Slovenija
11309 ogledov

Vlada: "Še eno, dodatno poročilo policije, ki potrjuje le eno"

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:12 08.december 2022.

    Čudne igrice igrajo!

    • oneh 22:25 08.december 2022.

      V dveh dneh se pojavita dve poročili. Prvo poročilo je podpisala odgovorna oseba, drugo pa neka druga, po pooblastili odgovorne osebe. Pooblastilo pa ni priloženo?! Zmaga pa tisto, da drugo poročilo negira prvo in trdi, da ni političnih pritiskov? Zakaj ...prikaži več pa potem pišejo poročila kot po tekočem traku, če ni nobenih pritiskov nanje. So totalni idioti? Je pa svoboda in levaki plešejo.

    • Ender3 00:07 09.december 2022.

      oneh, samo aktivisti in idioti še ne plešeta v svobodi. In kaj za vas pomeni svoboda, to da slepo verujete v masijo SDsa..

    • oneh 00:36 09.december 2022.

      Če mi levak reče, da sem idiot sem tega neizmerno vesel. To pomeni, da sem normalen, saj sem nasprotje tega, kar ima levak za pametno. Ti pa še kar naprej imej svobodo in pleši, pleši, pleši... Če levaki plešejo, vsaj ...prikaži več večje škode med plesom ne delajo.

    • zdrej 10:07 09.december 2022.

      Da problem je ker igrajo igrice. Ljudem pravijo "politična neodvisnost" v mislim pa imajo "politično odvisnost". Vsaj tako kaže.

  • Pepe007 19:52 08.december 2022.

    Dobri lažnjivci so se zbrali na kupu.

  • Avatar Leon
    Leon 06:21 09.december 2022.

    Državna sekretarka v kabinetu predsednika vlade Maša Kociper meni....da VELIKI KROGEC ne gre v mali krogec .KOKOŠKA MAŠA .

  • BenX 20:38 08.december 2022.

    Vsi, ki so pretepali in špricali narod morajo NAJMANJ spokat! Od "najvišjih" pa do tistih, ki so vihteli pendreke! Enkrat in za vse večne čase. Taki nad mano ne bodo "izvrševali zakonodaje"! Goloba nisem volil ampak tu ima mojo 100% podporo.

    • puelasedulaest 01:27 09.december 2022.

      Revež pač ne veš kaj je demokracija in kaj so protestniki razbojniki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • lojs 07:57 09.december 2022.

      ja, se strinjam benx, policije je itak preveč, sploh pa ne vem zakaj bi jo rabili sedaj, ko so migracije odprte ... na protestih je bilo najmanj 100 kapsov ali pa tudi do 300 ... po tvojem bi vsem tem ...prikaži več dali odpoved ... kaj bi se zgodilo potem? tožili bi državo in dobili odškodnino, od kod? ja itak država časti, proračun ... mogoče bi bilo pa pametno če uporabiš še malo možgančke, preden te "čustva zanesejo"

  • Avatar lopov
    lopov 08:16 09.december 2022.

    Tukaj so trn v peti preiskovalci Goloba.. Gen-i in ostali nečedni posli da ze prekine preisrkava... Holob je hodil tudi jokat na policijo da naj ga ne preiskujejo in prijavlat druge grešne kozle... Mafijski posli ki jo vodi mafija... v ...prikaži več parlanetu imamo samw ljudi ki so zaradi nesposobnosti bili odstranjeni al so kazenskem oostopki zaradi poneverjan listin.,kraje državnega denarja.. ali deugih nečednih poslov..

  • Milan99 19:45 08.december 2022.

    Lahko se samo smejemo temu golobnjaku. Potebno je še nekaj časa, da zmanjka denarja, pa se bodo sami med sabo pojeb...

    • Ender3 00:15 09.december 2022.

      Glej, glej novo ime iz prikletnega legla na Trstenjakovi.

