Slovenija
44 ogledov

Še britvice so dali pod ključ

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 09:43 17.marec 2014.

    Res je, samo to še ni razlog, da se potem lahko legalno krade po trgovinah... razen za nekatere med vami, ki to zelo podpirate.. vidim.

  • dragec 07:17 17.marec 2014.

    IN ŠE VEČ BO TEGA, SODIŠČA BODO ZELO USPEŠNA,SAJ SAMO TO ZNAJO KAZNOVATI

  • kaperosi 07:38 17.marec 2014.

    Mogoče pa že trgovci postavijo prazne ,da imajo izgovor pokrivanja izgube.

  • erikkk 09:33 17.marec 2014.

    tud trgovce kidelajo tam naj preverjajo ... najlažje je vzet pa pol prevalit češ imeli smo tate...

  • maresem 09:42 17.marec 2014.

    Prste posekat vsakemu, ki ga dobijo, tako kot to delajo Kitajci, oz. so delali, potem pa naj krade še naprej, če ima s kom.

  • heavyd 08:47 17.marec 2014.

    Kaj pa ko ljudje vidijo, da obstaja legalizirana kraja milijard, oni pa nimajo za položnice plačat. A takrat tudi še ne začnejo krast?

  • heavyd 08:47 17.marec 2014.

    ..legalizirana kraja nihovega denarja.. sem pozabil napisat

  • chamil 10:37 17.marec 2014.

    V sparu je se kos sira za 2€ elektronsko varovan. Skoda ker sem ga ze mislil ukrasti

  • zdrej 12:32 17.marec 2014.

    Tu lahko mi sami naredimo malo več. Recimo kakšna primerjava včasih pomaga. Pa takoj vidiš razlike. Recimo mi**te ima večkrat take akcije, ko je akcijska cena višja od redne cene pri konkurenci. Ali pa recimo ponudniki na kuponko in takih ...prikaži več portalih radi na ta način zavedejo.

  • Scott 16:35 17.marec 2014.

    Zato pa v Avstrijo po nakupih, je cenejše, kvalitetnejše pa še pod ključem ni, spotoma še napolnite rezervoar z gorivom, ki je že več kot dve leti cenejše od 0,06-0,23 €/liter, pa še več km se naredi z njim.

  • Presvetli 08:55 17.marec 2014.

    bla bla bla,me zanima kdaj se bo ukrepalo proti trgovcem kateri lažejo in zavajajo kupce z cenami katere 4-5 dni pred 50% akcijo, dvignejo,da potem vse skupaj pride na realnih 5-10%.Kdaj bodo prenehali krast državljane z lažnimi cenami na policah ...prikaži več in drugimi cenami na blagajni.Odgovor,če jih zalotimo pa dobimo,da so pozabili umaknit staro ceno,in spet njihov bla bla bla. Kradejo kot srake pa noben ne ukrepa? Kako dolgo še in kje so inšpektorji,da bi odšli malo po trgovinah in preverili legalno krajo revčkov!!!

  • cordyka 11:29 17.marec 2014.

    To za Merkator je pa laž.A ne preverjate resnice?Merkator daje prazne škatle na police, če hočeš kupit vodo po britju.Nisem šla preverjat vseh trgovin, a ko sem prejšnji mesec možu hotela kupiti vodo po britju sem morala ...prikaži več prosit prodajalko, da je šla iskat zadevo v skladišče in mi jo prinesla na blagajno.Po tem takem morajo trgovine dati samo škatle gor in odstranit izdelke iz vseh krem, zobnih past, ... itd., ni da ni.

  • Trovlak 21:11 25.marec 2014.

    Prav te britvice, če vzamemo najdražje od Gillette, Proglide Power ali kaj so že, stanejo pri nas odvisno - od nekje 22-25 evrov. 4 komadi britvic, vse skupaj nič posebnega. Že v osnovi velik nateg. Potem pa pogledaš v tujino, ...prikaži več so pa take enake britvice od 16 pa tudi do 20 evrov. Pa tudi vse ostalo je predrago. Sama mafija v teh veletrgovskih lobijih in me niti ne čudi, da jim potem nekateri kaj tudi ukradejo. Saj to, da pa pri vozičku na katerem so stvari v vrednosti 120 evrov, prodajalka prevara kupca za 5-8 evrov, pa ni nič takega, a ne? Tudi to se dogaja v vseh poslovalnicah Spar, Tuš, Mercator,... Zanimivo pa je, da v eLeclerc, Hofer in Lidl pa ne. Kaj nam to na hitro pove? Vara se povsod kjer so na oblasti domači ljudje. Vse jasno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.