Zdravje
75616 ogledov

Sedem evrov za vstopnino k zdravniku

Komentarjev 71
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 07:51 14.julij 2022.

    Zgolj zaradi pozitivnega testa so zavrnili pacienta ,ki je bil pod nujno naročen za operacijo (rak v kritičnem stadiju) ,pa saj ne moreš verjet :Epidemije pa od nikoder ???? ne vem zakaj ne tožijo pacienti,kaj se pa bojite te golazni ...prikaži veči doktorske prodane duše .Kako za boga milega zdravijo nalezljive bolezni potem

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:06 14.julij 2022.

      Vsekakor se v tem primeru vloži tožba, ker je pozitiven izid zagotovljen...pa tudi v opomin podobnim zdravniškim seratorjem !!

    • h4ck3r 08:23 14.julij 2022.

      Jaooo jaoooo jaoooo ker zaradi xxy drugih razlogov, še nekdo drug ni imel prestavljene operacije...ja krucefix prestavljene in ne zavrnjene, je razlika veš ;-)...ampak do korone so ti razlogi bili nam sprejemljivi in so še, saj smo z njimi odraščali ...prikaži več in naši starši pač niso imeli interneta, da bi vsi se tako močno in popolno izobraževali...pa ni bilo nobenih težav...

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:36 14.julij 2022.

      h4ck3r,nujna operacija je????? ,mlad fant gre zdaj samo še v Žale

    • blayo 08:44 14.julij 2022.

      Laki, kje pa ti vlagaš te tožbe? Na FB ali tem portalu 😂😂

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:50 14.julij 2022.

      Ni to moj hobi kot morda sklepaš, sem bil pa primoran do sedaj trikrat na ta način posredovati...Enkrat sem dosegel javno opravičilo in dvakrat neke ne pretirano visoke odškodnine oziroma poravnave. Sicer pa v 90% zaleže v takšnih "nesporazumih" že ...prikaži več to, da opozoriš na pravno možnost ali prakso...V glavnem se narod ne zaveda in ne poslužuje pravnih možnosti, ki jih ima na voljo..

    • blayo 08:56 14.julij 2022.

      To itak. Še manj se pa zaveda samega sebe. Živi samo še v FB svetu.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:59 14.julij 2022.

      luckyss,jaz imam ARAG pravniško zavarovanje in to dela včasih čudeže ,npr delodajalci takoj najdejo potem denar za plače itd

    • h4ck3r 08:59 14.julij 2022.

      krucefix...ne me prepričevat, da bo teh 3-5 dni naredilo takšno grozno razliko? Gre za raka, ki so ga odkrili mogoče res prvi dan ko se ga je odkriti dalo, mogoče bi ga lahko že pred 4 meseci, itd...Ne me razumet ...prikaži več narobe, tudi meni se zdi to vse skupaj narobe, vendar samo izpostavljam, da so bile že podobne situacije pred tem in je bilo sprejemljivo npr. gripa z vročino? in bi tudi bila prestavljena. Zakaj se vsi obešate zdaj samo na ta covid.

    • h4ck3r 09:05 14.julij 2022.

      krucefix...sploh ne dvomim, da ti poznavanje pravic in zakonskih podlag za le te odpira mnoga vrata in manjša težave...tudi sam sem že izkusil to pri prejšnjem delodajalcu...sam pač raje prišparam ta denar in se sam poglobim v konkreten problem, ki ...prikaži več ga imam...v vseh primerih se je do sedaj končalo pozitivno. Služba, operacija,...

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:06 14.julij 2022.

      h4ck3r,kakšen covid neki ,vsa družina je z njim ,žena otroci stara mama ata .tast itd ,pa nobenemu nič,preko dve leti samo lari fari blebetanje o testih ,1000x bil priča da ni nobenemu nič,na firmi par sto ljudi dela skupaj pa ...prikaži več še niti eden ni zbolel.Če je pa gripa je pa druga stvar,ampak sredi poletja tega ni in ne bo ,pa da ti neumen test pokaže nekaj kar sploh ni dokazano .Zakaj pa je bolnica potem,kje so zdravila zdaj,zgolj domov so ga poslali in to je bustasto

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:07 14.julij 2022.

      krucefix.....Ja, vse kar diši po pravni osveščenosti, tem nadutežem nažene strah v kosti..