    • puelasedulaest 01:26 09.december 2022.

      To drugo poročilo so napisali v golobnjaku, ker ga ni podpisal Lindav. Kako si upajo narodu tako lagati, da jih ni sram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Milan99 18:33 09.december 2022.

      Oooooo, Enderček, kaj dogaja v murglah?

  • Stane Adamič 20:27 08.december 2022.

    SRB z sumnljivo preteklostjo hoče vodit policijo, Golob pa mu je dal poolastila, je tako?

    • Grof 22:13 08.december 2022.

      Normalen človek ne more verjeti, kakšni nedorasli majmuni vodijo državo. Drugorazredna mularija, pa te tipi ne mislijo, da mi ne gledamo evropske urerene parlamente, zreli ljudje, ki so vredni zaupanja, …

    • Ender3 00:10 09.december 2022.

      Grof tako večina ne razume, da veliki vodja za svojo propagando potrebuje maloumno, polpismeno mladino. Sekta je, skupek nedoraslih 🐑🐏🐂, ki slepo sledijo svojemu pastirju.

    • oneh 00:38 09.december 2022.

      Bravoooo @Ender3! V nulo si opisal sebe in levake.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 21:11 08.december 2022.

    Lahko pričakujemo še več poročil po naročilu Goloba!! Take goljufije levičarjev so normalne!! Ko prire resnica na dan se potem skuša vse popraviti tako da se lopovi izognejo pregonu!!

    • Ender3 00:13 09.december 2022.

      omega_v6 zastonj provociraš, nobene vlada v preteklosti in prihodnosti ni sposobna ustvariti toliko afer kot, jih je pretekla Janševa koruzna vlada.

  • lojs 08:36 09.december 2022.

    se mi zdi, da so pred referendumi nabijal o tem kako mora biti rtv "depolitizirana", zdej pa poslušamo, da je pa policija kao dolžna biti politično podrejena ... jest mislim, da so folk zmedli ... včeraj tako, danes tako ... ...prikaži več a se vam ne zdi, da nas lepo nategujejo ... naj me kdo popravi

  • SamoResnica 06:41 09.december 2022.

    Očitno smo v fazi, ko govorimo samo o tem kaj je prejšnja vlada delala narobe, ne kaj dela ta vlada dobro in to je najbolj žalostno, ker se mediji in ljudje na tem zadovoljijo. Sramota!

  • torentino 08:10 09.december 2022.

    Torej, če desni policaje le pogledajo, so to nedopustni politični pritiski, ko levi Lindavu zlomijo obe roki, da se niti podpisati ne more pod aneks njegove prejšnje izjave o političnih pritiskih, je pa to kul, pa normalno dajanje usmeritev. Butalci, ...prikaži več, gnusni, dvolični. Da bi se vam Svoboda in pernata podgana zataknila v goltancu.

  • Soljatar 17:37 08.december 2022.

    lahko nakladajo kar čjo, dejstvo pa je, da od kar je dikator in fašist Golob na oblasti je v državi vse narobe...vse se ruši in sesuva, v enem letu bo tem norcem uspelo državo spraviti na kant in ne vem ...prikaži več kam se bo takrat ta golobarska golazen skrila, ko bo folku prekipelo...

    • Svobodnež 17:44 08.december 2022.

      Očitno te ni bilo v državi, ko nam je z dekreti vladal Janša! In potem pišeš blesarije.

    • Soljatar 17:50 08.december 2022.

      čas vladavine JJ je bilo pravo nebeško kraljestvo, v primerjavi s tem kar imamo sedaj...ne upam si niti predstavljati kakšno sranje bo čez pol leta,leto...

    • Toma 19:55 08.december 2022.

      Poglejte si kakšen pravi golobnjak, pa boste dobili pravilen vtis!

    • Ender3 00:17 09.december 2022.

      Uuuuh so tile plačani aktivisti duhoviti a žal otročji in slaboumni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.