Zdravje
915 ogledov

Še po dobrem letu pandemije ne poznamo odgovorov na ta vprašanja

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 15:35 08.marec 2021.

    Za te odgovore lahko vprašate dr.Ivana pa Hojsa-ona dva imata edini pravilen odgovor na vsako vprašanje....

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:44 08.marec 2021.

    Ja, v bistvu ne vedo ničesar, hkrati pa nas vsak dan do onemoglosti morijo s podrobnostmi, pametujejo in ugibajo, nas zafrkavajo z nepotrebnimi in napačnimi ukrepi, v resnici pa vsi skupaj niti od daleč ne dosegajo intelekta povprečnega Slovenca.... Butalci ...prikaži veči vladni mislijo, da so vso pamet pojedli in očitno uživajo, ko nas jeb... v glavo...

  • Šakal. 19:27 08.marec 2021.

    Odgovor bodo dala mednarodna sodišča. Kar pripravite se svinje fašistične kaj vas čaka v prihodnosti. Ne boste ušli kazni za vse vaše zločine. Bije vam zadnja ura. https://youtu.be/KUNWxN3SGZc

  • preteur 16:54 08.marec 2021.

    zdravo Sem zasebni posojilodajalec, ki ponuja posojila z nizkimi obrestnimi merami. Ker sem na gospodarskem področju, nudim posojila od 5.000 EUR do 10.000.000 EUR. Povejte mi znesek vašega zahtevka za posojilo in njegovo trajanje. Moji pogoji posojila so zelo jasni ...prikaži več in preprosti. Moje posojilo je zelo varno in iskreno. moj e-poštni naslov: prestamosofferta54@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.