Magazin /magazin/vip
22165 ogledov

Sebastian Cavazza s tem vsak dan razjezi sosedo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara1 12:33 21.julij 2020.

    Znana je zgodba, ko je sosed sosedo moril s pralnim strojem... pa pogrnu na sodišču- pa baje je pravnik.. :-)

    • kapibara1 12:34 21.julij 2020.

      A ja, je pa res, da je ta sebastjanović prepotenet samovšečen do amena..

    • leonardo 13:30 21.julij 2020.

      Vidiš kakšni smo ljudje. Tisto kar tebe moti najbrž veliko ljudi ne in obratno. Mene n.pr. Hofrova reklama z Bizovičarjem tako jezi ko se afnajo po ekranu ( stari norci tudi v baletnih oblekah), da ga vsakokrat preklopim in preklinjam. ...prikaži več Menda pa ima že več 100.000 ogledov. Sem pač čudak, za marsikoga pa mogoče ne.

    • kapibara1 19:14 21.julij 2020.

      Ja res je, nekoga moti to, drugega nekaj drugega, pa v isti stavbi.. Ne vem pa, ali je ta "atrij" namenjen za parkiranje balasta stanovalcev, ali si ga je pa samopašni prepotentni narcisoid prilastil..

  • Majazmaja 15:10 21.julij 2020.

    Tako v stilu: sem znan igralec, zato lahko delam, kar hočem, ti pa bodi ponosna, da si lahko moja soseda.

  • ode 18:32 21.julij 2020.

    Naj uporabi kakšen špičasti šraufencigar, pa bo cavaza 2x premislil, kje bo parkiral. Parkirani motor sicer nikogar ne moti. Moteč pa je, ko se pripelje in potem odpelje.

    • kapibara1 19:16 21.julij 2020.

      A na - https://www.youtube.com/watch?v=t_uPhAE3Rs4 - si pa pozabil..

  • kapibara1 19:19 21.julij 2020.

    In po vsem tem, se bedak, še v medijih pojavlja-hvali, kako je moteč za sosedo, namesto da jo povabi na kavo in zakopljeta bojno sekiro-- res bedak.. - Mi kolesarji, smo se v bloku, vse zmenili..

    • ode 18:35 21.julij 2020.

      To je konjski gnoj, pomešan s konjskim urinom - zelo močno in jedko gnojilo.

    • kapibara1 19:16 21.julij 2020.

      Beri višje kdo je...

  • lidija3 18:16 21.julij 2020.

    Ma ja... nekateri so pikolovski. Nikogar drugega ne moti, samo njo. 😉

    • mici79 15:47 22.julij 2020.

      Če ne bi nje motilo, bi motilo druge sosede. Tako pa se raje smejijo tej sosedi, ker je igralec ne j*** pet posto. Posmeh sosedi, ki se bori za prav, je namreč še bolj visoko na lestvici priljubljenih med slovenci, ...prikaži več kot pa samo kreganje. Ko pa bo nehal tam parkirati, bodo pa vsi zadovoljni, da tako je prav.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.