Magazin /magazin/vip
14782 ogledov

Bodo te fotografije vojvodinjo Meghan omehčale?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 08:32 25.maj 2022.

    Foter gor ali dol, če do svojega otroka ni bil dober ne more sedaj ko je bolan pričakovati, da bo otrok pritek v njegov objem in mu odpustil vse grehe. Jaz mu nebi, pa četudi bi bila javno izopostavljena kot ...prikaži več Meghan. V življenju je potrebno postavljati meje.

  • anica00 18:20 25.maj 2022.

    Zelo mi je všeč

  • mici79 14:27 26.maj 2022.

    Kdor malo spremlja dejstva o Meghan, mu bo jasno, da je ona očeta odpisala že veliko pred poroko, pisma, ki naj bi jih on razkril, je napisala tako, da so bila namenjena za objavo (kar je priznala na sodišču, sicer ...prikaži več pa kdo še danes piše pisma na papir), paparac, ki ga je posnel v mehiki, je isti, ki sodeluje z meghan in jo fotografira za njene fake paparaci pr fotografije. Ne, meghan se slike ne bojo dotaknile, sedaj ima veliko dela s svojo kariero, ugotovila je, da če govori, da hoče zasebnost,

    • mici79 14:31 26.maj 2022.

      jo vsi pustijo pri miru, zato je začela z novo pr strategijo - poglejte me, tu sem in poljubljam princa... S Harrryem bosta snemala celo resničnostni šov, nekateri pravijo, da v stilu kardashianov. Ja, pač ni vedela, da o ne ...prikaži več bo več članica kraljeve družine, ne bo več nikogar zanimala, zato je treba delat... kdo bi ob tem mislil še na očeta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.