Slovenija
18 ogledov

SDS zaostaja za SLS in NSi, samostojni Kacin pred SD

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 13:28 03.maj 2014.

    To sodrgo niti poščijem ne kaj šele da bi jih šel volit.

  • ennanova 10:53 03.maj 2014.

    Kaj hočemo s spremembo volilnega sistemaSedanji sistem strankarskih - nacionalnih list reproducira strankokracijo in povsem onemogoča državljanske oziroma neodvisne kandidate. Zato v 25 letih ni bil izvoljen še noben kandidat izven strankarskih list. Volitve so najpomembnejši akt demokracije, ...prikaži več z njimi volimo ljudi, ki bodo odločali o pogojih našega življenja. Od njih je in bo odvisna naša sedanjost in bodočnost. Do tega ne smemo biti indiferentni. Zahtevajmo korenito spremembo, ne zgolj …http://za-misli.si/kolumne/vili-kovacic/1600-kaj-hocemo-s-spremembo-volilnega-sistema

  • Miran Polič 19:28 04.maj 2014.

    kaj tile ne vidijo da so ničvredneži,pa kar dalje rinejo.SLO so izropali

  • mrki 13:09 03.maj 2014.

    kot sedaj zgleda bo SDS izpadla iz parlamenta - tko vsaj pravijo RDEČI merilci !!

  • Žurnalček 13:52 03.maj 2014.

    Jelko Kacin je orator- govornik , kakršnjega SLO ni imela niti ga ne bo imela! Od mene ima glas , nastopil na listi Nsi al pa SS. Si predstavljate in skupaj primerjate JEROVŠKA in KACINA ! HiHiHi . Jerovšek , ...prikaži več ko poslušam Kacina , ti rabiš LOGOPEDA !

  • Žurnalček 13:55 03.maj 2014.

    Demokracija ni vlada in teror večine 50.1% nad manjšino 49.9% . Upam da sem povedal vse in da so takšni bedaški predlogi nastali na zeljnikih tistih , ki še vedno obožujejo zgodovino in dolgo vladanje KPJ . To smo mel , hvala lepa !

  • Žurnalček 14:02 03.maj 2014.

    A moj LUKŠIĆ je tudi kandidat? Ene pišljive stranke ne znaš voditi in zastopati njene interese , boš pa zastopal dobrobit SLO. Spel se odpadnik revolucije !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.