Slovenija
43 ogledov

Sestra ne zmore vsega

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Erika Brecelj 16:56 02.marec 2013.

    PROSTOVOLJCE??? Da bo nekdo delal dobra dela, prenašal tečne in nehvaležne paciente ter imel živčno stanje dan za dnem, medtem, ko bodo nadrejeni (direktorji zdravstvenih domov) vlekli mesečno po 7.000 - 9.000 evrov plače!? Poglejte si samo zdravstvene domove kot ...prikaži več sta Logatec in Metlika pa še kakšnega, kjer imata direktorja takšne plače za zelo malo dela, služben avto itd. Slovensko zdravstvo je na psu zaradi takih izkoriščevalcev in tistih, ki jim odobrijo takšne plače. In oni bi prostovoljce? Naj zaposlijo ljudi po razpisih in ne vezah in poznanstvih, pa bo tudi učinek dela večji. Mrhovinarji.

  • klincek 16:26 02.marec 2013.

    se čist strinjam,sestra sama je premalo za vse

  • Fertel 16:53 02.marec 2013.

    Točno tako - tudi zdravniki bi lahko že kaj prdnli za svoje "mizerne" plače.Zaslužkarjev se seveda ne bo nihče lotil...

  • Neja35 22:05 02.marec 2013.

    To mi je znano v koperskem zdravstvenem se to dogaja neprestano, in to že leta in leta. Cel dan klicarim pa mi daje zasedeno...ko pa grejo na malico zvoni v prazno.

  • MATJAŽ76 22:35 02.marec 2013.

    ZAKAJ NEKATERI MISLIJO DA BODO PROSTOVOLJCI REŠEVALI VSE. NAJ VARUH DA ODPOVED IN GRE DELAT ZASTONJ PA DA VIDIMO KOLIKO BO ZDRŽAL?VSI TISTI KI MISLITE NA PROSTOVOLJCE DAJTE VAŠE DELO PROSTOVOLJCEM, VI PA POJDITE ZASTONJ DELAT, KOLIKO DNI BOSTE ZDRŽALI ?

  • MATJAŽ76 22:36 02.marec 2013.

    TAKO JE VSI BI REŠEVALI ZADEVE Z DELAVCI - PROSTOVOLJCI, PAMETNI ZASE

  • zic 23:02 02.marec 2013.

    res je, naj gre tale angel varuh delat zastonj, saj je tako sam sebi namen. Ideje za idiote...

  • zic 23:03 02.marec 2013.

    najboljš, da si med malico na rit naveže telefon!?

  • mph 00:07 03.marec 2013.

    Ne samo to, s prostovoljstvom najbolj mahajo taki, ki samo prav gotovo niso kaj takega že počeli.

  • Branko Brzin 00:31 03.marec 2013.

    več delam več imajo drugi.

  • Žurnalček 08:14 03.marec 2013.

    O čemu sploh govorite. V LJ ZD sploh ne morem do svojega zdravnika , če se en dan prej ne naročim PRI SESTRI MOJEGA izbranega zdravnika.O kakšnih volonterjih tle fantazirate ?

  • mph 17:33 02.marec 2013.

    Ja, 1 transportni delavec, je tudi premalo, 1 laborant za celo ustanovo prav tako, 1 električar tudi ... so WHAT??? V čem so posebne žrtve sistema zdaj sestre?? Pa ne me narobe razumet, dejansko so nekje preobremenjene z delom, vendar ...prikaži več je tudi takih, ko so preobremenjene z neumnostmi, takimi, ki jih diktirajo drugi in takimi, ki jih delajo same. Se pa strinjam, da je del problema tudi kar je napisala "Erika Brecelj". Naj nekateri dobijo malo manj, ker njihova plača ne ustreza dejanski koristi, pa bo takoj dovolj "notranje rezerve" za novo delovno mesto sestre. Pa malo manj naj pobašejo žepe vsi možni, ki so pri koritu pri vseh možnih nabavah, pa bo še za 50% več delovnih mest dovolj denarja.

  • mph 17:36 02.marec 2013.

    Kar pa zadeva prostovoljce, pa najprej predlagam temu varuhu, da tako pomaga rešiti problem. Vsakdo si namreč kupi sendvič s plačo in ne s prostovoljstvom. Dokler bodo obstajali na prostosti razni Bavčarji, Šroti, Majerji, Lovšini, .... naj mi nihče ne ...prikaži več hodi ven s tem "prostovoljstvom". Poznam ljudi, ki ob plači nimajo za jest doma, zdaj pa se bodo šli pa še prostovoljce zaradi kriminala drugih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.