Slovenija
11085 ogledov

SDS za obvezno služenje vojske, posebni pogoji za ugovor vesti

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 13:48 16.januar 2020.

    V Slo naborniški vojski sem bil in je bila POPOLNA IZGUBA ČASA, še večji nonsens kot tisto v Jugi. Predpostavki da je čas nabornikov zastonj in da so neusposobljeni naborniki primerni za kanonfutr sta POPOLNOMA ZGREŠENI. Ne rečem če bi ...prikaži več se pogovarjali o kakšnem usposabljanju švicarskega tipa. Naj se JJ in Krkovič rajši ukvarjata s festivalom domoljubnih pesmi ;)

    • Skipi 13:53 16.januar 2020.

      Itak taki kot ti so samo iskali lukje kako nič delat zato ste pa še danes vsi poženščeni.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 14:22 16.januar 2020.

      Seveda čas nabornikov ni zastonj ampak oni ga ne mislijo plačat. Minimalno plačilo za uro preko študentskega servisa je koliko? Tam si 24 ur, torej naj plačajo nabornika po minimalni urni postavki pa bomo videli, če se jim splača.

    • mb 14:39 16.januar 2020.

      popolna izguba časa in denarja zakaj bi se naši fantje morali boriti za ameriške cilje ? kdo nas ogroža ? in tudi če bi nas nekdo napadel nimamo z našo (potencialno ) vojsko nobenih možnosti za vojaško zmago. za boj ...prikaži več proti teroristom pa potrebujemo proesionalce ne pa prisilne delave aka kanonenfuter JJ & co naj svoje otroke pošlje v prostovoljno služenje, če že tako potrebujejo kanonenfuter

    • popokatopetl 15:54 16.januar 2020.

      "Itak taki kot ti so samo iskali lukje kako nič delat" -------------------- Ni res! Sem mislil da bom vsaj kej kondicije dobil, pa je bilo še slabše kot prej. Pravila: 1. Da se oficirčki ne bodo pretegnili, 2. Da si ...prikaži več ne bo kdo kej naredu, 3. Da ne bo kdo kej izvedu! Nula od usposabljanja, sicer s skor nula od igrač tud težko kej. To je poanta, vojska ni zastonj, tud če je naborniška. Ne moreš nekaj na horuk naredit če ni resnega budgeta in ciljev, tega pa ne znajo postavit.

    • McBobo 16:11 16.januar 2020.

      Tudi jaz sem bil v TO in tudi jaz sem takrat mislil, da je bila popolna izguba časa. Sedaj sem drugačnega mišljenja. Fant šele v vojski postane dedec oz. vsaj začetek. Je pa res, da je 6 mesecev preveč. Jaz ...prikaži več predlagam 3 mesece in za vse; za fante in punce obvezno služenje vojaškega roka, ne pa za punce po želji.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 16:48 16.januar 2020.

      Dedec postaneš, ko dobiš otroke, srkbiš za družino in si zgradiš hišo! Pijančevat in čas zapravljat zna vsak.

    • Avatar vec
      vec 17:10 16.januar 2020.

      @MB kdo nas ogroža ? potencijalno vsi, dejansko še ne, ampak nočeš tega ugotoviti s curo v roki in 6 vojaki na misiji, ostali pa nekje v pisarnah.

  • blayo 16:31 16.januar 2020.

    Itak da za. Pa vsi ki niso služili in so stari manj od 35 (z Mahničem na čelu) naj tudi odskužijo...

  • minimaxi 16:14 16.januar 2020.

    Sem ZA ponovno uvedbo vojaškega služenja. Najmanj 6 mesecev. Pa pobrati vsakemu mobitel. Poklicati 1x na teden domov, pistiljati za swboj. Drgniti sekret. Streljati,...in še in še. Komaj pa čakam, da vidim tega debeloglavega Mahniča pri lizanju riti še komu, ne samo Janši

  • fiston 16:58 16.januar 2020.

    Saj SDS se že gre vojsko na onem njihovem taboru, ampak v glavnem po grmovjih. Danes bi se težko šel vojsko, že takrat ko smo to imeli v Sloveniji, sem bil na vojaških vajah enkrat v soboto. Pa vse prazno. ...prikaži več Pa vprašamo kje so oni, ki služijo, pa so rekli, da gredo za vikende vsi domov, če jih ne bi pustili, bi doživeli upor. No ne vem, kaj se potem nekateri bojite, da bi take v tujino pošiljali. Taka vojska je pa res metanje denarja proč.

  • tralala 13:32 16.januar 2020.

