Šport /sport/zimski-sporti
57819 ogledov

Shiffrinova ostro napadla Slovake: "Več kot očitno je, kaj so mi naredili"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 13:01 08.marec 2021.

    Kaj vse Avstrijci že desetletja skrivljajo in prilagajajo po svoji podobi, pa se nihče ne obregne ob njih. Če se spomnim prav, so Mazetovi stornirali kar celoten nastop, ker se je iz kočice pognala sekundo po pisku, da je potem ...prikaži več zmagala Avstrijka, pa je to edini primer v svetovnem pokalu, samo letos sem videl vsaj tri še bolj zamujene štatrte.

  • mirror 10:31 08.marec 2021.

    Ali je tako težko priznati, da niste vedno najboljša? Polomljen kol je pa treba zamenjati, mar ne? Včasih morajo izvrtati novo luknjo, pa traja dalj časa. Velikokrat je naš Bojan Križaj zasedel drugo mesto za Ingemarjem Stenmarkom, pa se nikoli ni pritoževal.

  • andrej084 14:42 08.marec 2021.

    No ja, mogoče bi količek res lahko hitreje popravili, res pa je tudi, da je opaziti, da kadar američanka ne zmaga, takrat zelo težko čestita zmagovalki oziroma tekmicam, ki se uvrstijo pred njo. Kadar pa američanka zmaga, takrat v cilju ...prikaži več naredi zanimivo grimaso, kot bi hotela reči, a res sem jaz zmagala. Karakter ji malo nagaja...

  • valerijamesec 11:15 10.marec 2021.

    tole je ena neumna pripomba tele prelestne aAeričanke. Moti jo, če ne zmaga in tako kot pravi nekdo, išče dlako v jajcu. Če si dober ZMAGAŠ!

  • Avatar crusader666
    crusader666 10:09 08.marec 2021.

    Lošem kurcu i dlaka smeta!! Tale ameriška presranka je dobila tisto, kar sama najboljš počne in to je, da se nosi, kot, da nas je 91. osvobodila!!

    • Janez_53 13:24 08.marec 2021.

      Raje si tega "fakiča", ki ga kažeš na sliki, odreži in ne nakladaj brez veze. O "lošem kurcu" govoriti v tem primeru je precej bebavo in žaljivo za takšno vrhunsko smučarko!

    • valerijamesec 11:13 10.marec 2021.

      janez, če bi bila vrhunska res, je ne bi moglo zmotiti 2 minutno čakanje na štart. če si dober, si pač dober.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.