Magazin /magazin/film-glasba-tv
45875 ogledov

Se POP TV pripravlja na najbolj črn scenarij?

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar drecos
    drecos 09:10 09.junij 2020.

    nobene skode za tak drek vreden program pa tud ce krepljejo in jih ni vec bom vesel

  • andrej084 08:47 09.junij 2020.

    Ta ekipa plesalcev, ki nam jih poptv servira kot zvezde, je tako daleč od zvezd, kot jaz do Marsa. Slovenija ima le nekaj zvezd, v glavnem so to športniki, ki so poznani in so dosegli uspeh v mednarodni konkurenci. Te ...prikaži več bluzerje na sliki pa ne prepoznajo niti v najbolj zakotni trgovini Tuša, Lidla, Hoferja,..... Bolano! Oddaja, podobno kot Kmetija ali Ljubezen po domače za ljudi, katerih IQ je 50/2.

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 11:46 09.junij 2020.

    Saj jih dobro plačujemo enako kot RTV Ljubljana. POP preko T2 in ostalih ponudnikov v naročnini, Rtv pa po električnem priključku. Zahtevam pravico do odstranitve programov teh dveh hiš, če tako hočem. Ker nobena ne zastopa interesa vseh gledalcev, ampak ...prikaži več samo manjšega dela, kot se odločajo sami, zato naj se lahko tudi gledalci odločimo kot sami hočemo.

  • Miran Kušar 14:59 09.junij 2020.

    Tudi jaz sem se prehitro razveselil naslova tega članka. Novinarska falanga na POP tv, ki dela samo škodo v tej državi, saj z lažmi vedno znova producirajo afere in vznemirjajo ter delajo ogorčenje med prebivalstvom v državi. Žal bodo še ...prikaži veče vedno dobivali denar od raznih državnih firm, kjer so ustoličeni za direktorje levi "elitneži".

  • kana 10:10 09.junij 2020.

    to mi delej miška

  • silvo82 14:10 09.junij 2020.

    Ne bo nobene škode če se ukine pop tv. Saj že RTV dela veliko škode Sloveniji z napadi na vlado

  • suineg78 11:14 09.junij 2020.

    Prej ko pokopljemo ta MK Ultra TV z vsemi njenimi programi, bolje bo za vse.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:49 09.junij 2020.

    Takšne TV kot je POP-Tv je sramota za vsako demokratično državo!! V vseh treh mesecih,ko je na oblasti ta vlada niso objavili niti enega članka,ki bi delo te vlade pohvalil!! To je sramoten medij v rokah rdečih delomrznežev,ki podpira demonstracije ...prikaži več in hrepeni po nasilju!! Ko gledam njihove informativne oddaje in vidim z botoksom nafilane voditeljice me postane sram,saj Slovenija premore veliko lepih šolanih žensk ne pa te "botoks babe"!! Ko pogledam Slaka z to štirioglato glavo mi je slabo!!

    • Janez_53 09:07 09.junij 2020.

      Kaj se pa usajaš, saj ti tako ali tako gledaš le Nova TV!!! Tam vam vaš vodja kar naprej razlaga čisto resnico! Čemu bi se torej obremenjeval še s POP TV?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 09:17 09.junij 2020.

      Veš za Pro plus plačujem ponudniku TV storitev in pričaskujem objektivno poročanje!! Če bi bila možnost bi iz paketa izvzel PRO PLUS in RTV Slovenijo in to TAKOJ!!

    • migi 09:18 09.junij 2020.

      delo vlade pohvalil???????pa spelj se nekam,,,gledamo same ponovitve,in ni treba,da se še politično obremenjujemo...itak je to del našega vsakdana....je pa res, da pejd na Nova24, tam se boš "izobraževal" ....pa ne omenjaj demokracije,ker ti ni poznana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • maresem 12:12 09.junij 2020.

      A si videl kako hitro zacvili levičarski maček, če mu stopiš na rep. Takoj minusi.

    • maresem 12:13 09.junij 2020.

      @Janezek, tebe pa še najbolj zaboli, kajne, smetar komunajzarski. Še nisi prebolel poraza, kajne?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 12:42 09.junij 2020.

      Janez_53 Poglej si proteste v Ameriki na POP-TV in na Nova TV!! Na POP-u kažejo mirne protestnike in prav ihčejo kakšno napako policije!! Na Nova TV pa kažejo VSE tudi razbijanje izložb z macolami in plenjenje tujega premoženja!! Se ti ...prikaži veči ne zdi pošteno,da vidiš obe plati?? Se ti zdi poštedo,da so smrt tega temnopoltega američana izrabili za PLENJENJE in UNIČEVANJE tuje lastnine??

  • Ender3 12:57 09.junij 2020.

    ProPlusu je potrebno odvzet licenco. Taga tujega komercialnega medija ne potrebujemo. Njegovo poslovanje preko davčne oaze vzeti pod drobnogled. Vrabca in falango pa klicat na odgovornost.

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 18:17 09.junij 2020.

    pop tv je za duhovno stanje v sloveniji naredil več škode, kot vsi režimi v zgodovini skupaj. turške, mehiške nadaljevanke, resničnostni šovi na ravni neandertalcev, popolnoma pristransko in populistično poročanje... jutri ukinit frekvenco. vsebinsko se programa sploh ne da komentirati.

  • URIAH HEEP 21:25 09.junij 2020.

    Ste me razočarali, sem že upal da bodo ukinili tale "skret" od televizije.

  • samo.jst 14:23 09.junij 2020.

    Big brother verzija recimo 'Zvezde plešejo' in problem rešen. 10 tekmovalcev testiraš, potem pa zapreš v karanteno in ajde pleši miška mala, ko bi rekel na predsednik.

  • Avatar Mendizella
    Mendizella 00:55 10.junij 2020.

    Dobrodošli na najboljšem spletnem mestu za zmenke == www.Hosset.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.