    Da bi se moji sinovi borili za ameriška naftna polja? Da bodo zadostili domoljubni žilici cerebralnih bankrotirancev iz SDS? OD-JE-BI-TE.

    • Avatar Leon
      Leon 16:16 16.januar 2020.

      Slovenska vojska bo branila meje Slovenije brez križarskih pohodov !

  • Avatar Leon
    Leon 16:18 16.januar 2020.

    Mahnič: Ker idejo podpira tudi Mahničeva punca ...............

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 13:46 16.januar 2020.

    Stari prdci, ki so zafurali državo bi zdaj radi imeli zastonj kanonen futer...

    • McBobo 16:20 16.januar 2020.

      Stare prdce poloviti, ko se bo šlo zares, pa jih postavit za kanon futer.

  • hubertfast 06:44 17.januar 2020.

    SDS zopet meša meglo, nima kaj delat pa predlaga bedaste predloge, še sreča da so v opoziciji in ne morejo narediti preveč škode.

  • Pepe007 09:18 17.januar 2020.

    Politična poteza, da se na stranko SDS ne pozabi. Sicer pa noben resno ne misli, da bi se to uvedlo nazaj. Mogoče ne bi bilo slabo, da bi se. Ampak v precej krajši obliki. Denimo 4 - 8 intenzivnih tednov. ...prikaži več Ugovor vesti pa bi pomenil samo, da se ne usposabljaš z uporabo orožja. Se pa 24 ur dnevno, 7 dni na teden usposabljaš za naloge civilne zaščite. Na primer veščine potrebne za gasilca, reševalca ... Tudi to se pri obrambi tudi zelo rabi. Niti pod razno pa tega ne definiraš čez noč.

  • tororeal 14:04 16.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • MaloNor 09:18 17.januar 2020.

    In kdo je 2003 predlagal in dosegel ukinitev? SDS, NSI in SMC. Pajaci ne vejo, kaj delajo.

  • sam50 15:27 16.januar 2020.

    A ni bilo enkrat dovolj,ko smo že zmetali v nič ogromno davkoplačevalskega denarja za obnovo vojašnic in objektov,ki so po tistih par letih služenja namenu klavrno propadli (večina),še sedaj se spomnin,ko je SV vozila cele tedne na deponijo novo spodnje ...prikaži več perilo in ga uničevala pred očmi javnosti,sedaj pa nas bi isti ljudje,ki so zaradi nabiranja politične koristi znova nategnili in oskubili z istim namenom. Hvala za takšne predloge....

    • Avatar Leon
      Leon 16:17 16.januar 2020.

      Slovenija ven iz morilske NATO zaveze z lastno vojsko po vzoru Švice .

    • Avatar vec
      vec 17:08 16.januar 2020.

      leon prvo moraš biti ŠVICA, z miljardami pokradenega denarja Judom ki so umrli v holokavstu, drugo moraš biti nekdo na mednarodnem parketu. Mi če korla al pa kogarkoli pošljemo na sestanek v nato, se nam smeje cel svet, za generalko ...prikaži več mislijo da je stara mama koga iz delegacije :)

    • Avatar Leon
      Leon 17:35 16.januar 2020.

      ...če se spotakneš na prvi stopnici ali potem ne greš dalje ?

  • mb 14:40 16.januar 2020.

    popolna izguba časa in denarja zakaj bi se naši fantje morali boriti za ameriške cilje ? kdo nas ogroža ? in tudi če bi nas nekdo napadel nimamo z našo (potencialno ) vojsko nobenih možnosti za vojaško zmago. za boj ...prikaži več proti teroristom pa potrebujemo proesionalce ne pa prisilne delave aka kanonenfuter JJ & co naj svoje otroke pošlje v prostovoljno služenje, če že tako potrebujejo kanonenfuter

    • McBobo 16:23 16.januar 2020.

      Kdo nas ogroža? Pojdi malo na južno mejo, po boš videl kdo, zna pa se zgoditi, da boš tudi čutil na lastni koži kmalu.

  • borut08 15:25 16.januar 2020.

    Saj so vsi eno in isto,komunisti in njihovi nasledniki,kaj se Mahnic dela neumnega in laze najebamo samo mi v mafijski drzavi katerih starsi so bili vedno antikomunisti in so vedno bil trpinceni in njihovi potomci,ki se me zelimo pridruzit komunistom ...prikaži več in podpirat lopivov,mafijske drzave in rezima.

  • branko370 15:55 16.januar 2020.

    To je samomor SDS !!! Janšo in njegov ferajn bodo zapustili vsi mlajši volivci in njihove punce. LGBT pa bi bili v vsakem primeru oproščeni služenja...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.