Slovenija /slovenija/crna-kronika
33162 ogledov

Podrobnosti grozljive nesreče: V Šentjurju ponoči umrla dva mlada moška

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Solton 09:34 07.december 2019.

    kreten k je mislu da zna dobr vozt...

  • Žurnalček 09:57 07.december 2019.

    Avtor novičke bi bilo najbolje , da začne pisati kriminalke , kajti samo v kriminalkah na koncu izvemo za krivca , kakor tudi v tej njegovi pisariji ! Moj mali nasvet . Ko napišeš članek , ga enostavno obrni naokoli , pa bo !

  • Janez 17:02 07.december 2019.

    Spadam med starejše voznike,vozniško že več kot 40 let, še nikoli nisem imel niti povzročil sranja na cesti in mislim da sem voznik, ki vozi varno in aktivno. No vsak dan pa srečujem 3 vrste voznikov in se ve voznic:objestneže, ...prikaži več največ jih je v dobrih avtomobilih, počasneže, ki v vsakem krožišču mečkajo in tiste, ki med vožnjo telefonirajo. Če se tem trem kategorijam uspeš izogniti boš zdrav in živ prišel domov.

  • rogixl 15:35 07.december 2019.

    Za nesreče ni kriv nihče dru, kot objestni vozniki sami. Nobena kontrola ne more ustaviti norcev na cesti.

    • reider 21:35 08.december 2019.

      Maš prav in nimaš prav. kakor gledaš. V SS delavnem koncentracijskem taborišču je bila red in disciplina in noben ni nikomur trebal 2 krat rečt eno te isto stvar...KAr pomeni, če pozabimo to skrajnost, da je dosleden nadzor in dosledna ...prikaži več izterjava kazni lahko še kako učinkovita. No ko pa se spomnimo kanglerjevih radarjev in kamer, pa si lahko neke odgovore samo odgovorimo. Rojeni smo za anarhijo.

  • Ivo 14:37 07.december 2019.

    Nič čudnega. Letošnji december bo še posebej pester kar se tiče žrtev prometnih nesreč, boste videli. To ni še nič. Ampak ne bosta Agencija RS za varnost prometa in policija rekli: "Malce smo izpregli (novi šefici ipd.), mi smo krivi...", ...prikaži več ampak bodo krivi vozniki, alkohol, avtošole, ceste, vse drugo! Ne to, da ne vidiš več policijske kontrole nikjer, kontrole znanja vseh voznikov na 10 let... Ministri, ki nastavljajo odgovorne, se praskajo po (debelih) ritih in karavana gre dalje, Slovenija!

    • zlatkozakladko 15:03 07.december 2019.

      A agencija pa minister namesto tebe vozi? Seveda, za vsako nesrečo je kriva agencija, slabe ceste, polna luna,... Da bi pa kdo od voznikov prevzel odgovornost za svoja dejanja, to pa ne.

    • Ivo 15:23 07.december 2019.

      Agencija kroji pravila, policija izvaja nadzor! Brez tega so vozniki kot krave ali ovce na pašniku, tistih nekaj vestnih, pa prepuščenih na milost in nemilost takim in tebi podobnim, ki bi vsakemu podelili izpit in mislili: "Saj bo ja previden ...prikaži več in bo prevzel odgovornost za svoja dejanja!" Tvoje razmišljanje nas poriva v srednji vek! Da ne govorimo o 40 in starejših, ki niti znanja nimajo, kaj šele vesti!

  • sabastjan 20:34 07.december 2019.

    Prebiram komentarje . Peljal sem se eno uro prej vendar seveda bolj počasi kot ponavadi avto je premaknilo tako da mi ni bilo jasno kaj se je zgodilo pa sem kr izkusen šofer.Cesta je bila na določenem odceku spolska pa ...prikaži več seveda ni bila posipana.Če bi peljal malo več bi najbrz pristal na travniku ali kje drugje.

    • Ivo 21:27 07.december 2019.

      Kot sem rekel; cesta je kriva, nikoli voznik, malo nadzora, GLUPI zakoni in predlagatelji, vedno okrivite spolzko cesto, nikoli slabih gum, bedaka za volanom ipd., cesta je kriva! ;)

  • blayo 13:40 07.december 2019.

    Vsak dan v prometu povprečno umre več kot en Slovenec, folka je pa še vedno strah predvsem ilegalnih prebežnikov, pred katerimi so se zdaj očitno še volkovi poskrili...

    • Ivo 21:28 07.december 2019.

      Še dobro, da prečkajo Slovenijo preko gozdov. Po cesti ne bi daleč prišli, bi jih vse povozili...

    • Boštjan Bratina 00:39 08.december 2019.

      Blayo, kdo te plačuje, da lažeš?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.