Slovenija
1712 ogledov

Šinko pred glasovanjem še enkrat zavrnila Golobove očitke

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Grof 18:26 13.oktober 2023.

    Roberto pa v smeh, palčk je bolan, to je spoznala tudi Urška

    • Ender3 19:34 13.oktober 2023.

      Grof je, Janezova Urška kaj manj na bolniški odkar je, vložila zahtevo za ločitev..Kdo sedaj skrbi za bolnika. ?

  • Avatar Zoran
    StarMačk 19:16 13.oktober 2023.

    Očitno tale Primorec v življenju še ni naletel na kakšno pravo Prekmurko, ker drugače bi moral vedeti, da te v življenju nikomur ne ostanejo dolžne. Po domače povedano, nikomur se ne pustijo na suho hebat, pa če tudi je to ...prikaži več predsednik slovenske Vlade!

    • Ender3 19:30 13.oktober 2023.

      Janeza nikomur ni uspelo na suho jebat. Na tviterju je varen, na kritike se brani z blokado. Kako je na tak način vodit vlado pa, smo bili priča v njegovem zadnjem mandatu..Ministri so mu bili zgolj imena, ker je o vsem sam odločal.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 19:42 13.oktober 2023.

      Daj Ender3, če ne razumeš ne repliciraj, ja! Boli mene ku.ac še za glupega Janeza in njegovo igračko twitter zraven!

    • puelasedulaest 22:07 13.oktober 2023.

      Smešno, Golob ministrom očita, da so premalo naredili zato jih zamenja. Ampak s takim vzrokom bi moral Golob prvo odstraniti sam sebe, ker so ministri naredili več kot Golob, ki vedno samo obljublja in se na veliko laže!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Hasan 21:21 13.oktober 2023.

    Tale golob pa je ena baraba.

  • libris5555 23:15 13.oktober 2023.

    Ta Šinkova je ena redkih ministric, ki je v teh razmerah delala dobro. Ni bila podjarmljena.

  • zdrej 09:45 25.oktober 2023.

    Drahi in predrahi Žurnal!!!! Kako so glasovali!? O tem pa čisto nobenega članka. Pa kaj ste vi en butasti internetni častnik??! Vse druge bedarije objavljate.

  • Idioti 08:19 15.oktober 2023.

    Sem prečital vse komentarje . Zgleda, da vam je vsem skupaj bolj važna politika in ribarija znotraj nje od tega KAJ JESTE !!! A ste fuknjeni al kaj ?

  • Idioti 08:15 15.oktober 2023.

    Jaz pa res ne vem, kaj teli zastrupljevalki ni jasno !!! Zgovarja se , da jo je Golob prosil v Vlado . Ja jo je ampak , da bo delala v korist LJUDSTVA in po REGELCIH , ona pa dela ...prikaži veča v korist trgovske bande ! Še sedaj ni imen zastrupljevalcev !!!!!!! Na takem položaju , sploh pa na varni hrani , bi bilo za nas vse najboljše , da je tam šef VIDA ČADONJIČ ŠPELIČ . Ma tud njen križ za vratom mene ateista ne moti , sam da sem siguren kaj jem !

  • Ender3 18:07 13.oktober 2023.

    Zanimivo ga.Šinko je, zavrnila tudi pohvale ne očitke opozicije. Tudi to, da so kritični do vsakega ministra te vlade. Potem pa, ko so razrešeni odgovornosti pa jim priznavajo zasluhe in trud. Licemerji !

    • Naklonsky 14:32 14.oktober 2023.

      Glupi endo ima spet glupo domišljijo. Skleroza je res en hudič.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.