    • blayo 09:13 14.julij 2022.

      kruce, kdo ti je rekel da poleti ni gripe. A pravni strokovnjaki? Al si mogoče na FB izvedel?

    • h4ck3r 09:18 14.julij 2022.

      huh...krucefix...sem že mislil, da pa je debata na realnih tleh...ta zadnji tvoj zapis, ti sam povem da covid obstaja, mene je zdelal že 2x bolj kot katerakoli gripa pred tem...žal...bi ti pa priporočal, da malo odpreš oči, pogledaš še naokoli ...prikaži več in ti bo veliko lažje in bolj razumljivo. ;-)

    • jakec1575 10:02 14.julij 2022.

      arag res pomaga. podpisem. kar naenkrat si clovk in enakovredna stranka. Za posel se splaca.

    • Avatar pantani
      pantani 10:28 14.julij 2022.

      blayo, a ne vidiš,da te noben ne jebe 100%?!!!

    • Ender3 15:58 14.julij 2022.

      pantani👍še tega ne zaznajo, da jih nihče ne jebe. Nabijajo čisto na suho !

    • Avatar jate
      jate 16:09 14.julij 2022.

      bo prišel čas, ko ne bo časa za tožbe,samo klalo se bo še

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 17:16 14.julij 2022.

      h4ck3r,temu se reče viroza ,še milijon jih je če ne veš,sam covid ti vcepijo v glavo pa že panika.Tako govoriš kot da si prvič bolan ,pa še reci da si cepljen si pa še bolj naiven in nategnjen na suho

    • h4ck3r 18:35 14.julij 2022.

      dr. krucefix...imaš prav. ;-)

    • blayo 19:01 14.julij 2022.

      jate bo pa prva med klavci zgleda. pantani, kako da ne, vsakič znova me opaziš. Če me ne bi nihče "jebal", potem bi imel poleg puščice dol številko 0. V nos ti pa gre ker veš da imam prav. Kdor ...prikaži več misli da poleti ni gripe ga vprašam zakaj misli da je tako.

    • blayo 19:03 14.julij 2022.

      krucetu pa itak še vedno ni jasno zakaj je potrebno cepljenje in mu zgleda nikoli ne bo.

    • Avatar luckyss
      luckyss 19:13 14.julij 2022.

      No povej blayo, zakaj je potrebno cepljenje proti Omikronu ?!

    • blayo 01:10 15.julij 2022.

      Nikjer nisem napisal, da je potrebno cepljenje proti omikronu. Me pa seveda lahko citiraš, če želiš. Lahko pa da bo jeseni oziroma pred zimo, odvisno od predikcij koliko folka naenkrat bo zaradi omikrona na bolniškah in posledično pri dohtarjih. S ...prikaži več cepljenjem dosežeš, da se valovi bolj enakomerno porazdelijo skozi celo leto. Ko je enkrat to doseženo, in ko virus dovolj mutira kot je v primeru sars-cov-2, cepljenje splošne populacije ni več smotrno niti potrebno.

    • Avatar luckyss
      luckyss 04:43 15.julij 2022.

      "S cepljenjem dosežeš, da se valovi bolj enakomerno porazdelijo skozi celo leto".praviš...In se seveda motiš...Tudi "stroka" je sestopila ali bolje rečeno strmoglavila iz trditve, da bo verjetno zadostoval le en odmerek do tega da "polna cepljenost" zagotavlja "lažje prebolevnost"...Pri prvotni ...prikaži veči različici morda, pri Omicronu pa to absolutno ne drži in pri BA4 in BA5 je ravno obratno.https://expose-news.com/2022/07/11/boris-distraction-uk-gov-revealed-triple-vaccinated-94percent-covid-deaths/

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 06:21 15.julij 2022.

      blayo se ne sekira če je poizkusni zajček ,pa še druge mori s tem

    • blayo 14:01 15.julij 2022.

      luki, nič se ne motim... s cepljenjem dosežeš točno to kar sem rekel. poleg tega pa umetno dviganje ravni imunosti pospešuje mutacije, kar je dobro. In točno tu se zdaj nahajamo... mutacije so povzročile, da je virus bistveno manj nevaren ...prikaži več kot je bil v začetku. Še vedno ga pa ni za srat, dokler ne vemo kakšna bo obremenitev sistema na začetku zime.

