Magazin /magazin/film-glasba-tv
83 ogledov

Se Kuljajeva poslavlja od oddaje Na zdravje?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marija Marica Horvat 22:18 17.november 2012.

    Zdaj pa je res že zadosti tega afnanja. Naj čimprej gresta oba.

  • maneken 08:35 17.november 2012.

    Tega kiča je že zdavnaj preveč...

  • zic 10:43 17.november 2012.

    zadn cajt, k tele afnarije je blo pa res preveč....podpiram rtv, da jo ne zaposli!!!

  • DUSANJ2000 10:52 17.november 2012.

    ZAKAJ PA POTEM GLEDATA. GLEJTA RAJE KIČ IZ PARLAMENTA - TAM SO ŠELE AFNARIJE.

  • Tarzan U Jane 11:05 17.november 2012.

    oh noes,her tits were the only thing worth watching...

  • MiChO 12:09 17.november 2012.

    Ti boš tudi enkrat stari deda, kot so zdaj te stare mame. Če ti ne gledaš, to še ne pomeni da ni všeč nekomu drugemu. Tudi jaz ne gledam oddaje, ampak vem, da je veliko ljudem zelo všeč. Pa nima ...prikaži več veze če so starejši ali mlajši. Vsi rabimo razvedrilo. Če je ta oddaja za starejše razvedrilo, pač je. Gledaj in pusti gledati ;)

  • Jaka Marinšek 15:13 25.januar 2013.

    Amen. Podpišem peticijo kadarkoli. Ampak pomojem imam več šans da zadanem na eurolotu kot pa da se rešim RTV naročnine

  • maneken 11:48 17.november 2012.

    saj ga ne gledam (tega kiča), le videl sem ga zadosti, da vem kakšen je. Negledljivo afnanje z nekakšnim čudnim humorjem in dovtipi, ki so večkrat prej mučni kot pa smešni, ampak za stare mame in plebejsko zabavo je že ...prikaži več vse dobro..., važno, da imamo gledanost in da plačajo, kajne gospod Filli.

  • sintesi 22:49 20.november 2012.

    HOČEM DA MI T-2 BLOKIRA VSE PROGRAME RTV SLOVENIJA, dokler pa to ne storijo naj RTV naročnino za njihov bruh program terja od T-2.........

  • feferon 19:10 18.november 2012.

    Živ dolgcajt. Pa vse tiste fore prežvečene

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.