Slovenija
28 ogledov

Se nam obeta čisto desna vlada?

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • xy 10:03 28.november 2011.

    Dej Stolp z to tvojo desničarsko reklamo si malo zamenjal medije. To moraš pisat v Reporerju, Demokraciji in Družini. Tam so ovce, katere župniki usmerjajo na desno stran Kristusa. Kakšna sramota da se vero izkorišča za volitve.

  • Stolp 11:26 28.november 2011.

    Pa saj sam sebe diskreditiraš ko citiraš to govedo(ki upam da ne bo spet zunanji minister).Najprej sta bila prijatelja, ko je bil v LDS ga je bilo treba pljuvati, da se je prerinil v hierarhiji potem pa je ...prikaži več temu 'hudobnemu in brezobzirnemu človeku' postal minister?Kako lahko karkoli od tega dvoličnega človeka smatramo za verodostojno.

  • Franc Bukovec 12:53 28.november 2011.

    ne vem ampak jaz sem imel Janše 4 leta dovolj za celo življenje. Zdaj se dela finega in bi kar naenkrat sodeloval z vsemi (ker mu tako njegovi sodelavci svetujejo da govori na soočenjih) v resnici pa vsi vemo, da ...prikaži več bo spet on tisti, ki bo vse skupaj, ne izključeval, temveč IZKLJUČIL. In za takšno avtoritativno držo, ki smo jo "kao" pogrešali pri Pahorju, hvala lepa. Raje imam Pahorja, ki je 10x bolj sodelovalen tip, kot pa Janšo & Co. Če bi Janša kaj veljal in bil za kompromise, potem bi to že pokazal, pa v vsej svoji zgodovini tega ni storil. Tudi sedaj ne bo in bo ista pesem kot od leta 2004 do leta 2008 - izključevanje, ponarejanje zaključnih računov, da bo prikazal da je plus v blagajni in podobno. Hvala lepa za ponarejevalca.

  • Stolp 13:14 28.november 2011.

    Pahorja je ravno to pokopalo ker je bil preveč mehek in za kompromise(žal tudi gnile). Slovenija v takem stanju kakršnem je res potrebuje avtoriteto. Vsaj za ene deset let da se postavijo stvari na pravo mesto.

  • hokejist12 17:34 28.november 2011.

    Desna, pomladna koalicija je res najboljša možnost, upam, da dobijo skupaj 50% oz. vsaj 46 poslancev! SDS+SLS+NSi je rešitev za Slovenijo, čista resnica je to, saj so to strake, ki ne sštitijo nekega kapitala, nekega kapitalskega lobija, so stranke, ki ...prikaži več bodo delalo dobro za človeka, z Slovenijo!

  • hokejist12 20:41 28.november 2011.

    'Jankovićevi skrivajo keš'?Zaupni dokument Dursa razkriva, da celoten plačilni promet Electe poteka prek podjetja KLM, katerega večinski lastnik je Zoran Janković. Podjetje KLM tako Damijanu in Juretu Jankoviću nakazuje plačo, plačuje lizing in tudi dobavitelje.Ljubljanski župan in ...prikaži več kandidat na letošnjih volitvah Zoran Janković klasično poudarja, da z Electo nima nobenega odnosa, je v oddaji 24ur poročal novinar Jure Bračko in dodal, da je Janković pri tem je vztrajal tudi po tem, ko so razkrili, da je z računa Electe na račun mlajšega sina Jureta nakazal 129.000 evrov. Viri in zaupni dokumenti pa razkrivajo poslovni odnos med podjetjem KLM, katerega večinski lastnik je Zoran Janković, zastopnik pa njegov sin Damijan Janković, in podjetjem Electa.KLM je od leta 2008 prejel kar 52 transakcij od Electe, v obratni smeri pa jih je bilo 32. Iz računa KLM je samo v zadnjem letu za skoraj 300.000 evrov prejel Zoran Janković, 30.000 pa starejši sin Damijan Janković, kar

  • Žurnalček 09:24 29.november 2011.

    Jaz sem z njim opravil v 4 minutah , tudi za vse življenje !

  • privat 08:57 18.december 2011.

    kako že novinarji pravijo"čist desna vlada"..čist črna barva,čist umazana umazanija...dejte no novinarji..kar je desno je že tako desno da nemore biti čist desno...no lahko ..kaj bojo ubijali??samo desni že ubijajo potihem,kar pomeni ubijanje je ubijanje...mar ne??

  • 1111 09:10 28.november 2011.

    ...še najmanj pokvarjen je Pahor, ampak on je pa spet tretja zgodba...o pokvarjenosti SDS-a pa že ptiči pojejo na ves glas...upam, vsaj, da nismo slovenci take ovce, kot se kažemo...

  • matjaz 21:32 28.november 2011.

    ne glede na obupne zadnje zdihljaje komunajzarjev in vas liberalcev pasjeljubcev se morate zavedati, da vam ni pomoči v svojih praznih zavedenih glavah.JJ bo prepričljivo zmagal in od ponedeljka naprej ne bo več nič kot je bilo, kot pravi vaš ...prikaži več mali Lenin iz Murgelj.Naslednja štiri leta, bomo pa mi bolj zadovoljni saj slabše kot vaši rdeči ošpicarji pa res ne morejo vodit države.Adijo rdeči, razen če ne bo spet kakšnih priredb in čistk, kot jih je ta narod doživljal že po vojni...

  • Mitoka 08:55 29.november 2011.

    SDS je že večkrat dokazala in konstantno dokazuje, da ji je le in izključno za oblast in konsolidacijo oblasti. Nastavljanje svojih ljudi in ropanje države na prvo žogo. Vse ostalo je le nategovanje. Lep dokaz za to so že nekateri ...prikaži več kandidati: Rupel, Auer, Šoba, Matoz, Šturm, Popović...

