Slovenija
4796 ogledov

Šef Elektra Ljubljana: Razrešili so me v pisarni poslanca SDS

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar bobnar53
    bobnar53 22:02 07.november 2021.

    SDS= Samo Drek Smo

  • Jernej65 22:52 07.november 2021.

    SDS je že tako arogantna, da takšne stvari opravijo še zehajoč pri jutranji kavi in potem si rečejo, sedaj pa veselo na delo, pred nami je še dolg dan. Upam da kmalu pride streznitev.

  • Boris 22:40 07.november 2021.

    Slovenian DEMOCRATIC Party

  • Avatar Leon
    Leon 08:46 08.november 2021.

    Edina rešitev ,da ljudstvo izklopi SDS janšizem .

  • bogdan76 08:10 08.november 2021.

    Nekaj je pozabil povedati v katiri pisarni soga postavili nato mesto hahaha.

    • Jernej65 08:27 08.november 2021.

      A veš ti mogoče. Grem stavit, da si bo njegov naslednik samo mečkal jajca na njegovem sedežu, prekimajoč svojim nastavljalcem in ne bo segel niti do gležnjev odstavljenemu.

    • groffriedrich 18:05 08.november 2021.

      SDS=Stranka debilnih seronj.Že 30 let razdvajajo narod,ne spoštujejo nič in ničesar,samo svojo zblojeno politiko gonijo do nezavesti.Ta stranka je sramota za našo državo in sploh nebi smela več obstajati,če mene vprašate.Ampak sedaj,ko so nas tako zapufali bi jim jaz dal ...prikaži več še 4 leta mandata,da ne bo spet Alenka Bratušek reševala njihovih pufov.Pa naj sami rešujejo svoje bedarije da jih vidimo,če so res tako sposobni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.