Popotnik
25926 ogledov

Se bo zaradi podražitev res veliko Slovencev odpovedalo dopustu na Hrvaškem?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 07:57 28.februar 2023.

    tale članek je v stilu PLanice inSP-ja. 14 dni pred prvenstvom, pohitite, vse je razprodano, potem pa jok in stok in praznina. ljudje nimajo za izlet v Planico bodo pa imeli za počitnice na Maldivih ali pa grčij. ja no ...prikaži večo avionske karte se cenijo, v VB je zelenjava na karte ( ker jo ni, kerv rastlinjakih ni nič, ker je ogrevanje predrago), vse se je podražilo vi pa pohitite, dane bo razprodano. p.s ne pozabit, da na Bali smejo samo uradno poročeni, da ne boste ljubico tja vozil

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:27 28.februar 2023.

      Mislim ,da je novinarjem že malo dolgčas,pa se sproti zmišljujejo krneki kaj in kako bo.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:36 28.februar 2023.

    Upam, da bo Slovenec videl, da obstaja še kakšno drugo morje kot hrvaško. Hrvat pa bo spoznal, da je Slovenec zanj dober gost in da je prav, da se do njega tako tudi obnaša.

  • lojs 10:34 28.februar 2023.

    realnost je taka kot je, razen če se do poletja zgodi čudež ... prihajamo v čas, ko se bomo borili za golo preživetje, kaj šele, da bi razmišljal o dopustu ... če je že govora seveda o večini

  • Johny 11:23 28.februar 2023.

    Hrvati so kot hrčki, dražijo na polno in ljudi odirajo na vsakem koraku. Mogoče jim bo letos še uspelo zapolniti kapacitete, je pa dolgoročno to za njih strel v koleno.

  • Grof 18:25 28.februar 2023.

    Staša Pust si zaslužila za burek z mesom, ali sarajevski ćevap, ….. ,,,,,

  • Kmodri 18:49 28.februar 2023.

    Bomo šli v Grčijo!

  • sam1 09:42 19.junij 2023.

    Jaz sem se dopustu v hrčkolandiji odrekel že zdavnaj,čeprav me pot na druge destinacije stane nekaj več,ampak se to zregulira skozi ostalo ponudbo ,predvsem pa ne poslušaš,da so slovenci drugo in tretje razredni gosti,kot to radi ponavljajo naši sosedje,čeprav bi ...prikaži več brez slovenskih gostov lahko zaprli polovico vse ponudbe....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.