Slovenija
15763 ogledov

SDS skopirala ameriški predvolilni spot

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:36 29.maj 2018.

    Kaj pa lahko pričakuješ od šiptarja in njegovih ritoalpinistov?Zdej jih financira Oger,ampak tole bo treba vrnt,Oger ne deal nič na lepe oči,kanede?

    • steiermark 07:51 30.maj 2018.

      ti v "jajce pohodnik", izgleda, da si se pa ravno ti nekje, globoko v titovi "votlini", čeprav že zdavnaj razpadli, izgubil in tavaš še naprej v temi ..... Ubogi , niti tega ne razumeš, da edini, ki so nam jemali ...prikaži več in nas vodili po poti jugokomunajzarskih sužnjev, ste rdeči "ritoalpinisti" oz. pristaši in zagovorniki zločinnca, množičnega morilca in pedofila tita, ste vi, ki vam vaš boss domuje v murgelstanu!

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 21:03 30.maj 2018.

      Ti mali hitlerček,noben stranka mi ni pri srcu,ker so vsi navadni lopovi,ampak od vseh,ki jih ne maram pa še dodatnih 50% pridobi na sovraštvu ravno stranka šiptarja,žal!

  • mph 13:30 29.maj 2018.

    No, pri plagiatih pa ima res večni vodja te sekte zelo veliko izkušenj.

    • kapibara1 09:49 30.maj 2018.

      Očitno si pozabil na mnogo plagiatov ?

    • Avatar Minovak
      Minovak 10:14 30.maj 2018.

      Kar se tiče plagiatov so VSI na levi, kar beri...

    • matermila 11:22 30.maj 2018.

      mph,a ti to o diplomah?vsak drugi rdeči ima plagiat,pa eni še brati ne znajo dobro.

  • Franjo Erman 14:15 29.maj 2018.

    v sds pač ni nikogar, ki bi znal sam kaj pogruntat. žalostno toda resnično, a verniki mu pa še kar ploskajo. to je psihološka doktrina kot v nemčiji l45, ko so mladeniči še kar navijali za dolfita, čeprav je bilo ...prikaži večo že zdavnaj jasno kako in kaj.

    • Avatar Minovak
      Minovak 16:23 29.maj 2018.

      Franjo, kaj pa je treba tu pogruntat, že v osnovni šoli pišejo po rokah, pa tudi kakšen plonkec se najde tam in ne zagazi več v l. 45, kjer so levičarji še ostali in ne sanjaj o nekih vernikih, temveč ...prikaži več o realnih dejstvih, kdo ti je naredil luknjo v denarnico, kar vemo mi vsi.

    • maximilian 16:34 29.maj 2018.

      Ja res je. V SDS ne smell uporabljati računalnika,ker ga niso izumili oni. Tudi ognja ne smejo zakuriti, ker ga niso izumili. Sploh ne vem, če so zakonito gledali TV, ker je ni izumil član SDS... Franjo, smešen si:(

    • Avatar Leon
      Leon 16:47 29.maj 2018.

      Ali ste pozabili na Žabo Napihnjenko ?

    • steiermark 07:47 30.maj 2018.

      Franjo, o tem, kar ti čvekaš in brezvezariš, bi se bilo res za zamisliti, pa ne zaradi SDS in njihovih "plonk cetlov na dlaneh" ampak zaradi tekšnih kot si ti, ki vedno in povsod vidijo "sovražnika ljudi" že zdavnaj mrtvega ...prikaži več Adofa, medtem ko sami še vedno tavate, v razpadlem truplu najhujšega morilca, pedofila - zločinca, tita! Njegovi zločini in oboževalci tega satanovega hlapca, morilsko pedofilskega stvora, pa ne opaziš oz. vas ne moti .....

    • kapibara1 09:49 30.maj 2018.

      V ponudbi, med idejami ,pač vzameš ta naj buljšo..

  • Avatar čavez
    čavez 13:09 29.maj 2018.

    Ljudje po včerajšnjemu soočenju naših politikov z gospodarstveniki, me je sram da vodijo to Slovenijo taki idioti in ni nič čudno da tonemo.

  • gorjača 17:17 29.maj 2018.

    Ne me basat, kaj res ???? "Murgle" Vam je zmanjkalo idej za metanje polen. Poraz vam letos sigurno ne uide. Mogoče pa poskusite zopet s PATRIO. ha ha ha

  • mipo 18:20 29.maj 2018.

    a murgelski pisuni nimajo drugega dela?

    • steiermark 07:38 30.maj 2018.

      Strah jih je, da bodo tudi tisti zavedeni prišli do spoznanja, da so levaki s poveljnikom v murgelstanu ostali "praznih rok" in bodo prisiljeni spokat v njim tako drago jugosrbijo.... Sicer pa, saj jim nebo hudega, glede na vsote - ...prikaži več miliarde evrov, ki so nam jih pokradli in tako zadolžili - uničili še nekaj generacij naših potomcev....

  • mirror 16:43 29.maj 2018.

    In kaj potem? Mi pijemo pivo, pa tudi v Ameriki nas posnemajo. Pa zaradi tega ne bomo zahtevali avtorskih pravic.