    • blayo 14:04 15.julij 2022.

      In spet popaš link kjer je nekdo baje ugotovil (res je tu veliko za ugotavljat), da če so bili vsi cepljeni, potem so vsi ki so ali bodo umrli cepljeni. Tudi vsi ki pijejo vodo umrejo ane. Torej po tvojem ...prikaži večm vode ni dobro piti, ker od vseh ki umrejo, je 100% tistih ki so jo pili.

    • blayo 14:05 15.julij 2022.

      o kruce, ko bi ti vedu, za kaj vse si ti poskusni zajček 🤣

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 14:26 15.julij 2022.

      blayo,klasično opranoglavec si . kar naprej palamudiš o covidu in cepljenju,cepi se pa pusti ostale na miru.Pa kaj se maš res za nekega doktorja ,tvoji komentarji so pa res verodostojni,drugačno misleče bi pa najraje fental.Imaš pa prav sem tudi jaz ...prikaži večz poizkusni zajček,ko pride nova vrsta piva ali vina sem takoj prostovoljec,za cepljenje pa tebi in podobnim prepuščam

    • blayo 18:05 15.julij 2022.

      opranoglavci ste vi, ki ne znate interpretirati niti enega uradno podanega dejstva, vse obrnete na glavo. Za vas je cepivo smrtno nevarno zato, ker je za posledicami cepljenja umrla Katja. Tako boste opranoglavci do smrti ponavljali to dejstvo, ki ga ...prikaži več nikoli ne boste znali spraviti v pravi kontekst. Vi drugače misliči želite biti predvsem drugačni/posebni, misleči ste pa bolj švoh.

    • blayo 18:08 15.julij 2022.

      Pa pazi kaj piješ, da ne bo slučajno po tvoji smrti kakšen "drugače misleči" le te pripisal tej pijači...

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 18:50 15.julij 2022.

      blayo,moje telo moja odločitev,ti pa delaj s svojim kar hočeš,pocepi se z vsem mogočim,tvoj problem.

  • Avatar luckyss
    luckyss 08:04 14.julij 2022.

    Ti hitri testi sicer niso obvezni ampak lahko zdravnik po svoji presoji napoti bolnika nanj..Do tu je vse O.K.....Gremo naprej...ker pa bolnik ni dolžan kakorkoli vložiti truda ali denarja za to testiranje, je dolžnost tistega, ki je test predpisal, da ...prikaži več zagotovi pacientu brezplačni prevoz do testirne postaje. Pa če najame vladno letalo, me ne briga...Mislim, da je tudi možno povsem legalno in brez posledic zavrniti takšno testiranje, ampak se bojim, da bi moral to doseči preko ustavnega sodišča.

    • h4ck3r 08:19 14.julij 2022.

      Saj pa imajo testiranje na dvorišču in v veliki meri so testirne postaje zraven bolnic ali ZD...torej če se naročiš k zdravniku in te pošlje na testiranje tako greš mimo vsaj ene. Tale zgodba gospoda, pa ne pije vode, saj ...prikaži več do dela da so ga napotili na HAG je še vse ok, da pa sestra ne bi vedela kje testirajo...hmmmm pa saj ne pošlje tja eneaga na leto...pač hobi slovencev.

    • blayo 08:35 14.julij 2022.

      Laki, zdravnik ti recimo da napotnico za rentgen ali ultrazvok, ki ga sam pač ne izvaja. Torej je dolžan, da te tja pelje? Ti si bolan 🙈😂🤣😂

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:41 14.julij 2022.

      blayo...Ja, zdravstvena zavarovalnica mora nekomu, ki nima drugih možnosti, omogočiti tudi prevoz do te storitve, če je treba tudi z reševalnim vozilom.. !! ..Ali pa ga morda kar zakopljejo, ker ne more do zdr. uslug...v bistvu se niti ne bi čudil..;)

    • blayo 08:53 14.julij 2022.

      Kaj pa če revež ne more v trgovino oziroma ne ve kje ta je? Pa ravno baterije na telefonu mu je zmanjkalo in ne more vprašat na FB oziroma poklicati dežurnega novinarja na 080NOVINAR... bo kar umrl od lakote na lastnem pragu 😁🙈

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:02 14.julij 2022.

