Slovenija
75288 ogledov

"Sem izdajalka, prasica, sem neumna, naivna, pokvarjena ..."

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 14:44 24.maj 2022.

    Hojs je rekel. Rabimo normalne in desne medije. Ce gre za 2konkurencna programa, zakaj marcel pol ni dobil priloznosti na 2programu? Andreja se spreneveda. Se en planettv na 2programu v stilu mirka mayerja pac ne rabimo. Desnicarji ste prodali siol ...prikaži več in planet pod ceno madzarom. Ve se cigava juha je to.

  • Avatar luckyss
    luckyss 19:05 24.maj 2022.

    Ne razumem zakaj preprosto ne skidajo tega hleva, ki so ga nedavno zasvinjali SDSovci ?!..Naj se sprejme že ta zakonodaja, preden ti norci naredijo medije po vzoru Orbana..

  • Avatar Leon
    Leon 13:53 24.maj 2022.

    Andreja pomisli kdo je krivec za nastalo stanje na RTVS ? Kdo je delil novinarje na naše in vaše ? Delitev je vzrok nastalo stanje na RTVS .Ali si pripravljena zavrniti ponujeno v interesu celovite in neodvisne RTVS ?

    • Kiha_Mordiš 14:15 24.maj 2022.

      Kaj sanjaš o neodvisni RTV? Krivci so pristranski novinarji, ki jih tam kar mrgoli.

    • krtmen1 09:38 25.maj 2022.

      RTV je javno levičarsko gnojno kurbišče. Škoda vsakega mormalnega človeka za tja.

    • matermila 17:53 26.maj 2022.

      Neodvisne? Pa saj se hecaš, ne? Ona je ena redkih, ki ni politični agitator in poroča dejansko neodvisno in neobremenjeno. Ker je pa rdečih jebeno več,pa mislijo/mislite, da je vaše mnenje edino pravo. Ne bo šlo, dragec.

    • a9e68efe34e5be05967171b921c868fb1defe8c4 23:19 07.julij 2022.

      Oooooooo,g. Leoneeeee....,kak kaj HONDA?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:16 24.maj 2022.

    Če Janez zna kaj res dobro, je to spreti ljudi med sabo.

  • vanc7 22:10 24.maj 2022.

    Sem star, se zavedam...ampak, tale Andreja ima zame najlepše oči na RTV 😊

  • Plavi-mil 09:05 30.maj 2022.

    Razpustiti to RTV-jevsko greznico, tako kot so naredioli Grki, da bo enkrat mir, novinarji niso nobeni politični delavci, svoja prepričanja naj pustijo pred vrati in naj objektivno poročajo.

  • marko345 15:11 24.maj 2022.

    Nikjer ne v ustavi niti v zakonu o RTV ne piše, da mora javni zavod producirat 2 informativna programa. To je norost, ustvarjanje novih stroškov, novih kadrov itd. Namesto, da bi RTV pocenila svoje poslovanje, ga draži, širi programsko shemo, ...prikaži več, brez zagotovljenih sredstev. To je treba takoj ustavit, ker narod zaradi te shizofrene nebuloze generalnega ne bo plačeval višji RTV prispevek. Amen.

    • aleks1201 17:00 24.maj 2022.

      Koliko let si že zaposlen na RTV ? Si eden od 2200 bitij , ki cingajo nogo. ? Ja novitete v cilju izboljšanja porazne gledanosti bolijo . Ja, bo treba delati . Verjetno tega nisi v stanju, boš pa štrajkal, a ne ?

  • Igorgeus 15:15 25.maj 2022.

    Jaz mislim, da je v prvi vrsti lažnivka

    • Avatar Leon
      Leon 12:33 26.maj 2022.

      https://vezjak.com/2022/05/25/novinarska-polarizacija-na-rtvs-oddaja-panorama-bo-en-sam-poklicni-izziv/#more-28377

    • Igorgeus 13:49 26.maj 2022.

