Slovenija
6500 ogledov

Sedemkrat na servisu, ko jih je poklical osmič, ga je čakalo tole

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BorutK 17:57 18.julij 2016.

    Zakva pa sploh v kliota vgradiš plinski sistem, itak ti kur 6, tega pa res ne razumem.

  • Komisijska Prodajalna Velenje 19:15 18.julij 2016.

    V uvodi piše, da so lastniki dali podjetje v stečaj.. Torej tudi Tuš.. In zato od jutri naprej nebom kupoval špicerije v Tušu, hahahahahaha... Kar neki res.Če je podjetje zabredlo v težave je normalno, da gre v stečaj. ...prikaži več in normalno je tudi, da na vsakem pogorišču zraste novo podjetje. V vsakem stečaju ostanejo nepoplačani upniki in nezmožnost uveljavljanja garancije in tudi tukaj verjetno ni nič drugače.Sam vozim na plin in je super. Če ni avta nebo več servisiral G-1, mi ga bo pa drug, meni je vseeno, samo da se vozim na plin

  • dijana 20:04 18.julij 2016.

    Jaz imam zelo pozitivne izkusnje. Moj avto deluje odlicno. Hvala

  • Luljeta Hajdari 20:07 18.julij 2016.

    Kar se tiče tega podjeja vse naredijo tipi topi in z lastniki se da vse pogovoriti super podjetje

  • breza1 20:18 18.julij 2016.

    Ni finta v tem da podjetje ne more v stečaj... Finta je v tem da se pojavljajo enaki lastniki...Da so kao ti ok... je verjetno gdo iz njihovega podjetja tu gor pisal, lahko pa da delam krivico... Če se ...prikaži večse kdo spomni kaksna je bila spletna stran od g-1 in ta zdaj bo hitro upazil da sta si zelo podobni... Skratka imam od G-1 sistem tam me ne vidijo vec.... Pa se to tisti ki kupujete olje za mazanje ventilov tam stane 40 evrov liter preverite pa koliko stane na butanovi strani enako olje...

  • Tilen Natek 20:18 18.julij 2016.

    Najprej govora o podjetju potem pa kar Alenka Lah, Primož Pogorevc in Marko Koprivnikar... kdo so ti??? Spet lutke ki ste jih umazali... če že mešate drek pojdite v kotel da boste še vi smrdeli !!!

  • Tilen Natek 20:53 18.julij 2016.

    Breza1 na ajpesu se podjetje RA-CEN ukvarja z avtoplinom že od leta 2010, za podjetje G-1 po finančnem stanju bi moglo propadit že leta 2012 ampak očitno so držali še 4leta na nevem čigav račun aja seveda solastnik podjetja Sigas ...prikaži več d.o.o. je od ustanovitve podjetja G-1 spet neka krema seveda takratni direktor G-1 kot tudi solastnik podjetja Sigas je bil ravno takrat ko je podjetje najbolj propadala in vi se čudite tem ???

  • watcher 20:57 18.julij 2016.

    ...in potem svizec zavije čokolado v folijo. Samo zakaj je potem drek noter?

  • breza1 20:59 18.julij 2016.

    Tilen Natek.. Ja podjetje obstaja od takrat, ampak a se od takrat ukvarja s plinskimi sistemi?Se bolj me pa zanima kako lahko imajo edino oni od G-1 programsko opremo, ce so kao samo najeli od g-1 prostore...Kater sistem ima ...prikaži več sploh Ra-cen d.o.o. Da lahko daje 8 let garancije?

  • breza1 21:05 18.julij 2016.

    A vam gre skupaj podjetje ki obstaja 6 let daje 8 let garancije

  • Komisijska Prodajalna Velenje 21:27 18.julij 2016.

    http://www.dobre-prakse.si/delim-izkusnje/ra-cen-d-o-o-primer-dobre-prakse/

  • watcher 21:41 18.julij 2016.

    Kolk so ti plačali? A mi daš kontakt? Bom še jaz kaj lepega napisal. Grem čez en teden na morje pa bi mi prav prišlo malo dodatnega kapitala.

  • Tilen Natek 21:43 18.julij 2016.

    Breza1... Res nevem bom jutri preveril... sicer pa ena zadeva... prejsnji teden mi je sosed montiral klimo na hisi in mi je dal garancijo 3 leta, s.p. pa je odprl kakšne pol leta nazaj ali že kar leto dni nazaj... ...prikaži več očitno ima proizvajalec tako garancijo kot v primeru moje klime??

  • breza1 21:44 18.julij 2016.

    Gigiinjo...he he ponavadi je res tako da se pozabi, sam folk je vedno bolj previden in skoraj vsak malo pobrska po netu...Drgac pa noben "vojscak" tu gor od te firme ni odgovoril... Zakaj ima edino to podjetje programsko opremo ...prikaži več od G-1, zakaj imajo dolocene dele spletne strani od G-1 in kako lahko dajejo 8 let garancije ce se toliko casa niti ne obstajajo, kaj sele da bi se s to dejavnostjo ukvarjali

  • McClain 22:18 18.julij 2016.

    fuuuuuuul sumljiva kompanija vsi skup! Moras biti kar naiven, da nov avto zaupaš takimle frajerjem v prepričanju, da bo motor bolje deloval. Pa kaj si ja nor...

  • watcher 23:48 18.julij 2016.

    Jaz za svoj denar pošteno delam in za narejeno tudi odgovarjam. Ne goljufam drugih in jim ne kvarim avtomobilov.

  • hubertfast 06:57 19.julij 2016.

    Sam imam Plineks, zadeva dela brez problemov že nekaj let.

  • breza1 07:02 19.julij 2016.

    Da ne bo pomote meni sistem od G-1 trenutno deluje ok... Sam bili bi lahko vsaj toliko, da bi imeli objavljeno kam se lahko zdaj obremo na servis... Ne pa da poniknejo....

  • watcher 10:25 08.avgust 2016.

    Pozabil si napiat: plačan oglas.

  • Cliosport109 16:00 19.julij 2016.

    breza1 edini so ki imajo skopiran kao svoj lastni izdelek...ne mi bučk lušit kar so oni kao naredili je kopirano in samo oblika komponent drugačna...nekdanji direktor je sam kao naredil uparjalnik... ja ja seveda ga je testiral in zakaj vse ...prikaži več skupaj ne dela? zakaj toliko škode na motorjih? zakaj pol mio € dolga? Ne bluzi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.