      Za dementne in podobne poskrbijo ustrezne socialne in zdravstvene službe, če pa ni druge se pa obrni na prvega, ki ima kapo s šiltom...Tudi, če ne bo policaj ampak samo poštar, ti bo poklical ustrezno pomoč..Želim ti hitro okrevanje in ...prikaži več prav tako hitro vrnitev na ta portal...Sicer bomo morali izbrati drugega "dvornega norčka"...

    • h4ck3r 09:02 14.julij 2022.

      Lukić...seveda bi mu umogočili prevoz...hjaoo kakšni problemi bi šele potem nastali, ko bi moral gospod čakati po nekaj ur na prvega prostega. Ali je tudi to omejeno in zakonsko določena, kje in kdaj te mora pobrati? ;-)

    • blayo 09:10 14.julij 2022.

      Lukić, vedno se ukvarjaš z nekimi robnimi primeri in razlagaš kot da se to dogaja v 90% primerov. Problem je večinoma v funkcionalni nepismenosti ljudi, ki jim osvežen status na FB ter šoping pomenita vse na svetu.

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:11 14.julij 2022.

      Cinizem tu ni potreben...Še posebej ko včasih vidiš kakšno staro mamco, ki ne ve ne kod ne kaj, bela konjenica pa "coklja" mimo nje kot da je ni...

    • blayo 09:14 14.julij 2022.

      Ampak ta stara mamca nikoli ne kliče novinarjev. Novinarje klicarijo osveževalci FB statusa.

    • h4ck3r 09:25 14.julij 2022.

      luckyss...se strinjam, sem že sam tudi pomagal pa čeprav na berglav, starejšemu gospodu do pravih vrat. Ampak metati vse v isti koš, je zelo nepravično...so oddelki, kjer ne uspejo zadihati in so oddelki, kjer jim je zmanjkalo dobrih serij...ampak tako ...prikaži več je povsod, s tem da se privat podjetja optimizirajo, državna pa imajo predpisane standarde enake za vse...sam sicer dvomim a hkrati upam, da bo Loredan uspel to s tem poskusom to spremeniti.

    • Dusan12 10:03 14.julij 2022.

      Ludikos, si se znašel v golobovem gnezdu, pa te i naučil leteti, ti, ti poredni Golob

    • Ender3 16:03 14.julij 2022.

      Dusan12 kaj pa je vas 🐑🐑🐐🐐dušni pastir naučil? Sedeti ob tablicah in uživati dolce far niente.

    • Kmodri 21:26 15.julij 2022.

      Tako je. Prevoz z vladnim letalom na najbližjo testno točko na stroške Ministrstva za zdravje. Zakaj pa imamo sploh vladno letalo? Rekli so, da bo služil ljudstvu...

    • blayo 00:30 16.julij 2022.

      Kaj pa z vodnim topom? To bi tudi šlo po mojem 😂😂

  • jakec1575 10:09 14.julij 2022.

    Sam toliko da veste, če napišete na 24ur komentarjih, da so že ves čas navijali za koalicijo GS+Nsi da te blokirajo.

    • jakec1575 10:10 14.julij 2022.

      demokracija češkega konsevativnega kapitala. Borit se je treba za rtv.

    • kapibara1 12:01 14.julij 2022.

      Še za manjšo resnico, njim neprijetno, te blokirajo.

    • Ender3 16:09 14.julij 2022.

      Tale 24ur je, tudi zgodba zase. Vse deluje po ustaljenem komercijalnem principu. In ko jim zmanjka penezov, pa oglašujejo na Voyo. Prava medijsko propagandna, nedotakljiva greznica.

  • rd2dmk2 09:44 14.julij 2022.

    dejmo še nekaj se vprašat kdo dela te test. pa ja ne spet tisti zasebni zavod, ki je imel toliko pozitivnih testov, pa kasneje ugotovljeno da ni noben pozitiven, ali mogoče oni, ki sedaj bo gradil novo kliniko tam pod ...prikaži več avstrijsko mejo ? ali tisti ki pri njem malo pomaga stokajoči preobremenjeni urgentni zdrvnik SBJ ? glejte jest grem k zdrvniku ker sem bolan. BOLAN !! lahk me je vampir ugriznu, al pa stekel pes ? kaj me bodo potem samo z glogvim kolom v srce in šus v glavo zdravil ?

    • Dusan12 10:00 14.julij 2022.

