija
31 ogledov

SDS predlaga opomine za manjše prekrške

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kika 12:24 28.september 2011.

    In gremo - začetek predvolilne kampanje... Butasta stranka, butasti Janša, butci butasti...

  • KOJAK 12:37 28.september 2011.

    In kaj je tukaj butastega...lahko konkretno razložiš? Aja predlog je OK samo prava stranka ga ni predlagala... tipično slovenceljsko!

  • puys 13:39 28.september 2011.

    Komunajzeri imate zelo kratko pamet. Pozabljate očitno, da je bilo gorivo v vladavini SDS dosti cenejše v primerjavi z danes (cena na trgih+trošarina), da vinjet sploh ne omenjam! Letna je takrat stala 55 eur, danes 100.Rdeči pa itak ...prikaži več znajo samo davke nabijat, država pa propada.

  • gec 14:04 28.september 2011.

    MA DAJTE NEHAT,TUDI 2008 STE UPOKOJENCE HOTELI S 100 EVRI KUPIT.PA KAJ MISLITE DA JE NAROD NAUMEN?

  • sobota4 14:05 28.september 2011.

    TO JE PA TRENUTNO NAJBOLJ POTREBNO.

  • Kika 14:17 28.september 2011.

    A dej Puys no, a si že kdaj plačal kazen, ker si 10 km/h preveč vozil? Jaz nisem in niti nihče, ki ga poznam; za hude prekrške pa se spodobi huda kazen.

  • geko 14:27 28.september 2011.

    Jupi, pa se je začelo poneumljanje in izkazovenje mnenja o inteligenci volilcev:)

  • Primož Vidovič 15:12 28.september 2011.

    Mislim, da bi vsem koristilo, če bi Slovenci vsaj enkrat stopili iz svoje neskončne apatije in cinizma.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:17 28.september 2011.

    Vaš komentar smo odstranili, ker ste kršili naš kodeks komentiranja: http://www.zurnal24.si/pravno-obvestilo#kodeks_komentiranja Uredništvo zurnal24.si

  • alinka 13:32 30.september 2011.

    neznanec: potem se ti pa predstavim, da sem jaz ena izmed tistih, ki sem plačala prekršek ker sem vozila 48km/h tam kjer je omejitev 50km/h-to je bila celotna hitrost, potem ti odbijejo še 5km/h, torej sem uradno plačala prekoračitev hitrosti za 3km/h!!!

  • alinka 13:34 30.september 2011.

    se opravičujem za napako...omejitev je bila 40km/h jaz sem peljala 48km/h

  • alinka 13:34 30.september 2011.

    se opravičujem za napako...omejitev je bila 40km/h jaz sem peljala 48km/h

  • nergač 12:42 28.september 2011.

    Populisti že delijo predvolilne bonbončke...

  • Avatar atojeto
    atojeto 13:27 28.september 2011.

    Končno ena pametna. Problem je vedno ta, da jih imajo opozicijske stranke, ko pa pridejo na oblast pa vse skupaj pozabijo.

  • neznan 13:48 28.september 2011.

    V SDS pozabljajo, da je podoben sistem kot ga predlagajo bil že pred leti, ko si bil lahko 3x pisno opozorjen v mislim da dveh letih (ali treh, se ne spomnim), po tem pa obvezno kazen.Kljub prizadevanjem zadnjih ...prikaži več 5 let še sedaj nisem videl plačilca, ko bi bil voznik kaznovan za vožno, ki je vozil s hitrostjo za 10 km/h višja od dovoljene. To kar ponuje SDS je cenen populizem.

  • pilotko 06:52 29.september 2011.

    Tudi to je ena od zadev, ki še kako pestijo veliko večino voznikov v naši policijski državi. Samo primerjajte cene za enake prekrške v Avstriji in Nemčiji pa vam bo vse jasno, saj so tudi do petkrat nižje.Sicer pa ...prikaži večpa kazni pri nas v Slovenistanu veljajo le za rajo.

  • puys 13:42 28.september 2011.

    Zato ker takrat še nismo imeli takega zakona, ki ti celo premoženje pobere, če se voziš 10 preveč. Tajkuni so tudi že vsi zaprti ne?

  • Kika 12:40 28.september 2011.

    Buahahaha... Kako, o LE KAKO, se tega niso spomnili, ko so bili na oblasti? In kako, o LE KAKO, se tega ne bodo spomnili, ko bodo spet na oblasti...

  • Franc Bukovec 12:58 28.september 2011.

    Vizjak in SDS, nehajte srat. Imel ste 4 leta mandat, od 2004 do 2008. Zakaj to niste takrat predlagal??? Kaj ste sedaj v teh letih po 2008 pametnejši ratal za tole “briliantno” idejo? Če bi imeli dobre namene, potem bi ...prikaži več to že v 4 letih, ko ste imeli Mateja, svojega ministra na položaju, to že uvedli. Vendar ste veselo kasirali na mestih, kjer ni nobenih prometnih nesreč in podobno samo za to, ker je potrebno polnit proračun s prometnimi prekrški. To je enako kot druga ideja SDS, da bi zmanjšali trošarine na gorivo. Super, samo kje bi nabrali potem ta manjko??? Saj je tudi Kresalka bila glasna, da bodo policisti opravljali poostrene kontrole samo tam, kjer se resnično dogajajo prekrški in podobno. Pa se mi zdi, da temu ni tako.

  • krofeta 23:24 28.september 2011.

    jao, jao, ni čudno, da smo tam kjer ni muh, če imamo takle folk med sabo, ko takole razmišlja......Tolko so bolani, da še sebi verjamejo...HOV HOV

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.