Slovenija
23 ogledov

SDS vložila interpelacijo zoper ministrico Györkös Žnidarjevo

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • patriarh 16:13 24.junij 2015.

    Pa so najdl veleumi spet nekej na kar bojo lahko onaniral..

  • tralala 17:05 24.junij 2015.

    O škodi in ugledu je Stranka Puklastega prekupčevalca z orožjem/kriminalca ZADNJA, ki se lahko oglasi na to temo...

  • Senior 18:39 24.junij 2015.

    Ta stranka SDS je pa res eno živo sranje! Naj od svojega šefa zahtevajo, da vrne denar od orožja.

  • Presvetli 18:40 24.junij 2015.

    Kaj bo spet slovenija štiriekastimglavam sedaj dala delavne vizume.

  • Papaja Popi 18:58 24.junij 2015.

    Absolutno tralala

  • Kolesar___777 19:02 24.junij 2015.

    Ne moreš verjet , zgodila se bo velika gospodarska škoda , šiptarji bodo nehali peči bureke v Sloveniji ! ROFL !!!

  • Kolesar___777 19:08 24.junij 2015.

    Ljudje sedaj je čas , da Slovenci odpremo klobasnice in pokažemo šiptarjem , da je Kranjska klobasa veliko boljša od bureka !

  • Kolesar___777 19:12 24.junij 2015.

    Če bo JJ želel na burek naj si ga rezervira v Prištini !

  • miho 20:10 24.junij 2015.

    Ne samo ona, tudi šef policije bi moral oditi, pa še kdo.

  • dragec 21:37 24.junij 2015.

    Pa še pleško

  • h3o 11:09 25.junij 2015.

    fantje firme dajte postavit, magari za proizvodnjo kravat

  • dragec 16:51 24.junij 2015.

    Ti v SSDSS so res fuknjeni, kaj če vi interperlirali Urško od JJ

  • Igor Đukanović 17:42 24.junij 2015.

    Petdeset kriminalistov je brez soglasja slovenskega parlamenta glede odvzema poslanske imunitete cel dan preiskovalo Alenko Bratušek. Takrat cel dan ni mogla delati svoje delo, za katero je izvoljena in sem jo tudi jaz volil. Takšen pritisk na poslanca lahko osebo ...prikaži večbo s šibkejšo voljo dejansko zlomi, da se v parlamentu neha zavzemati za interese svojih volivcev. Skratka protiustavno kratenje osebno moje volilne pravice. A takrat se notranji ministrici ni padel niti lasek z glave.Ko pa Republika Slovenija enkrat zbere pogum in naredi, česar si nihče ne upa in pridrži osumljenega številnih vojnih zločinov, pa pol SDS-a v jok in na drevo. Nakar predsednik vlade "odkrije", da ima domnevni vojni zločinec diplomatski potni list in pritisne na policijo, naj vendarle neha opravljati svoje delo.

  • Ferluci 21:40 24.junij 2015.

    No, to da si volil Brutalko.. to ti pa ni ravno v čast, mene bi bilo sram priznati..ha ha - butelj!

  • Janez_53 08:30 25.junij 2015.

    Stranka (oziroma njeni liderji) izkoristi vsako najmanjšo priložnost za mešanje ..... Za državljane jim očitno ni mar. Oziroma nimajo časa za kakšno pametno in konstruktivno delo!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.