      Po tako brez veze nakladanju, si zaslužiš ŠUS v glabo.

    • rd2dmk2 10:09 14.julij 2022.

      dušan12, jest sem sigurn da si se zelo zatipkal. in M si po pomoti zapisal s Š. in ja imaš čist zelo prav. res potrebuješ to.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:19 14.julij 2022.

    Kako zelo v riti je naše zdravstvo se kaže najbolj pri splošnih zdravnikih in take informacije to samo še potrjujejo.

  • bobubob 17:53 14.julij 2022.

    Sem moral še enkrat preveriti ali morda ne berem lanskoletnega članka......pa je res, kar so omenjali 'zarotniki' - da se bo jeseni spet pričelo. Pa verjemi še komu....morda edinole ' zarotnikom'. https://expose-news.com/2022/07/11/boris-distraction-uk-gov-revealed-triple-vaccinated-94percent-covid-deaths/

  • Toma 20:50 14.julij 2022.

    Svobodna izbira!

  • Avatar Leon
    Leon 07:41 14.julij 2022.

    Meni ni možnosti brezplačnega testa nihče niti omenil," pravi naša bralka in dodaja, da sestra niti ni natančno vedela, kje ga opravljajo. Danes ko ima vsak dostop do spleta jo to res sprenevedanje .

    • oneh 07:48 14.julij 2022.

      Sploh ne vem, zakaj se ljudje pritožujejo. Na volitvah so nas rešili fašizma in sedaj je svoboda. Plešimo!

    • h4ck3r 08:27 14.julij 2022.

      Leon...se strinjam. Nazadnje ko sem sam šel na brezplačno testiranje, sem pregledal stran kjer so navedeni vsi pogoji za brezplačen test, kaj potrebuješ in še zanimivost, na strani je obrazec, za katerega te prosijo da ga predizpolniš in prineseš zraven, ...prikaži več da ga ne bo potrebno izpolniti tam (če si bil na domačem pozitiven)...ufff koliko hude krvi je bilo tam, ko so morali stati in izpolnjevati še tega...pač nepismeni ljudje, ki očitno "berejo" samo strokovno literaturo...trače in forume.

    • blayo 08:38 14.julij 2022.

      Seveda, ker zgleda na FB nihče ne ve, in če na FB nihče ne ve, potem tega ni oziroma ne obstaja🙈😂😂

    • blayo 08:41 14.julij 2022.

      Najbolj je pa zanimivo, kako ti ljudje takoj najdejo nekega kvazi novinarja. Ti so zgleda povsod, za vsakim vogalom...

    • endrug 08:42 14.julij 2022.

      Oneh, rešili smo se tirana, a to ne pomeni, da bomo sedaj gledali stran. A ti ki slepo verjameš le enemu, tega ne moreš doumeti, ne?

    • Dusan12 10:14 14.julij 2022.

      Leon, leon, še vedno je veliko državljanov, ki nimajo možnosti dostopa do spleta, ne kot ti, ki cele dneve dežuraš po spletu in si z bsem na tekkčem

    • Dusan12 10:15 14.julij 2022.

      In si o vsem na tekočem, …

    • h4ck3r 10:43 14.julij 2022.

      Dusan...težko verjamem, da jih obstaja veliko, sploh tistih, ki so pod 70...glede na objave in komentarje na FB, IG, Twitter, Tik-Tok, Snapchat,.... so vse generacije kar lepo pokrite s pametnimi napravami, ki omogočajo povezovanje v splet. ;-)

    • kapibara1 12:02 14.julij 2022.

      Pa vsi imajo tiskalnike doma, da si natisnejo in izpolnijo vprašalnik že kar doma

    • Ender3 16:18 14.julij 2022.

      blayo a sedaj, ko je vodja dal tvitanje malo na stran, pa FB oglašujete. Kaj ni za vas vir resnic in informacij Nora24tv.

  • Dusan12 11:58 14.julij 2022.

    Popoli gorenski Sajovic danes govori o orožju, kot malo dete, ta prestrašen pezde, Prosim, drži se mamice za kiklco, ko nosi minico, …

    • Ender3 16:14 14.julij 2022.

      Dusa12, dons pa Sajovic na tapeti ?. Še dolgo ste zdržali, mislili smo, da ste ga spregledali . Človek je bil šerif, kot Šarko in rabi čaš, da se vam zameri.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.