      Se mi je zdelo

  • Ender3 14:22 24.maj 2022.

    Če je soditi po njeni sestri bi lahko bila, bolj desno usmerjena.

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 16:06 24.maj 2022.

      Sestra LOL! Kaj pa mama, oče, strici, tete, dedka, babici, pa cel kup bratrancev in sestričen 🤭

  • popokatopetl 14:23 24.maj 2022.

    Vseeno ji ne verjamem, da ni priplavala po prežgani juhi.

    • Avatar Leon
      Leon 12:34 26.maj 2022.

      https://vezjak.com/2022/05/25/novinarska-polarizacija-na-rtvs-oddaja-panorama-bo-en-sam-poklicni-izziv/#more-28377

    • Avatar Leon
      Leon 12:37 26.maj 2022.

      Oportunizem ji vsekakor ni tuj .

  • andrej084 18:14 24.maj 2022.

    Jaz jo vedno z veseljem poslušam in pogledam. Ima jasno izgovorjavo, kamera jo ima rada, vedno lepo urejena,.. mi je pa jasno, da so nekatere voditeljice na rtvslo partijsko priviligirane in seveda zato mlade ne pustijo zraven. Mislim seveda na ...prikaži večna gospo Starič, pa tisto, ki je baje vinjena vodila Odmeve, pa Bergant, ... Jamnikova je mlajša, se je pa videlo, da se je tudi ona že prodala... Andreja le pogumno, če si všeč meni, si tudi veliki večini.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:16 24.maj 2022.

    Roko na srce, bolj jokave novinarke kot je tale Andreja pa res še nisem videl. Še pred kamero se skoraj zjoče , če mora prebrati tekst o gorski nesreči.

  • eminenca 19:48 24.maj 2022.

    ne razumem, s kakšno pravico se nekateri spravlajo na nekatere novinarje ... očitno gre za ozurpacijo te firme oz prilaščanje in naredili bi prevrat, da si prisvojijo to ustanovo in ta čas medvladjem je očitno za nekatere idealen, da naredijo ...prikaži več totalen kaos in privlečejo noter vse kerj je njihovo ... ta stavka je velika farsa, to ni privat firma gospa Andreja je samo novinarka in to odlična ne razumem kaj ima ona zvezo s politiko

  • Igorgeus 15:17 25.maj 2022.

    Ne razumem vodstva, ki uničuje oddaje z visoko gledanostjo, hkrati pa jih ne skrbi padec gledanosti. Vsak lastnik bi tako vodstvo nemudoma odpustil

  • eminenca 16:07 24.maj 2022.

    ona je ena najlepših žensk na rtv ... nikakor ni neumna, naivna ali pokvarjena, vsaj tako deluje po svojem nastopu, če je pa prasica, no tole je pa že malo perverzno oz. preveč pohojšljivo ali pohotno, čepram meni nikakor ne ...prikaži več delujo tako ... lepo se oblači ne preveč izivalno, mogoče edino malo bi mogla prit v roke eriki, da dobi malo več samozavesti, sicer pa ne razumem od kod take negativne oznake ... to je čista laž, ona je po moji oceni odlična

  • eminenca 19:54 24.maj 2022.

    rtv ni v lasti ostarelih komunajzerskih bitij, ki delajo veliko zdraho ... lahko jo pa odkupijo in naj z njo delajo kar hočejo, samo, da mi državljani ničesar ne plačamo ... ta mobing novinarjev , ki so zaposleni delavci je ...prikaži več očitni dokaz da stare komi oligarhija, ki je počela kar sj hotela, ne more nihče ustavit ... žal se jim čas izteka, nastali so novi mediji in zato taka panika ... odjebite, tudi holob vas ne bo rešil

  • onxxx 15:19 24.maj 2022.

    Oh joj kok si boga, pojdi delat v tovarno pa ne boš imela teh problemov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.