Slovenija
138 ogledov

Simono Drenik po aferi premestili na ministrstvo za pravosodje

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:40 23.september 2015.

    "Simona Drenik bo doktorirala iz pravnih znanosti in bo zelo dobrodošla "Še diplome nima pa jo že imajo za sveto in nadvse zaželjeno. A sem jz tud lahk dobrodošel med zdravniki ker bom nekoč morda diplomiral za zdravnika??? Najboljš ...prikaži več da grem v bolnco pa me bodo imel za ravno tako zaželjenega ane? Me bojo že kr takoj zaposlil da ne bi slučajno kdo drug pobral tega nenadomestljivega potenciala ane? Mislm ...ker neumnost. Normalnemu človeku se to ne zgodi. Živela korupcija!"Prav tako pa zober oba, čeprav sta bila seznanjena z vsemi pravili kot tudi možnostmi varnega komuniciranja, niso sprožili nobenih kazenskih, odškodninskih ali delovnopravnih postopkov."Seveda da ne. Pa tud če bi bi zarad proceduralne napake zadeva padla v vodo. Zdej smo vsaj na sodnih stroških mal prihranil. Jupi?

  • Papaja Popi 07:26 23.september 2015.

    Banana republika

  • umetnik123 23:37 22.september 2015.

    In kaj, če ni bila kazensko premeščena, potem je to nagradna premestitev ! Karl, koliko večjo plačo bo pa imela sedaj ?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:35 23.september 2015.

    Vedno ko kdo "oddide" zarad neumnosti ki jih naredi je pri politiki tako da je to samo navidezno. V resnici se proba svojega prisklednika le preseliti na manj opazovano delovno mesto. V 90% primerov to deluje.

  • Janez_53 09:04 23.september 2015.

    GOSPOD CERAR, KAJ PRAVITE V TEM PRIMERU GLEDE VISOKIH MORALNIH IN NE VEM KAKŠNIH STANDARDOV??? NAS V RESNICI LE "FARBATE" PO DOLGEM IN POČEZ???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.