Slovenija
9851 ogledov

Janša sklenil posel za 112.228 evrov

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jezeran
    jezeran 19:43 29.september 2018.

    Kaj oni delajo s svojimi deleži in revijami me sploh ne skrbi, bolj me skrbi tole pregovarjanje in pogovarjanje s hrvati. Nekaj se gremo z arbitražami, plačujemo cel kup denarja, zdaj bi se pa pogovarjali. Sploh pa prej bi bilo ...prikaži več treba zapreti nekaj Jankovičev, Bavčarjev, Raščanov in ostale golazni

    • Avatar Leon
      Leon 10:10 30.september 2018.

      Kaj pa Ivan ?

    • Avatar jezeran
      jezeran 15:31 30.september 2018.

      On je že sedel, kolikor toliko, samo glede na to za koliko denarja je sedel, bi ostali morali biti notri doživljenjsko. Pa ga ne maram, niti njegovih večnih fosilov v stranki

    • Avatar jezeran
      jezeran 15:32 30.september 2018.

      Preveč se dajete v to kdo je levi in desni, vse je narejeno za nas rajo, da nas delijo in lažje vladajo. Oni se nam pa smejijo v face

  • Lovebites8 12:28 29.september 2018.

    Napisite se financne mahinacije prekmurskega morilca in ostalih rabljev slovenskega naroda.Ne smete,a ne?Smrdljivci.

    • tomaz 13:32 29.september 2018.

      ma daj no Lovebites...s tem naj se ukvarjajo zgodovinarji in ne stranke. Dejstvo je da se v vsaki vojni dogajajo take zadeve na eni in na drugi strani, rezultat je pa znan...osvobodili so nas partizani in ne domobranci. Pa to ...prikaži večobranci. Pa to sploh nebi smele biti aktualne teme za delitev folka, danes je važno, da skupaj trezno delamo naprej v dobrobit vseh nas . Sovraštvo, podpihovanja in deljenje folka je samo v korist nekaterih, naš pa zagotovo ni.

    • kapibara 16:37 29.september 2018.

      @tomas.. ti in tvoji taborniški gošarski SLO partizani... še dolgo ti marsikaj ne bode jasno...

    • tomaz 17:52 29.september 2018.

      @kapilara..verjemi mi, da zelo dobro poznam to plat zgodovine, še bolj tisto kar je sledilo kasneje ...splet dogotkov je pripeljal tako daleč, da smo se lahko osamosvojili, samo brez partizanov in vsega tistega, kar se je dogajalo kasneje, predvsem po ...prikaži več, predvsem po 11 kongresu ZKJ (odhoda naših poslancev), danes nebi imeli samostojnosti. Da pa nekdo sedaj iz naftalina vleče samo določena dejstva v korist strankarskih koristi, pa ni pošteno.

    • Lovebites8 18:19 29.september 2018.

      @kapibara,my man.Bravo za tvoj post.

  • matermila 15:45 29.september 2018.

    Naj mi nekdo razloži,kaj se to nas tiče.Čemu se tu zgoraj nekaj prerekate.Nisem zasledil,da bi se tolio ljudi usiralo,ko so Jankoviču odpisali 16 milijonov dolgov,tu se pa za par jurjov,ki sploh niso naši nekaj sekirate.

    • kapibara 17:07 29.september 2018.

      To je odpis dolgov do pravnih+ fizičnih oseb. Spomnite se grozilenag pisma, napram otrokom, ki ga je dobila direktorica DURS-a, ko je objavila ODLOG plačila DDV , takrat v višini 6 miljonov evrov..cerka 6-7 let nazaj..

    • Avatar Leon
      Leon 10:12 30.september 2018.

      Kakšno grozilno pismo "napram otrokom" ? Očitno veš več kot policija ? Kje je to zapisano ?

  • tomaz 13:37 29.september 2018.

    Najbplj vesel bi bil, da se v komentarjih napiše tudi kaj pozitivnega, to izlivanje žolča nekaterih ni v redu. Pač tako je, JJ ni sestavil vlade, ni sprejel mandata in sedaj jokat in nagajat Šarcu, ki mu je to uspelo, ...prikaži večspelo, nima pomena. Sam je kriv, da je tako, s svojim dosedanjim delom je naredil tako, da ga tričetrt folka ne podpira več. Pa zato niso krivi ne mediji, ne sodišča ampak on sam.

  • bojovi 16:48 29.september 2018.

    In kaj jaz imam zdaj od tega? Sej to je za njihove žepe ne za moje, ko bo ta denar pristal v mojem žepu, potem mi javljate take novice, do takrat pa, naj si ga Ivan pikne tam, kjer sonce ne posije.

  • mia71 06:10 30.september 2018.

    Bolani ste, in kaj ce imajo svoje posle? Nehajte se spodbijati in iskati bedarije za unicevanje konkurence! Kaj ce bi se osredotocali na resevanje kaksnih aktualnih in resnih problemov? No koment

  • dragec 12:07 29.september 2018.

    banda SSDSS ovska

    • marko35 12:44 29.september 2018.

      Dragec, prav imaš. Levičarji so res nesposobni.

    • kapibara 16:39 29.september 2018.

      Z kiua oba Rožleta velečeta minuse -

    • dragec 20:38 29.september 2018.

      Desničarji se strokovnjaki za zavajanje, manipuliranje in krajo - ob blagoslovu celo US

  • mirror 12:37 29.september 2018.

    Pa še dvakrat preprodano podrtijo v Trenti ste še pozabili omeniti.

  • tomaz 13:06 29.september 2018.

    Brez ognja ni dima...

    • tomaz 13:10 29.september 2018.

      albanci pravijo za take primere "ljukav ka ljisic"...

    • kapibara 16:38 29.september 2018.

      vtomas- z vsem tvojim znanjem in vedenje, te bode škoda za ta portal..

  • marko35 12:43 29.september 2018.

    dragec, prav imaš, levičarji se res nesposobni vse to nacionalizirati. A ne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.