Magazin
67 ogledov

Severina odpira ptujski karneval

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 11:31 21.februar 2014.

    Kolikor sem gledal, je vsaj polovica slovenskih glasbenikov, ki si jih naštel, tudi v programu. Organizator mora gledati, da pripelje tiste, ki jih ljudje poslušajo. Razen tega nekateri od naštetih nimajo lastne glasbe za dve uri, kaj šele lastnih ...prikaži več hitov za dve uri programa.

  • siberia 15:09 21.februar 2014.

    No, šli bomo na Modrijane, Čuke.. tu pa se zgodba konča. Plavi orkestar pa kurenti skupaj? resno?

  • markus 10:53 21.februar 2014.

    Žalostno je, da na prireditvi, ki bi naj temeljila na slovenski kulturi, ker gre za slovenski običaj, nastopajo v večini balkanski glasbeniki. Mislim, da imamo dovolj slovenskih glasbenikov, ki bi napolnili dvorane. Meni bi ti balkanski pevci morali plačati, da ...prikaži več jih grem poslušat. Imamo svojih zadosti. Modrijani, Gadi, Čuki, Rebeka Dremelj, Jan Plestenjak, Maja Keuc, Kingston, Mambo Kings, vračajoč Pop Design, Vili Resnik, Nuša Derenda, Omar Naber, Mladi Dolenci in še mnogo mnogo drugih. Ne vem, zakaj se posluša zmeraj ista glasba in glasba, ki se je poslušala 30 let nazaj? Pa dajte no. Nismo več v Jugoslaviji. Ptujski župan, zavedajte se tega.

  • zztop 14:28 21.februar 2014.

    No denar dobijo res od EU za Slovensko kulturno dediščino! Kurente itd. Da dajo zopet keš celemu Balkanu , se meni prav tako ne zdi prav. Naj si zaslužijo svojo gažo ti zlajnanci z vstopnino in gredo domov. Pripeljali bi ...prikaži več naj svetovno marko, ne da nosimo evre na koncerte v Italijo, Avstrijo Madžarsko in celo Hrvaško. V glavnem nacionalna BEDA, kot na celi črti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.