Slovenija
77984 ogledov

Seznam pekarn z zelo slabimi higienskimi razmerami: Plesen, molji, mrčes, umazanija

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 23:37 25.oktober 2019.

    Kdor je hodil je hodil. Rezultati inšpekcijskega pregleda so od februarja in oktobra 2018 !!!!!

  • james98 15:07 25.oktober 2019.

    Ma v Grosuplje vse štima.dobivamo dnevno sveži mokoko iz okoliških betonarn in obratov

  • Avatar Lana66
    Lana66 22:03 25.oktober 2019.

    www.getmeets.com je odlično spletno mesto za zmenke za odrasle s pametnim iskalnikom, ki najde spolnega partnerja!

  • gordana76 08:55 25.oktober 2019.

    Vrhovo pri Radečah,pekarna kljub taki umazaniji se zmeraj obratuje.Sinoc sem se peljala mimo,in je bila odprta..

    • al19 11:39 09.april 2020.

      In sem večkrat hodil tja! Nikoli pa nisem videl nikogar brez čistosti! In zelo mi je žal, da smo izgubili ta pekarno! Ampak ti inšpektorati ne vedo, kje so to izumili na široko? Toda tudi če ni je bilo čisto, ...prikaži več, potem so morda imeli drug primer in pekarna preveč ni zanimalo! Toda, ali ti inšpektorji kdaj obiščejo spar ali druge trge, ki prodajajo plesnivi kruh! V očeh sem videl plesniv kruh!

  • al19 11:15 09.april 2020.

    Niemand war ohne Sauberkeit Ich war viele Male dort und alles war perfekt! Sie Slowenen sind wirklich dumm und glauben die falschen Nachrichten! Ich denke, diese Schriften sind falsch. Ich bin regelmäßig gegangen. Und es ist sehr schlimm, einen solchen ...prikaži več Ofen zu verpassen!! Dieser Artikel handelt vom Ofen in Vrhovo

  • Lavdan 14:54 25.oktober 2019.

    Umazanija in zanemarjenost je stvar inšpektorjev, ne vem pa kdo jim lahko da uporabno dovoljenje, če objekt oz. prostori ne zagotavljajo osnovnih pogojev za obratovanje. Stvar smrdi po korupciji.

    • Pepi 20:31 25.oktober 2019.

      Točno to se jaz sprašujem,kdo jim je dal dovoljenje za obratovanje,na nekem papirju je podpis z priimkom in imenom?????pa en nasvet inšpektorjem,mal preglejte kitajce-restavracije,že normalni pogled na higieno,bi jih morali VSE zapreti

    • kapibara1 20:37 25.oktober 2019.

      @pepi- V tistem imajo kitajske akcijo: Mongolsko meso ugodno..

    • al19 20:19 09.april 2020.

      In sem večkrat hodil tja! Nikoli pa nisem videl nikogar brez čistosti! In zelo mi je žal, da smo izgubili ta pekarno! Ampak ti inšpektorati ne vedo, kje so to izumili na široko? Toda tudi če ni je bilo čisto,… ...prikaži več

  • Avatar Leon
    Leon 08:06 25.oktober 2019.

    In zakaj ne morejo pekarn zapreti ? Plačilo kazni na obroke ?

  • al19 20:21 09.april 2020.

    In sem večkrat hodil tja! Nikoli pa nisem videl nikogar brez čistosti! In zelo mi je žal, da smo izgubili ta pekarno! Ampak ti inšpektorati ne vedo, kje so to izumili na široko? Toda tudi če ni je bilo čisto, ...prikaži več , potem so morda imeli drug primer in pekarna preveč ni zanimalo! Toda, ali ti inšpektorji kdaj obiščejo spar ali druge trge, ki prodajajo plesnivi kruh! V očeh sem videl plesniv kruh! Pekarna Vrhovo je biu najboljsa pekarna v Slovenije!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.