Slovenija
141 ogledov

Šesta žrtev žice z rezili

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 08:59 16.december 2015.

    Zanima me tudi, kako lahko tuji državljani hodijo po naši zemlji in odstranijo ograjo ?To je mednarodni incident !Naj si kdo upa iti v Avstrijo in poskuša odstraniti ograjo !

  • Papaja Popi 09:02 16.december 2015.

    Zanima me tudi, kako lahko tuji državljani hodijo po naši zemlji in odstranijo ograjo ?To je mednarodni incident !Naj si kdo upa iti v Avstrijo in poskuša odstraniti ograjo !

  • Papaja Popi 09:02 16.december 2015.

    Zanima me tudi, kako lahko tuji državljani hodijo po naši zemlji in odstranijo ograjo ?To je mednarodni incident !Naj si kdo upa iti v Avstrijo in poskuša odstraniti ograjo !

  • sprehajalec 21:27 15.december 2015.

    Komur je danes žal in bi pospravljal ograjo. Nemčija je v zadnjih dneh navlekla na meje vso tehniko, ki bo omogočila zaprtje meje. Vključno z vodnimi topovi. Jemala bo le majhne kontingente. Če je postalo samoumevno, da je vse šlo ...prikaži več čez v Nemčijo, temu v kratkem ne bo več tako. Kar se bo prebilo do sem, bo tukaj ostalo. Ker ne bo smelo naprej v Avstrijo. Nogo ne sme postaviti na Slo ozemlje, v tem je fora. Zato ograja. Če lovci pospravijo 22.000 parkladi letno in nihče ne protestira proti temu, potem mi je sicer žal nesrečnic v ograji, vendar druge ta hip ni. Ker se ograja ne postavi tako kot bi morala, dve 3-4 metrski žičnati, vmes pa bodeča žica in senzorji. Potem tudi na Hrvaškem ne šport ograjo odstranjevati.

  • mirror 17:46 20.januar 2016.

    Vsi kažete na živali, ki so se ujele v mrežo. Koliko pa jih pospravijo lovci? To je še bolj nehumano, ker ubijajo živali za osebno lovsko strast. Malo poglejte letne lovske plane LD po državi. Tistih nekaj srn ujetih v ...prikaži večv mrežo res na nehuman način je drobiž v številkah divjadi v lovskih planih. Še na cestah je več žrtev divjadi.

  • popokatopetl 12:24 15.december 2015.

    Žal so islamisti bolj posledica kot vzrok. Vzrok je prepucavanje velesil in lokalnih dejavnikov za prevlado, v katerem se je zaredil kaos in cvete ekstremizem. Kako boš pa preprečil velesilam da si jemljejo Bližnji vzhod za peskovnik? Evropa rajši vtakne ...prikaži več glavo v pesek in se na dolgo in široko krega kaj z begunci in pošlje par bombnikov, da ne bi bilo treba priznat da smo brez moči.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:43 15.december 2015.

    Ta žica je največja neumnost kar jih je. Edina njena vloga do sedaj (pa verjetno bo enako v prihodnosti) je rezanje živali.

  • kapibara 16:45 15.december 2015.

    Boge živali.. !! Vsem negativno nastrojencem , pa predlagam, da si pred ograjo vzamejo begunce NA SVOJE STROŠKE, na življenje....

  • wester62 19:59 15.december 2015.

    tudi jaz sem za ograjo a ne na tak način.obstajajo tudi bolj humane ograje in ne bi bile žrtve živali.ta cmerar nima pojma o pojmu.glavno da ima on polne žepe in na toplem brez ovir.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.