Slovenija /slovenija/jaz-porocam
772 ogledov

Si Golob osvetljuje pot domov?

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dominik Urbancic 11:08 28.februar 2013.

    Pred nekaj dnevi sem bil v eni razkošni restavraciji na kosilu.Naj ga vrag pride Robert Golob,ter še en moški in dve ženski.Potem se začne naročilo imate to imamo,pa je sveže seveda gospod,mi prinesete pokazati meso,no dajte mi to ,ne ne ...prikaži več bom to,itd,itd,trajalo je pol ure,da je končno naročil.Videl sem kelnarja kako mu kri zaliva možgane,pa bledica,jaz sem mislil,da ga bo kap.Kaj je moral ubogi kelnar prestajati,da je ustregel seveda g,Robertu Golobu. Jaz po pravici povedanio bi ga poslal nekam.Meni je šlo na bruhanje,kaj si pa predstavlja,če ja direktor Gena-seveda ima denar in misli,da se lahko presirava,z našim denarjem.Jaz sem naslednji dan odpovedal dobavo od Gena.

  • Scott 21:06 05.december 2012.

    Ker ga podpira drugorazredni predsednik v odhajanju,si lahko očitno privošči tudi to,strošek pa pokrijejo nedolžni.?

  • bobr 14:02 18.november 2012.

    Bralec iz Nove Gorice?Prej Sralec kot Bralec :)

  • Roman 14:33 18.november 2012.

    Dve sramoti so tu na tem mestu: 1. Ta bralec je res SRALEC, kot je napisal bobr, za mene je še en velok bedak!2. Sramota, da takšen članek sploh objavite, spoštovani novinarji. Če res nimate kaj drugega pisati, ...prikaži več pa raje napišite kakšno šalo, saj jo tudi lahko kje prepišete iz spleta, če je niste sposobni sami sestaviti skupaj!đ

  • bobr 14:38 18.november 2012.

    Kaj če bi dodali še kakšno fotko cerkva po Sloveniji,kako so osvetljene in napisali kdo plačuje to porabo elektrike?Vam pomagam?Izvolite:Podeželski Las Vegashttp://www.mladina.si/54079/podezelski_las_vegas/?utm_source=tednik%2F201121%2Fpodezelski_las_vegas&utm;_medium=web&utm;_campaign=oldLink

  • bobr 14:39 18.november 2012.

    Sveže:Razsvetljeni ali osvetljeni?Notranje rezerve v RKC http://www.mladina.si/117555/razsvetljeni-ali-osvetljeni/

  • mumbly 22:27 20.november 2012.

    Si je pa dal bralec dela s teorijo zarote in izkoriščanja svetlobe javne razsvetljave. Koristno zanj bi bilo, da še sebe malce razsvetli. Nekako mrakoben se mi zdi.

  • snupy 11 14:32 18.november 2012.

    Njemu vsaka čast od kar sem na gen i sem prihranil več kot 300 eur na leto. Da ne govorim še o tistih ki jim je pomagal do cenejšega plina. Za njega me ne bi motilo tud če mu cel dan gorijo luči.

  • pravaresnica123 12:16 18.november 2012.

    Spet ena od klasičnih slovenskih foušij. Ko se bo to nehalo, nam bo kuj vsem lepše (in bol svetlo).

  • xy 12:12 18.november 2012.

    Spet ena od provokacij SDS, da bi naredila afero tam kjer je ni in uničila še eno uspešno podjetje. Zamenjala uspešnega direktorja in na njegov stovček pripeljala nesposobneža iz SSDS kot v primerih Luke Koper, Interevrope, Droge Kolinske itd.

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 11:59 18.november 2012.

    Bralec iz Nove Gorice, ne bodi no tečen in ne zavidaj drugim, ker tebi ne sveti nobena žarnica v glavi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.