  • Stolp 09:12 28.november 2011.

    Dixon: Sej ne bi komentiral, če bi bi takole na samem debatirala, napisano je čisto v stilu 'sesujmo človeka do konca' kot se za levico spodobi. Njegove dobre stvari in uspehe prikažimo kot poraze, slabo,... Ker pa to berejo tudi ...prikaži več drugi pa bom komentiral.Strojanova mama? Kaj ima veze z Janšo? Je on kriv da so gradili na črno in to še na vodovarstvenem področju? Slovenci smo neumni a ne ker za vse zbiramo dovoljenja oni pa lepo na črno pa nič nam ne morejo. To je dovoljevala levica, Janša pa z anarhijo skušal prekiniti.Inflacija je bila takrat po vsej Evropi, posledica gospodarske rasti pod njegovim mandatom, katere finančno zalogo, ki je bila ustvarjena je levica v treh letih skoraj pokurila.Tajkuni se z Janšo niso pojavili ampak so prišli v ospredje ker jih je začel preganjati. Res pa da prepozno šele na koncu mandata.Patria? Kje ima Berglund dokaze? Samo to me zanima! Dokler jih ne predloži je zame Janša nedolžen. Ko jih pa bo in če bodo

  • Stolp 09:13 28.november 2011.

    tehtni potem pa seveda adijo moja podpora njemu.Rop SKB? Znano je da ga je ob prihodu Janše na oblast izvedla levica ker so v tistih sefih ležali obremenilni dokumenti, ki so pričali o svinjarijah ki so jih zagrešili ...prikaži več v 12 letih vladanja. Ker bi jih nova oblast lahko začela preganjati jih je bilo treba uničiti.Dogovarjanje o incidentih je skušal Janši podtakniti že Rop(predsednik najslabše slovenske vlade če izvzamemo sedanjo). Po mnenju levice je seveda Janša kriv za izzivanje nastavljanje školjščišč,... Hrvatje se nam pa seveda samo režijo.Kolikor tudi meni Rupel ni všeč, je pa pod Janšo pa le moral malo migniti in se postaviti za Slovenijo, če je že pod prejšnjimi vladami vsem naokoli rit lizal.Filmarji so bili v k... že pod prejšnjimi vladami, tisti pa ki so zastali v krču so bili pa privilegirani, ki so jim malo priškrnili to privilegiranost. Vsako leto dobijo ne vem koliko denarja, neodvisni kulturniki pa nič.Sodniki? To

  • xy 09:59 28.november 2011.

    ja Jankovič je druga zgodba. Barbara Brezigar že ves čas ščiti lik i ugled druga Janše, na vse možne načine. No sedaj je pa še svojega sinčka, ki ga je po zvezah zaposlila na tožilstvu,naščuvala proti Jankoviču. Res so ...prikaži več pošteni tile desničarji.

  • timslum 15:08 28.november 2011.

    Po katastrofalni čisto levi vladi je edina možnost za rešitev Slovenije desna vlada.Tisti, ki so totalno zafurali državo(Pahor, Kresal, Golobič, Erjavec) in tisti, ki so jih pri tem podpirali (Janković), nimajo v bodoče na političnem prizorišču kaj iskati!

  • Realist 15:56 28.november 2011.

    Janša preprodaja orožje, depala vas, laže, ne spoštuje sodnih odločb, ponareja, prepisuje, blati lastno države in njene inštitucije, toži vse po vrsti, sodsto javno napada z farsami, ukrajinskimi primerjavami, svojega odvetnika bi postavil kar za ministra za pravosodje, patrija, laganje ...prikaži več in prikrivanje o lastništvu stanovanja, .... - rejting stranke čedalje višji in višji!Glede na to dogajanje predlagam Janezu Janši, da javno deskreditira še nekaj ljudi. Stranki se bo tako rejting še povišal in mogoče doseže tistih 50+!

  • xy 18:24 28.november 2011.

    "Stražni stolp" mogoče res rabi, vendar ne tvoje pedofilsko, lažnjive, kradljive slovenske domobranske stranke

  • privat 04:41 29.november 2011.

    vsi so oni desni?? prevaranti?goljufi,lažnivci in tatovi?? Jaz pa bom volil levega lažnivca,tatova,goljufa!! In zmagal bom???? Raje bi videl razpad celega sistema ,ker enostavno bolše ta evropa nezna ponuditi!!

  • privat 09:08 18.december 2011.

    to jih mora nekdo prisiliti...kdo?? Ga ni...mi smo le sužnji..prelepo je njim,da se odrečejo blaginji eu skupnosti po demokratični poti! Mi pa bomo kmalu tako oropani od strani države,policije...stari ,onemogli...revni..zato to tudi delajo ,socialo pod minimum,onemogočiti delo na črno,manjše pokojnine,uvesti ...prikaži več večji nadzor malih s.p.jih(povezava z davčno)tako da se res ne bo imel kdo niti za pretožiti ,kaj šele za upor...

  • Andro 08:40 28.november 2011.

    Dixon, se strinjam in pridružujem začudenju nad sodržavljani. Ampak, da so si takole postlali, je bilo treba sesuti in uničiti poštenjaka teh volitev, Viranta. S pomočjo medijev, seveda. Vseh medijev. Prav v tem časniku sem prebral, da je olje na ...prikaži več ogenj okoli kvazi afere nadomestilo prilivala SDS, ki je novinarjem pod mizo ves čas sugerirala nove (prirejene) podatke. Umazano do konca, ampak to je njihov modus operandi. Umazano in preko trupel. Še Jankovič se mi ne zdi tako pokvarjen, čeprav on je pa durga zgodba.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.