Slovenija
39 ogledov

Sin je njegov bankomat

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Presvetli 08:14 09.januar 2013.

    Naprošam ljudi kateri imajo veze v holivudu,da tega bebavega Jankoviča tam zaposlijo v novi verziji Batmana, kjer lahko igra Jokera s tem njegovim bebavim in prisiljenim nasmeškom on ne potrebuje operacije,da mu lice ostane v takšnem položaju,ker mu je to ...prikaži več ostalo še od tam,kjer so mu v rit lezli,da so imeli koristi od njega in sedaj ta izraz na licu nemore skriti!

  • nostradamus 08:41 09.januar 2013.

    veliko let je potrebnih da doloceni spregledajo bolje pozno kot nikoli a vendar so vsi vse to vedeli ves cas vedelo se je marsikaj ne razumem pa dolocenih ljubljancanov ki so sli tako dalec da so ga javno podpirali me ...prikaži več zanima kje so vsi ti znani obrazi danes

  • ennanova 09:44 09.januar 2013.

    JJ in Janković naj odstopitahttp://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/722-jj-in-jankovic-naj-odstopita

  • dragec 08:12 09.januar 2013.

    Kako bi temu rekli Srbi: "nagnati ga sa usranom palicom, majku mu njegovu"

  • Fertel 07:53 09.januar 2013.

    Ta se direkt norčuje iz vsega...

  • BenX 08:04 09.januar 2013.

    pokvarjeni politiki niso problem! z njimi se da obračunat. na hitro, če je treba. problem je debilno volilno telo!!! še zmeraj obstaja na tisoče malih pingvinčkov, ki trdijo: "ampak on je kul k je ful za lublano naredu." kaj zaj ...prikaži več naj jaz proti takim??

  • Presvetli 08:15 09.januar 2013.

    pokni ga okrog kepe,ko ti to reče,pa boš vidu kako debelo te bo pogledu

  • prosti.strelec 08:29 09.januar 2013.

    Tvoj obraz je nasmejan, moj nasmeh je bolj grenak in je čisto zamru, takoj odstopi iz vseh položajev, če si imel dosedaj še mojo potporo, preklinjam dni ko sem ti jo dal. Sedaj po tvojih reakciji na ugotovitve protikorupcijske so ...prikaži več bolj bebave in se boš skrival za stranko. Za njih se bo pa sedaj izkazalo koliko so pozitivni.

  • Lavdan 09:08 09.januar 2013.

    Tipa v luknjo in mu dati papir in svinčnik in naj piše odgovore. Ko bodo preverljivi, pa z njim na sodišče. Morda bi mu to zbrisalo nasmešek z obraza in bi ljubljančani končno uvideli koga volijo.

  • graff 09:32 09.januar 2013.

    Oba z Janšem morata zapustiti politiko in se umakniti iz nje, za trajno. Nujno je očiščenje slovenskega političnega prostora, z nekaterimi poslanci DZ vred . ŠTURMOV komentar o političnem delovanju KPK pa jasno kaže, kako si nekateri razlagajo USTAVO, etiko ...prikaži več in poštenost po svoje in to naj bi bil ZBOR ZA REPUBLIKO, narobe svet, gre za ZBOR za ARGENTINO!!.

  • feferon 09:51 09.januar 2013.

    Saj ni čudno, da politiki ne vedo za težave malih ljudi, ko imajo pa pipice še kar odprte...

  • mezgo 21:16 09.januar 2013.

    škoda da ne zagrabi moje pin kode tale bankomat

  • Janko Kotnik 21:50 12.januar 2013.

    s prodajo Mercatorjevih delnic je pridobil več milijonov premožemja! kaj vam ni jasno???

  • privat 09:11 13.januar 2013.

    to pa je ko misliš da si večji od roke pravice...gre nekaj časa,nato se zgodi...

  • ennanova 08:45 09.januar 2013.

    Lažeš, kradeš...http://za-misli.si/kolumne/rok-kralj/721-lazes-krades

  • mr.big 09:57 09.januar 2013.

    10 mio eur gor, 10 mio eur dol, pa 300.000 eur minusa na računu, pa sinu dal 125.000 eur za urejanje (!!) okolice hiše, sin dvigoval na bankomatu stotisoče eur, jih porabljal za mercedese, se zadolžil za nadaljnih 3 mio ...prikaži več eur, drugi sin se pelje brez izpita, zopet prvi sin grozi novinarju z ubojem, zopet tast grozi s pištolo (novinarju), pa hotel Cubo,pa selitev na Ciper, pa izvržbe, rubeži,........ SLEDI KDO TEMU ????????????????????????????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.