  • Avatar čavez
    čavez 21:41 29.maj 2018.

    Nekateri prisotni na tem portalu niso in nikoli ne bodo dorasli času.

  • pulse 11:35 30.maj 2018.

    Dragi avtor članka! Za kopiranje ideje po veljavni zakonodaji ne rabiš dovoljenja avtorja. Ideje namreč ni moč zaščititi z avtorskimi pravicami. Naslov bi se moral glasiti "SDS skopirala idejo ameriškega predvolilnega spota" in ne "SDS skopirala ameriški predvolilni spot". V ...prikaži več spotu od SDS ni noben del posnetka skopiran od američanov. Skopirana je bila ideja, ki je bila predstavljena z drugimi igralci v spotu. Preberite si malo zakonodajo o intelektualni lastnini...

  • komentator50 20:10 29.maj 2018.

    Kaj pa je potem tisto,kar imajo SD-jevi poslanci napisano po rokah.Potem je pa to tudi kopirano.Ja res ste bukseljni.Imejte enake kriterije.

    • steiermark 07:42 30.maj 2018.

      SD-jevci, imajo bolj "sigurne prijeme" predvolilne kampanje , državljane spremljajo na vsakem koraku in se gredo voajerje ter gledajo svoje mogoče volilce, celo na pisoarju, pri njihovem opravljanju potrebe....... Politika "za poscat", predvsem tista "kot" ženska predstavnica...... fuj......

  • jozicamurn 17:37 29.maj 2018.

    Nikoli vec SD in nikoli vec cMerar, pozitivno sem presenecena nad odgovori le pri SDS in pa glasovala bom za Zmagota SNS. Upam, da zmaga SDS-SNS koalicija tokrat.

  • matermila 11:26 30.maj 2018.

    Kaj pa kako o kahlonoscu?Boste kaj napisali?

  • vehar 18:13 29.maj 2018.

    Joj Žurnal a nimate kaj bolj pametnega za poročat??? Dajte še malo k drugim strankam pogledat na kakšen način se lotevajo kampanje. SDS ima letos zelo dobro kampanjo.

  • Borut_Bavarski 08:14 30.maj 2018.

    SDĐS Stranka Dijane Đuđić Snežič ni stranka. Je sekta.

  • hot_head 11:02 30.maj 2018.

    Kaj pomeni SKORAJ identični kmetavzarji, da ni idetičen proklet rdeč portal

  • matermila 11:17 30.maj 2018.

    A Mesec je vprašal Čaveza,če lahko širi njegovo filozofijo - vsi enako revni(razen nekaterih)

  • Tupamaros 16:25 29.maj 2018.

    Vse državnozborske volitve imajo vedno istega Črnega Petra. In kaj je hudiča narobe če povzameš in prirediš dobro stvar za splošno dobro. Saj ni patentirana. Ko se spremeni približno tretjino snovi ni niti več plagijat.

  • klincek 14:06 29.maj 2018.

    Kok ste bogi novinarji.

  • alen04 14:27 29.maj 2018.

    Resnica je včasih boleča. Žalostno je, da vsi vsakič pred volitvami obljubljajo oh in sploh in tej vsi so tu od leta 1991, vsakič se pokaže ista pesem; ljudje matr ste nori, da ste nas SPET volili. Tudi,. če bi ...prikaži več bil izvoljen moj kandidat bi se kmalu pokazalo, da bo dleal vse drugače kakor je obljubljal pred volitvami, tako, da bom na dan volitev bom obrnu roštilj in se imel lepše kakor, če bi na volitve šel.

    • steiermark 15:18 29.maj 2018.

      Žal spadaš med tiste, ki imajo rezine pršuta na očeh in zato še do danes niso ugotovili, da "volijo vedno enoiniste - levake, prevarante! Mi ki smo in bomo volili SDS, iz izkušenj vemo, da oni bodo uresničili svoje obljube, ...prikaži več kot so jih v obdobju 2004 - 2008, kar je pa seveda preveč za levaško svojat - ker oni, SDS, so edini, s svojim voditeljem, ki boddo preprečili nadaljevanje mafijske paraddržave, ki še izhaja iz jugovine in jo voddijo bivši poveljniki in člani udbe...

    • Avatar Leon
      Leon 16:50 29.maj 2018.

      Laibach, leta 2055: Moj korak je počasen in negotov. Pogled se mi ustavi na prelepih nemških in italjanskih gozdovih. Upam, da bom jutri še imel moči, da bom šel na Schmarna Berg. in ker mi nikakor ni zbrati moči za ...prikaži veča Schmarna Berg, me je snaha odpeljala tja dol proti Arijanskem morju (verjetno ga bom zadnjič videl), pa se je zataknilo že pri Kozini na carini ko me "mlečnezobec".....neki Stipe, kot mu je pisalo na srajci, ni nič razumel in me "ispitivao na koji to strani jezik govor..madžarski ?

    • kapibara1 09:53 30.maj 2018.

      @leon, vse to lahko pa spesniš tudi v srbostanskem jeziku, kar se že dogaja...

    • alen04 08:16 31.maj 2018.

      steiermark, škoda mojega časa in besed zate in tebi podobnim Janezom.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.